İstanbul Bilişim Ramazan kampanyası başladı

Bu konuyu okuyanlar

ShiftDelete.Net

Teknolojiye dair her şey!
Reaksiyon puanı
583
İstanbul Bilişim Ramazan kampanyası, çeşitli ürün gruplarında indirimler bulunuyor. Ayrıca sahura özel kampanya da var. Ramazan ayına özel kampanyasını açıklayan İstanbul Bilişim, çeşitli ürün gruplarında sunduğu yüzde 45’lik indirimlerle müşterilerini karşılıyor. Eğer yakın zamanda bir teknolojik ürün satın alacaksanız, bu indirimlere göz atmanızda fayda var. General Mobile GM 9 Go satışa çıktı İstanbul Bilişim Ramazan […]

Haberin devamını okumak için görsele tıklayabilirsiniz.

nelmali

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
İstanbul Bilişim Ramazan kampanyası, çeşitli ürün gruplarında indirimler bulunuyor. Ayrıca sahura özel kampanya da var. Ramazan ayına özel kampanyasını açıklayan İstanbul Bilişim, çeşitli ürün gruplarında sunduğu yüzde 45’lik indirimlerle müşterilerini karşılıyor. Eğer yakın zamanda bir teknolojik ürün satın alacaksanız, bu indirimlere göz atmanızda fayda var. General Mobile GM 9 Go satışa çıktı İstanbul Bilişim Ramazan […]

Haberin devamını okumak için görsele tıklayabilirsiniz.

nelmali

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
İstanbul Bilişim Tüketiciyi Aldatan bir şirkettir. Aman bulaşmayın. Kazara Bulaştıysanız Hmen Akın Plaza daki işyerine gidip biran önce paranızı kurtarın.

İstanbul Bilişim şirketinden internet üzerinde 06.01. 2020 Tarihinde dp-2602410 kod numarası ile 8.000 TL. Üzerinde parasını hemen yatırarak TV siparişi verdim. 15 iş günü içerisinde gönderileceği söylendi. Bizzat şirket binasına giderek 27.01.2020 de teslim edileceği söylendi. O tarihte herhangi bir ürün gelmedi. Ardından 05.02.2020 de teslim edileceği söylendi ve mail ile bildirildi. Sonra başka tarih bildirdiler.
Son durumu özetliyeyim. 40 gün geçmesine rağmen TV siparişim gelmeyince, iptal ettirdim. İptalimden sonra 10 iş günü içerisinde paramı yine iade etmediler. Telefonla zorla ulaştıktan sonra kısa zamanda yatırılacağı yalanını uydurmaları üzerine Akın Plaza Şişli deki adreslerine gittim. Gidince yalnız olmadığımı gördüm. 10 kişi benim gibi mağdur sırada bekliyordu. Sonra içeri aldılar. Önce ağladılar yok efendim kara cumaymış, talep çok olmuş da karşılayamamışlar. Utanmadan yalanlarına devam ediyorlar. Ben kendilerine şunları söyledim. 1. Ürün getiremiyorsanız neden TV larda reklam veriyorsunuz? 2. TV reklamlarını önceden verdiniz peki halen internette satışa neden devam ediyorsuuz. 3. Tamamen milleti dolandırma üzerine bir şirket yönetiliyor. Lütfen eğer internettaki şikayetlere bakmadan kazara benim gibi bir saflık yapıp da ürün sipariş ettiyseniz naçizane tavsiyem hiç ürünü beklemeden ertesi gün gidip paranızın iadesini isteyin. Vermezlerse bağırıp çağırın illaki verecekler. Olmuyorsa avukatınızı alıp gidin ve icraya verin. İyi günler

bilexsamet

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,419
Ben bu tür risklere karşı N11, Trendyol gibi aracı şirketleri kullanıyorum.

@nelmali

eilhanzy

Profesör
Reaksiyon puanı
7,744
Ben o siteyi bilemem ama bana çok güvenilir gelmedi. Güvenilirse kampanyası fena değil.

nelmali

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Aman kardeşim, türkiyenin en berbat şirketi yakında batar, yoksa mazlumun ahını alarak kim iş yapmış, o kampanya geçen yılın zaten, şimdi ortada mağaza falan yok. İnternet üzerinden sanal dolandırıcılık