Istanbul'un Gündemi (12 Ekim 2021)

Bu konuyu okuyanlar

Mr.Pavarotti

Doçent
Reaksiyon puanı
584
✅Terkos-İkitelli isale hattı inşaatında sona yaklaşıldı.

✅Haliç’te peyzaj çalışması
✅Maçka Parkı yenilendi
✅Turşucuzade Konağı ve Sibyan Mektebi’nin restorasyonu tamamlandı.
✅Şile’de orman köyleri için makta yolu açılıyor.
✅Anadolu Yakası’nda karapark açıldı.

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,059
İstanbul'un tek bir gündemi var. Nasıl yaparım da Cumhurbaşkanı adayı olurum...

Onun için şehir şehir geziliyor. İstanbul ile ilgilenmek yerine başka şehirlerde mitingler yapılıyor.

Daha bu hafta sonu sırf HDP'ye şirin görünmek için yapılan Diyarbakır gezisinden bir foto.

Diyarbakır'a gitmiş iken insan hiç yoktan HDP binası önünde ki evlat nöbetinde olan anaları ziyaret eder ! Ama yok HDP kızar diye anca onlar ile görüşülüyor...

1634561582048.png

Mr.Pavarotti

Doçent
Reaksiyon puanı
584
Vallahi liyakat böyle bir şey etkin ve yetkin kişilere, partisine suyuna buyuna bakmaksızın görevini teslim ediyorsun.
Sonra gönül rahatlığıyla CANIM ULKEMIZI/ANADOLUMUZU ora kürt yuvası bura hdp şura pkk gibi ayrıştırmadan "Türkiye Cumhuriyeti Sınırları içerisinde yaşayan herkes etnik kökeni ne olursa olsun Türk'tür"
Diyerek geziyorsun

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,059
Vallahi liyakat böyle bir şey etkin ve yetkin kişilere, partisine suyuna buyuna bakmaksızın görevini teslim ediyorsun.
Sonra gönül rahatlığıyla CANIM ULKEMIZI/ANADOLUMUZU ora kürt yuvası bura hdp şura pkk gibi ayrıştırmadan "Türkiye Cumhuriyeti Sınırları içerisinde yaşayan herkes etnik kökeni ne olursa olsun Türk'tür"
Diyerek geziyorsun

Keşke o dediğin gibi olsa :(

Ama Ekrem İmamoğlu daha önce Kayyum Atanan belediyeri ziyaret etmişti o zaman ki ziyarette tamamen siyasi ve HDP'ye mavi boncuk dağıtmaydı şuan ki de öyle... Türkiye'yi geziyor olsa orada ki PKK'dan ayrılsın dağdan insin diye evlat nöbeti tutan analarıda ziyaret ederdi :( ( Neden edemiyor Çünkü HDP'den gelecek 3-5 oya muhtaç.) Yarın öbürgün Mansur Yavaş Diyarbakıra gitse sence HDP ile foto verir mi ? Veya o anaları ziyaret etmeden geri döner mi ? İşte fark bu...

Not: O fotoda olan HDP'li vekil daha önceden Mustafa Kemal'in askerleriyiz biz diyen CHP'lilere siz ancak onun .tleri olursunuz ( Köpeğin argodaki ismi şimdi yazmayım buraya anlamsız ban flan gelmesin. ) demişti onuda hatırlatayım. O lafi bile sindiriyorlar sırf 3-5 oy için.

Not2: Bir parti düşünün belediye başkanları bile genel başkanı takmıyor. Genel başkan ve parti yetkilileri çıkıyor belediye başkanları Cumhurbaşkanı olmayacak diyor veya bir dönem daha belediye başkanı kalacaklar demesine rağmen gidip siyasi show yapıyorlar miting yapıyorlar kendi belediyesi ile ilgilenmek yerine ülkeyi geziyorlar :)

Mr.Pavarotti

Doçent
Reaksiyon puanı
584
Ozkan hocam ciddi boyutta bakarsak emin olamayız ki. Şöyle (Hdp hakkında ki açıklamalarına birşey demiyorum o konu da bilgim yok doğru olabilir ) Bence bu geziler mitingler demeçler
Karşı cephenin yani iktidar tarafının kafasini allak bullak etmek icin de olabilir Imamoğlu aday mı değil mi hani hep bu şüphe de
Belki sadece onunla fake atıyorlar
Belki hiç bilmedik bir isim çıkacak yine ortaya sağ gösterip sol vuracak bilemeyiz ki.

Analara gelirsek evet buda bir eksik kabul ediyorum önemli bir eksik hemde.
Ama ben Istanbul Seçimlerinde Kırmızı Bültenle aranan Osman öcalan ı Trt ye çıkartanların
Imrali'dan mektup getirenlerin
O anaları evlatlarına kolaylıkla kavusturabilecegini düşünüyorum.

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,059
O anaları evlatlarına kolaylıkla kavusturabilecegini düşünüyorum.

35-40 kişi dağdan inip teslim oldu zaten...

Ama mesele muhalefetin o anaların yanında durmak yerine sırf 3-5 oy için HDP'nin yanında durması mesele :( Bunu halen anlamıyonuz mu ? Şuan HDP'ye en büyük destek sadece CHP'den geliyor. HDP sadece CHP üstünden kendini parlatıyor ve ben kilit partiyim modunda atıp tutuyor. Siyasi show yapıyor.

Bak gör yarın kapanma davası gündeme gelince gene HDP yanında duracaklar. Şuan her grup toplantısında Selahattin Demirtaş'a özgürlük diye bağırdırkları gibi... Veya HDP'li vekillerin terör ile bağlantıdan vekillikleri düşürülmesi tartışıldığında gene CHP karşı çıkıp onları savunacak.

Muhalefet böyle yaparak halkı kucaklayabileceğini mi sanıyor ? Veya Ekrem İmamoğlu Bu şekilde gerek milliyetçi gerek ulusalcı gerekse muhafazakar seçmeni küstürüyorlar işte. Ne HDP imiş arkadaş bu kadarda yapılmaz 3-5 oy için...

Son düzenleme: