Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar Konu (Kayıtlı: 0, Misafir: 1)

startagain

Üyecik
Uzun zamandır aklımda olan bir film var yardımcı olursanız çok sevinirim şöyle ki film de lisede okuyan bir genç kız var balık etli ezik bir tipleme .Nasıl oluyor hatırlamıyorum ama bir şekilde mankenlik yapmaya başlıyor bir moda dergisine fotoğrafları falan basılıyor böylece popüler oluyor ancak sonrasında aslında bu mankenlik ajansının emelinin farklı olduğunu kızları tuzağa çekip cam girl lük yaptırdığını öğreniyor.Kendisi de bu tuzağa düşüyor sonunda bir şekilde kurtuluyor bu kadarını hatırlayabiliyorum 2012 2013 yılları arasında kanal d de izledim sanırım

egem555

Üyecik
Uzun zamandır aklımda olan bir film var yardımcı olursanız çok sevinirim şöyle ki film de lisede okuyan bir genç kız var balık etli ezik bir tipleme .Nasıl oluyor hatırlamıyorum ama bir şekilde mankenlik yapmaya başlıyor bir moda dergisine fotoğrafları falan basılıyor böylece popüler oluyor ancak sonrasında aslında bu mankenlik ajansının emelinin farklı olduğunu kızları tuzağa çekip cam girl lük yaptırdığını öğreniyor.Kendisi de bu tuzağa düşüyor sonunda bir şekilde kurtuluyor bu kadarını hatırlayabiliyorum 2012 2013 yılları arasında kanal d de izledim sanırım
Bu film olabilir mi acep ? Konu baya benzer... İzlemiştim güzel bir filmdi.
Kayıp Çocuk - The Captive (2014) - TurkceAltyazi.org
Kayıp Çocuk (2014) - The Captive / Captives
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ben de bir film sorayım belki şans eseri izlemiş biri vardır ve bana adını verebilir ya da herhangi bir oyuncusunun adını...
10-15 yıllık diye tahmin ettiğim eskilerden bir film:
Yetiştirme yurdu gibisinden bir tesiste tutulan özel yetenekli çocuklar var ve yeteneklerini geliştirmeleri üzerine çalışmalar yapılıyor. Çok iyi dost 3 arkadaş olan bir grup var çocuklar arasında. Biri kız 2 si erkek. Bi ara tesise saldırı oluyor ve bu sırada bir arkadaşları ölüyor. Tabi onlar öyle sanıyor. Yıllar sonra ortaya çıkıyor ki çocuk yaralandığı sırada ölmemek için daha hafif yaraları olan başka birinin bedenine geçiş yapmış ruhen. İlerleyen yıllarda bu eleman bir tür sapkın tarikat kuruyor bolca kadın müridi de olan. Diğer oğlan ve kız da büyüyor tabi :) ve dedektif avukat vs. türden işlerle iştigaller. Bir araştırmada da bu diğer elemanın tarikatını araştırıyorlar. Tabi bilmiyorlar öldü sandıkları arkadaşları olduğunu tarikat liderinin. Tabi sona doğru anlıyorlar ki elaman kötü biri olmuş çıkmış beden değiştire değiştire. Tabi kötü adam filmin sonunda ölüyor... :)

Uzun zaman önce bu filmin adını bulabilmek için uzun bir arama yapmıştım ama bulamamıştım. Ya da buldum ama gözümden kaçtı...
Şimdiden teşekkür ederim yardımcı olacak arkadaşlara :)

Son düzenleme:
Bi tane film vardı bir rürlü bulamadım nasıl aradıysam. Asya yapımı Bi film Bi grup çocuk var bunlar Bi yerde kalıyorlar Bi tane hocaları var bunlara dövüş öğretiyor falan filan bu çocukların en küçüğünün oyuncak arabalara ilgisi var oyuncak araba istiyor diğerlerinden nasıl oluyordu hatırlamıyorum am Bi türlü para toplayıp alıyorlar arabayı oyuncak araba yarışları yapılıyor bu çocuk da katılıyor yarışı kazancakkrn bunun arabasını hileyle le pist dışına çıkartıyorlar çocuk arabanın pesşindme koşuyo ama çocuk kalp hastası diğerleri yanına gelene kadar fenalaşıyor çocuğu hastaneye getiriyorlar kalp nakli lazım bi süre sonra kalp bulunuyor ama hastanede karışıklık var hastaneyi teröristler basıyo bu yüzden kalbi bu çocukların getirmesi gerekiyor hastaneye gidiyorlar teröristlerle kavga falan filan derken kalp işlevini yitiriyor çocuklar tabi perişan ama teröristler Bi şekilde sonunda etkisiz hale getiriliyor işte sonra hastaneyi bana teröristlerden biri (kadın) aslında iyi biri ve baya yaralanmış gidici kalbini çocuğa veriyordu neydi bu filmin adıııı

Arlen

Üyecik
Bir tane film vardı bulamadım hatırladığım bir kaç yeri var. Bir çocukla kız kafede tanışıyor çocuğun elinde Nemo kitabı var kızda çocuğa Nemo okumak için biraz büyük değil misin diyor çocukta ben Nemo hayranıyım diye sonra çocuk kayboluyodu
kendini kasabaya kapatıyordu uzun zaman haber alınmıyordu bi yerden sinyal alınıyordu sinyalin ismi cpt_n3m0 çıkıyordu kız ordan çocuğun olduğunu anlıyordu

Pink UwU

Üyecik
Bir tane film vardı hatırladıklarımı yazacağım.Bi çocuk vardı resim falan çiziyordu ama onları ailesine göstermiyordu saklıyordu ailesi sevmiyordu galiba.Sonra evlerinin yanına bi kız taşınıyordu hep onunla birlikte vakit geçiriyordu. Bunlar iple bir nehirden atlıyorlardı ve sadece kendilerinin gördüğü fantastik bir dünyaya giriyorlardı. Kız ağaç ev falan yapıyordu. En sonda da çocuk müzik öğretmeni ile müzeye gidiyordu geri döndüklerinde kız ölmüş oluyordu.

startagain

Üyecik
Bu film olabilir mi acep ? Konu baya benzer... İzlemiştim güzel bir filmdi.
Kayıp Çocuk - The Captive (2014) - TurkceAltyazi.org
Kayıp Çocuk (2014) - The Captive / Captives
Bu da güzel bir filme benziyor ancak bu değil yine de teşekkür ederim

eski bir çizgi filmldi küçük bir oyuncak vardi ama oyuncak canlıydı bir erkek çocuğunu takip ediyordu o oyuncak yeşil renkte Joker e benziyordu kötüydü ısırılmış elma hatırlıyorum birde fabrika .bu oglanin bir de arkadaşı vardı kız Onunla beraber terk edilmiş bir otobüsün içine giriyordu oyuncak onlara galiba tuzak hazırlıyorduu. Sonra bunlar eve dönüyordu oğlanın babası evleniyordu arabanın arkasına teneke konserve kutular Bağlamışlar falan boyleydi

Wicked olabilir mi internette yazınca bulamayabilirsin ancak sana bir link atacağım

Son düzenleme:

alsousolo

Üyecik
Yasaklı
millet film şöyle. osman yağmur dereliye benzeyen şişman bir aktör var. bu adam bir şey yiyor ve çok şişman oluyordu evlerden taşıyordu ? neydi bu?

İsmi Bilinmeyen Film Arama - Bulma

Filmin ismini/adını unuttum, hatırlamıyorum. İsmi bilinmeyen filmleri bulma.

Ben yıllar önce çok güzel bi film izlemiştim ve gerçekten çok sevmiştim o filmi bulamıyorum yıllardır arıyorum lütfen yardımcı olun...
Öncelikle ortaçağ filmiydi başrolde çocuklar vardı. filmde hatırladğımı kadarıyla 7 belki daha fazla veya az kardeş vardı babaları sefere gidiyodu bide en büyük kardeş yani abileri babasıyla gidiyodu bide düşman bi lord vardı o lord ordusuyla beraber o kaleye saldırıyodu kale çok güçsüzdü ama çocuklar kaleyi güçlendiriyodular bi çocuk bilim adamı gibiydi bomba felan yapıyodu tuzak yapıyodular sonra işte orduyu geri püskürtebiliyolardı (ha bu arada çocuklar tek başına değil kalenin vatandaşları vardı bitanede aşçı vardı filmin başlarında sanırım kalenin mutfağında çocuklara kızıyodu hatta) sonra işte çocuklar bi düşman at arabasına biniyodu hatırladığım kadarıyla ama neyse işte bi türlü düşman kalesine giriyodular gerisi yok yardımcı olursanız gerçekten çok sevinirim...(yıllardır o filmi arıyorum umarım bulabilirim)

Aranan

Üyecik
Arkadaslar bende bir film ariyorum sanirim predator serisi ama baktim bulamadim ozet geciyim.
2 arkadas aksam vakti 1 predator yakaliyor ormanda baglayip jiple arkadaslarinin evinin garajina getiriyorlar sonra arkadaslari uyaniyor hissediyor hemen garaja kosuyor bu adam daha once predatoe tarafindan kacirilip çip takilmis sanirim. Hatirladigim sahne bu ismimi bilen varmi acaba

Serdarr270

Üyecik
İsmini hatırlayamadığım bir film var. 2000-2003 yılları arası diye hatırlıyorum TRT'de izlemiştim. İnsanların doğum sırasını anlatıyor. Öteki dünyada insanlar 9-10 yaşlarındaki halleriyle yaşıyorlar ve zamanı gelen kapıdan geçip bebek olarak doğuyor. Bir çocuk dünyaya gitmekten korkuyor ve kendisine çocuk olarak dünyada bir gün geçirmesi için izin veriyorlar. Dünyayı tanıyor. Ve bu sırada dünyada hiç bebek doğmuyor. Ve kapı da belirli bir süre açık kalıyor. Çocuk belirli bir süre içinde kapıdan geçip bebek olarak doğmazsa kapı kapanacak ve doğum olayı bitecek dünyada. Bu filmin ismini hatırlayamıyorum. İsmini bulabilirseniz paylaşabilir misiniz?

spacex2020

Üyecik
Merhabalar bir arkadaşım bana tavsiyede bulundu ama ismini hatırlamıyor. Spoiler yemeden anlatabildiği: Bir adam var ve adamın patronu başka şehirde bikaç yaşlıyla birlikte rehabilitasyon merkezinde kalıyor adamın imza alması gerektiği için bu patronun yanına geliyor dönerken bi kaza geçiriyor bi geyiğe çarpıyor sanırım ve orda yaşlıların bulunduğu yerde kalması gerekiyor. Bu filmi bilen çıkar mı ya
side effecets ya da starred up olabilir mi ?

Volkan836

Üyecik
Bende bir film arıyorum kasabada geçiyor şerif var babası zombi ve arkadaşları var zombileri ellerinde birinin zincir birinin Hilti birinin testere falan var filmin sonunda şerifin zombi babası oğlunu kurtarıyor korku filmi gibi bişey eski bide zombiler yerin altında geziyorlar bazen

spacex2020

Üyecik
Bende bir film arıyorum kasabada geçiyor şerif var babası zombi ve arkadaşları var zombileri ellerinde birinin zincir birinin Hilti birinin testere falan var filmin sonunda şerifin zombi babası oğlunu kurtarıyor korku filmi gibi bişey eski bide zombiler yerin altında geziyorlar bazen
üzgünüm izlemedim hiç genelde scfi izliyorum zomblerle ilgili hiç izlemedim

Merhaba ben de bu filmi yıllar önce televizyonda izlemiştim 5 kişilik bir aile var en küçük kızları oyuncak bebeğini kaybediyor sonra bodrumda bir kutu oyunu buluyorlar oyunda yeşil ve kırmızı hologram var biri yalan söylediğinde mağara gibi bir yerde buluyorlar kendilerini her seferinde burdan kurtulmaya çalışıyorlar oyun bitene kadar da oynamak zorunda kalıyorlar evden çıkamıyorlar en sonunda kayıp bebeği mağarada buluyorlar alamıyorlar ama evin bodrumunda bulunuyor bebek yardımcı olursanız çok sevinirim saatlerdir araştırıyorum bulamadım

bbuket

Üyecik

Wicked olabilir mi internette yazınca bulamayabilirsin ancak sana bir link atacağım
evet bu teşekkür ederim

eski bir çizgi filmide bir grup çocuk vardı. biri kız siyah küt saçlı diğerleri erkek Bunlar bir durum olduğunda kendilerine ait alanlarina gidip orada bulunan tüplerin içine girip sanal dünyaya ışınlanıyorlardi ve orada savaşıyorlardı büyük yengeç robotları kafalarının üzerinden öldürüyorlardı sanal dünyadaki kız onlara yardım ediyor ve sanal dünyada kalıyordu( pembe saçlı )diğerleri savaştıktan sonra gerçek dünyaya dönüp okullarına devam ediyorlardı . ilerleyen bölümlerde sanal dünyadaki kızı gerçek dünyaya getirmeyi başarmışlardı

Son düzenleme:

Ali5318

Üyecik
Bir tane film vardı hatırladıklarımı yazacağım.Bi çocuk vardı resim falan çiziyordu ama onları ailesine göstermiyordu saklıyordu ailesi sevmiyordu galiba.Sonra evlerinin yanına bi kız taşınıyordu hep onunla birlikte vakit geçiriyordu. Bunlar iple bir nehirden atlıyorlardı ve sadece kendilerinin gördüğü fantastik bir dünyaya giriyorlardı. Kız ağaç ev falan yapıyordu. En sonda da çocuk müzik öğretmeni ile müzeye gidiyordu geri döndüklerinde kız ölmüş oluyordu.
terabithia köprüsü

Son mesajlar