İsrail: ''Türkiye'ye yardıma hazırız'

Bu konuyu okuyanlar

BMW_M4

Doçent
Reaksiyon puanı
1,161
511403.jpg

Zamanın da ülkemizde de böyle çok olay oldu bu tarz olaylar bir çeşit grupların işi , bunları anlaman lazım.
İyi ki de olmuş.
Şey ben biraz ırkçı insanım galiba ? .

crow88

Dekan
Reaksiyon puanı
3,129
Araplardan trilyon kere trilyon daha kaatil, cani, acımasız, insafsız, zalim ve mundar bir millettir siyonist yahudiler. Dikkat et yahudiler demedim, siyonist yahudiler dedim. Çünkü ben içinden peygamberler çıkmış bir kavmin hepsine hakaret etmedim. Lakin sen hiç utanmadan, sıkılmadan müslümanların peygamberinin ırkına, milletine saldırdın, hakaret ettin. İçindeki hain ve zalimler yüzünden hiçbir milletin tamamını hor ve hakir göremezsin. Buna Sırplar, Yunanlılar, yahudiler de dahildir.

İsrail'in bebek kaatili idarecilerine gelince, Türkiyenin böyle bir yardıma ihtiyacı olmadığını bal gibi de biliyor, keza buna gerek olmadığını da... Ama bu bir propaganda sonuçta, normal karşılıyorum.
Hocam söze gerek var mı ,bilemiyorum ama,siz bilirsiniz (İĞNELİ FIÇI)

Szayel

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,147
Denize düşen yılana sarılır. Bu ne seviciliktir diyeceğim de, kişi görkem olunca normal.

Utku92

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,839
Şunlar iyi bunlar iyi demek çok saçma bütün ülkelerin politik, siyasi stratejileri var. Ona göre hareket ederler. Sizi ülkemizi sevdiklerinden değil. Yahudiler bilemem hiç tanımadığım için üst kademedekiler karanlık işler peşinde onu biliyoruz zaten. Araplar da arabistanlı Lawrence filmini izleyin yada tarihi okuyun daha iyi anlarsınız. Ama bu da demek değildir ki her arap kötüdür. Çok iyi insanları da var.

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,059
Şunlar iyi bunlar iyi demek çok saçma bütün ülkelerin politik, siyasi stratejileri var. Ona göre hareket ederler. Sizi ülkemizi sevdiklerinden değil. Yahudiler bilemem hiç tanımadığım için üst kademedekiler karanlık işler peşinde onu biliyoruz zaten. Araplar da arabistanlı Lawrence filmini izleyin yada tarihi okuyun daha iyi anlarsınız. Ama bu da demek değildir ki her arap kötüdür. Çok iyi insanları da var.

Anlatamazsın bazı insanlara... Arap olmalarının yanında Müslüman olmalarıda düşman olmak nefret duymak için yeterli bir kriter bazıları için.

Utku92

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,839
Anlatamazsın bazı insanlara... Arap olmalarının yanında Müslüman olmalarıda düşman olmak nefret duymak için yeterli bir kriter bazıları için.
İskandinav ülkelerinde çok fazla takılmazlar böyle şeylere. Ama bizim ülkede çok uç noktada maalesef.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yani ben saçma buluyorum. Dini açıdan da değerlendirmemek lazım. Irk olarak da öyle. Müslüman olup nice bilim insanları da var. İnsana bağlı yani sadece iyi ve kötüler var. Steve jobs biyolojik babası da suriyeli mesela. Bu karşılaştırma çok kötü birşey ve tartışmaya açık olmamalı bence. Başka dinden veya ırktan iyi insanlar da var elbette. Biraz saçmaladım ama öyle ?

Son düzenleme: