İstanbul Bilişim Alışveriş Sürecim

Bu konuyu okuyanlar

Brkmn

Asistan
Reaksiyon puanı
67
Bundan yaklaşık 40 gün önce bu siteden fiyatının düsük olmasına aldanarak, aileme bir Samsung marka bir televizyon aldım. Daha önceki yıllardada buradan alışveriş yaptıgım için hiç internette araştırmadan almıştım. Internette biraz dolandıgımda bir çok kişinin magdur oldugunu gorunce biraz tedirgin oldum burada da hatta bunula alakalı bir konu açmıstım kredi kartıyla alışveriş yaptıgım icin bir anca once harcama itrazı yapmamı soylemistiniz ama piyasanın 900 tl altında hatta kimine gore 1000 altında almıstım. Sonra yazdıkları 20 mayısı beklemeye başladım20 mayıs oldugunda hala bir hareket yoktu müşteri hizmetleri ile konuştugumda ürünü tedarik edip bana 1 haziranda kargoya verileceğini söyledı 29 mayısta baktığımda ürün sevk edildi ve söylediği gibi1 haziranda kargoya verildi ve bugünde elime ulaştı. Siparişim gecikmeli de olsa elime ulaştı ama bir daha bu kadar süre bekler miyim ? Asla

TheChild

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,569
Geçmiş olsun, iptal edip parasını alamayan eline ulaşmayanda çok adınıza sevindim gerçekten. Bir daha alışveriş yapacağınız siteyi araştırın mutlaka

Brkmn

Asistan
Reaksiyon puanı
67
Geçmiş olsun, iptal edip parasını alamayan eline ulaşmayanda çok adınıza sevindim gerçekten. Bir daha alışveriş yapacağınız siteyi araştırın mutlaka
Aslında eskiden alısveriş yaptığım için direk almıstım bir daha bir şey alırken 2 kere düşünürüm.