İstanbul'da su kesintisi yaşandığı iddia edilen bir eve giren A Haber muhabirinin anons yaptığı sırada çamaşır makinesinin çalışması dikkat çekti

Bu konuyu okuyanlar

AlperShal

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,554
Ben bu netlikte çalıştığını anlayamadım ancak çalışıyorsa bu yapılan ayıp. Geleneksel medya bitti, sosyal medyayı susturmaya çalışıyorlar. Nereye gidiyoruz belli değil. Yazık bizlere.

bilexsamet

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,419
Tamam da çamaşır makinesinin çalışması ne alaka?

Benim evimde en az 20 tane 5lt'lik su var. Haftada 1-2 defa sular kesiliyor diye önlem olarak duruyor. Çamaşır/bulaşık makinesini su olduğu zaman çalıştırıyoruz.

O an su vardır ki çamaşır makinesi çalışıyordur. O an su olması hiç su kesilmediği anlamına gelmez.

utkuversus

Mizuru
Emektar
Reaksiyon puanı
13,139

Benim evimde en az 20 tane 5lt'lik su var. Haftada 1-2 defa sular kesiliyor diye önlem olarak duruyor. Çamaşır/bulaşık makinesini su olduğu zaman çalıştırıyoruz.

O an su vardır ki çamaşır makinesi çalışıyordur. O an su olması hiç su kesilmediği anlamına gelmez.
İyi de adam haberde su kesik diyor..

AlperShal

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,554

O zaman benim evimde hiç su kesilmez ama kamerayı alıp iki bidon koyup su kesiliyor derim. Doğruluğu nerede bunun? Suyu kesilmese bile kesiliyor diyorlardır kimse bilemez bunu. Siz de her şeyi savunun.

Görkeem

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,392

Sizin makine eski merdaneli çamaşır makinesi mi :joycat: Sular kesikken nasıl çalışıyor senin makine

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,059
1594216296133.png

Şu yorumu bırakayım buraya :D
Tamam canım A-Haber yalan yanlış haber yaptıysa Hafta sonu Şile'de sular kesilmemiştir. Belediye oraya tanker ile su götürmemiş. Millet su alacam diye kuyruha girmemiş bunların hepsi yalan dağılabilirz...

Şu foto'da montaj :) İBB'nin açıklaması yok. İBB Beyaz masa en kısa sürede bu su kesintilerini düzeltecez diye açıklama yapmadı hepsi iftira.
1594216411459.png

utkuversus

Mizuru
Emektar
Reaksiyon puanı
13,139

Fakehero

366. Gün
Emektar
Reaksiyon puanı
5,397
Haber sırasında sular kesikse zaten haberci de yalan habere konu olan kişi de. Ama suların kesildiği belirtiliyor ve o an kesik olduğu iddia edilmiyorsa haber doğrudur.

bilexsamet

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,419
O zaman benim evimde hiç su kesilmez ama kamerayı alıp iki bidon koyup su kesiliyor derim. Doğruluğu nerede bunun? Suyu kesilmese bile kesiliyor diyorlardır kimse bilemez bunu. Siz de her şeyi savunun.
Neyini savunacağım. A Haber yaptı diye yalandır diye balıklama atlamayın. Biraz mantık yürütseniz anlarsınız.

Ben adamların doğru veya yalan söylediğini bilmiyorum. Ama o anki durum evde hiç su kesilmediği anlamına gelmez diyorum.

Kaansenn34

Doçent
Reaksiyon puanı
680
Reklam gibi olmasın ama Teyit.org adresine bu durumu belirterek durumun aslını öğrenebiliriz.Gereksiz tartışmaların da önüne geçebiliriz. :)

AlperShal

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,554
Neyini savunacağım. A Haber yaptı diye yalandır diye balıklama atlamayın. Biraz mantık yürütseniz anlarsınız.

Ben adamların doğru veya yalan söylediğini bilmiyorum. Ama o anki durum evde hiç su kesilmediği anlamına gelmez diyorum.
Biz zaten evde su kesilmediğini söylemiyoruz ki. Su olduğu hâlde suyun olmadığını söylemelerini eleştiriyoruz.

Reaksiyon puanı
6,381
O netlikte aslında çamaşır makinesinin çalıştığı belli olmuyor. Ama eğer gerçekten çalışıyorsa bu yapılana hiç de şaşırmadım.

bilexsamet

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,419
Biz zaten evde su kesilmediğini söylemiyoruz ki. Su olduğu hâlde suyun olmadığını söylemelerini eleştiriyoruz.
O video kesitinde o an evde su yok demiyor ki adam.

Benim yaşadığım su kesintisi başka ilde bu arada. Belediyesi de AK Parti'de. İstanbul'u haber yapacaklarına keşke başka illeri de görseler. İstanbul'daki mağduriyetin 3-5 katı vardır burada. Sol medya enayilik yapacağına onlar da buraları haber yapsa keşke.

avlnch

Asistan
Reaksiyon puanı
183
Neden böyle şeyler yapıyorsunuz:)
A Haber'den açıklama: Pardon hocam hocam hocam, hocam ,hocam ben burada araya girmek istiyorum. Hocam lütfen yapmayın bakın kovarlar bizi. (Hoca susar)Biz A Haber olarak böyle iftirala alışığız hocam lötfen yani. Elimizde değil zaten makina FETÖ cüymüş. Swkwkkwkw. Buradan @OzkanK. ye ve @bilexsamet e selam olsun.