İstanbul Kağıthane'deki halk otobüsünde bir kadın, maskesini yarım takan yaşlı adama tokat attı. Adam ise kadına tükürerek karşılık verdi

Bu konuyu okuyanlar

epsilon06

Profesör
Reaksiyon puanı
2,077
Millet kafayı yedi işte sonuç.Aşırı korkutmanın sonucu bu...Zaten laftan halden anlayanlar işi böyle büyütmüyor ama korku insanları psikopatlaştırıyor.Ee bu kıvama gelmiş insanlara çare buldum diyerek geldiğinizde deli gibi koşacaklar o çareye.Bakalım neler olacak.Allah sonumuzu hayretsin.

helpbylerbayanlar

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Arkadaşlar tek türkler de şu fantezi var herhalde ya biri koluna maskeyi takar öbürküsü burnuna kadar maskeyi takmaz garip garip şeyler.

Constantin87

Profesör
Reaksiyon puanı
1,933
Millet kafayı yedi işte sonuç.Aşırı korkutmanın sonucu bu...Zaten laftan halden anlayanlar işi böyle büyütmüyor ama korku insanları psikopatlaştırıyor.Ee bu kıvama gelmiş insanlara çare buldum diyerek geldiğinizde deli gibi koşacaklar o çareye.Bakalım neler olacak.Allah sonumuzu hayretsin.
Aşırı korkutma olduğunu düşünmüyorum kadın bilinçli ve artık bu virüsün sona erdirip normal hayatına dönmek istiyor her bilinçli insan gibi. Ama kendisi böyle yaparken duyarsız insanları görünce ve adam da haklı gibi üstte çıkınca patlama yaşamış bence gayet insani

epsilon06

Profesör
Reaksiyon puanı
2,077
Aşırı korkutma olduğunu düşünmüyorum kadın bilinçli ve artık bu virüsün sona erdirip normal hayatına dönmek istiyor her bilinçli insan gibi. Ama kendisi böyle yaparken duyarsız insanları görünce ve adam da haklı gibi üstte çıkınca patlama yaşamış bence gayet insani
İnsani mi? Hangi hak size karşıdakine saldırma hakkı tanıyor? Biri çıkıp maske takmadı diye bıçaklar,biri tokat atar.Bunlar insani şeyler değil.Adam gibi uyarırsın uymuyorsa ve korkuyorsan ilk durakta inersin.Terbiyesizliğin,şiddetin alemi yok.Olay tam tersi olsa adam kadına vursaydı bak görün neler oluyordu.Herkes ayağa kalkardı.Bu işin zenginlik,fakirlik,açıklık,kapalılık,siyasi görüşle alakası yok.Her tür cahil var.E sen her cahili kendin yola getirmeye çalışamazsın.Bu tamamen korkunun getirdiği bir şey.

aquabothqers

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
26
yorumum niye silindi idam edilmesi şart cinayet tir o...

EFI Shell

shellx64.efi
Süper Moderatör
Reaksiyon puanı
18,959
Gülme krizine girdim. ??

Constantin87

Profesör
Reaksiyon puanı
1,933
İnsani mi? Hangi hak size karşıdakine saldırma hakkı tanıyor? Biri çıkıp maske takmadı diye bıçaklar,biri tokat atar.Bunlar insani şeyler değil.Adam gibi uyarırsın uymuyorsa ve korkuyorsan ilk durakta inersin.Terbiyesizliğin,şiddetin alemi yok.Olay tam tersi olsa adam kadına vursaydı bak görün neler oluyordu.Herkes ayağa kalkardı.Bu işin zenginlik,fakirlik,açıklık,kapalılık,siyasi görüşle alakası yok.Her tür cahil var.E sen her cahili kendin yola getirmeye çalışamazsın.Bu tamamen korkunun getirdiği bir şey.
Tabi ki böyle bir hak tanıma yok kadın sinir krizi geçiriyor. Adamın hem haksız oluşu hem de haklı gibi davranışı var bu durumda kadın için cezayı azaltan yani sorumluluğu kaldıran hallerden biri. Verdiğiniz örneklerin konu ile ilgisi yok video da bir bıçaklama göremedim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Tabi ki böyle bir hak tanıma yok kadın sinir krizi geçiriyor. Adamın hem haksız oluşu hem de haklı gibi davranışı var bu durumda kadın için cezayı azaltan yani sorumluluğu kaldıran hallerden biri. Verdiğiniz örneklerin konu ile ilgisi yok video da bir bıçaklama göremedim.
Bu arada kurala uyan kişi neden iniyor ki hatalı olan mağdur olmalı

grbzz

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
9,768
Kalite yine yerlerde..

epsilon06

Profesör
Reaksiyon puanı
2,077
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu arada kurala uyan kişi neden iniyor ki hatalı olan mağdur olmalı
Sadece bu video için konuşmadım genel olarak durum hakkında konuştum.Birçok haber var buna benzeyen.Cahille mücadele cahilce yapılmaz.

SOLTER

Doçent
Reaksiyon puanı
560
Milletin psikolojisi iyice bozulmuş.

Szayel

Profesör
Reaksiyon puanı
1,147
Beyler bayanlar;
Eleştiriyi kör de yapar topalda. Biriniz işin kuralını yazmamış.

Direkt jandarma polisi arıyorsunuz bu durumda. Aracın plakasını numarasını söylüyorsunuz. Önünü kesiyorlar hiç olmadı kameralardan tespit edip çok güzel bir ceza kesiyorlar. 80 yaşındaki adama vurmak da ayıp, hararet yapıp etrafı tükürüğe boğmak da...

AMC

Profesör
Reaksiyon puanı
771
Korkunun ecele faydası yok.