Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 1)

bbuket

Üyecik
eski bir çizgi filmldi küçük bir oyuncak vardi ama oyuncak canlıydı bir erkek çocuğunu takip ediyordu o oyuncak yeşil renkte Joker e benziyordu kötüydü ısırılmış elma hatırlıyorum birde fabrika .bu oglanin bir de arkadaşı vardı kız Onunla beraber terk edilmiş bir otobüsün içine giriyordu oyuncak onlara galiba tuzak hazırlıyorduu. Sonra bunlar eve dönüyordu oğlanın babası evleniyordu arabanın arkasına teneke konserve kutular Bağlamışlar falan boyleydi

Kararsız23

Profesör
eski bir çizgi filmldi küçük bir oyuncak vardi ama oyuncak canlıydı bir erkek çocuğunu takip ediyordu o oyuncak yeşil renkte Joker e benziyordu kötüydü ısırılmış elma hatırlıyorum birde fabrika .bu oglanin bir de arkadaşı vardı kız Onunla beraber terk edilmiş bir otobüsün içine giriyordu oyuncak onlara galiba tuzak hazırlıyorduu. Sonra bunlar eve dönüyordu oğlanın babası evleniyordu arabanın arkasına teneke konserve kutular Bağlamışlar falan boyleydi
Chucky?

çok önceden izlemiştim bu filmi bir türlü bulamıyorum
çocukken sahneden düşüyordu uyandığında büyümüştü hastahanede ailesi yanındaydı eski arkadaşlarını hoşlandığı kızı falan bulmaya çalışıyordu
bilen varsa söylerse çok iyi olur kafayı yiyorum uzun zamandır. :)

Strasza

Doçent
çok önceden izlemiştim bu filmi bir türlü bulamıyorum
çocukken sahneden düşüyordu uyandığında büyümüştü hastahanede ailesi yanındaydı eski arkadaşlarını hoşlandığı kızı falan bulmaya çalışıyordu
bilen varsa söylerse çok iyi olur kafayı yiyorum uzun zamandır. :)

olabilir mi?

Mamafih

Üyecik
Dostlar uzun süredir bir film arıyorum buraya yazmadan önce bazı önerileri göz önünde bulundurarak son çare size soracağım lütfen mazur görün ...

Aradığım film bir bürokrasi ve bireyin kapatılmışlığına dair bir memurluk ortamı ama bir büyük kocama bina da dosyalar masalar arasındaki karakterimize bir biri sıra distopik akışla zorluklar yaşatıyor... yeri yurdu belli değil bir pardösü var tipik kahverengi ... aklımda 70 ler zamanı olarak kalmış .....

sanatorium pod klepsydra filmine benziyor ama benim aradığım english dilli bir film...

Şimdiden bütün desteğiniz için canı gönülden teşekkür ediyorum. ..

fayigit

Üyecik
merhaba eski bir film arıyorum
kadın doğum doktoru ile plan yapan kadın ameliyat oluyor ve sevgilisi olan kadın doğum doktoru ile yaptıkları plana göre ameliyatta bir sorun oluşturuyorlar. ve malpraktis sebebiyle doktora ceza kesiliyor ve sigortadan parayı alıp yeni hayatlarını kurmak için plan yapıyorlar.
bu filmi bulmama yardımcı olursanız sevinirim
şimdiden teşekkürler

ladder

Asistan
Arkadaslar bir film vardi cok eski degil. Bar sahnesi hatırlıyorum 2 arkadas oturuyorlar. 1 tanesi caresiz digeri de bir takim adamlar taniyor. Caresiz olan arkadas tanismak istiyor diger adamlar ile. Arkadasina baski yapiyor. Hatta kendi yontemi ile katiliyordu sanirim digerlerine. Boyle tehlikeli bir filmdi. Canlandirabildim mi bilmiyorum ama?

bfb2611

Üyecik
Arkadaşlar uzun süredir bir filmi arıyorum kafayı yemek üzereyim lütfen yardım edin.
Filmin afişini hatırlıyorum filmin orijinal adı İngilizce değil ama büyük ihtimal Fransızca, Almanca, İspanyolca vb. olabilir. Yanlış hatırlamıyorsam filmin orijinal adı 3 kelimeydi. Filmin afişi sanırım şöyleydi: Gece veya akşam vakti uzun boylu, sarışın veya kumral bir kadın çıplak olarak havuza bakıyor, yüzü havuza dönük biz afişi kadının arkasından görüyoruz. Filmde kadın bilgisayardan online bir oyuna başlıyor ve bağımlı oluyor. Bu oyunda karakter yaratıp diğer insanlarla tanışıyor(ablamız biraz içine kapanmış, yalnız bir tipti) burada tanıştığı bir erkekle buluşuyor ve olaylar başlıyor tek hatırladığım bu kadar. Hacker filmlerinden değil.
Film çıkış tarih bunlardan biri: 2013-2012-2011-2010-2009

Arkadaşlar uzun süredir bir filmi arıyorum kafayı yemek üzereyim lütfen yardım edin.
Filmin afişini hatırlıyorum filmin orijinal adı İngilizce değil ama büyük ihtimal Fransızca, Almanca, İspanyolca vb. olabilir. Yanlış hatırlamıyorsam filmin orijinal adı 3 kelimeydi. Filmin afişi sanırım şöyleydi: Gece veya akşam vakti uzun boylu, sarışın veya kumral bir kadın çıplak olarak havuza bakıyor, yüzü havuza dönük biz afişi kadının arkasından görüyoruz. Filmde kadın bilgisayardan online bir oyuna başlıyor ve bağımlı oluyor. Bu oyunda karakter yaratıp diğer insanlarla tanışıyor(ablamız biraz içine kapanmış, yalnız bir tipti) burada tanıştığı bir erkekle buluşuyor ve olaylar başlıyor tek hatırladığım bu kadar. Hacker filmlerinden değil.
Film çıkış tarih bunlardan biri: 2013-2012-2011-2010-2009
Ölüm oyunu olabilir mi

johncarpen

Üyecik
Merhaba..
filmin adı brainskin e benzer bişe idi.ortalama 20 sene evvel izlediğim filmin konusu,pc oyunlarını çatı katı odasında oynayan bir çocuk var.nereden geldiği postasında yazmayan paketin içinden kendisine siyah bir cd kabının içinden baskısız bir cd geliyor.oyunu yüklüyor.oyundaki ortam kendi evi.oyundaki öldürüp sakladığı insanları oyundan çıkınca aynı yerde buluyor.
Mesaj otomatik birleştirildi:

bende bi fil sorcam size yıllar önce izlediğim bi lise filmiydi.. lisede çok akıllı popüler bi genç var okulu kırmak için her türlü zeki numarayı yapıyor,okul müdürüde peşinden yakalamak için takipte bulunuyor.. eğlenceli güzel bi lise filmiydi.
izlemiştim ama filmin adı aklımda değil.başrolünde michael j.fox vardı.ismini aratırsan filmleri diye bulursun.

Son düzenleme:

terzi2317

Üyecik
Ajan olan üvey anne baba tarafından yetiştirilen genç bir çocuk vardı. Anne baba öldükten sonra babasının bi belgesini bulmak isteyen kötü adamlardan kaçan çocuk 16 yaşlarda gayet aksiyon olan film hangisiydi bilen varmı

Dahiturk

Üyecik
90 doğumluyum.
Küçükken ilk okul zamanlarında böyle bir film vardı, yağmur aşırı yağıyordu insanlar bir yerlere kaçıyordu. Felaket filmine benziyordu az çok.
pek hatırlayamadım o filmi.
sözünü ettiğim film 97-98 yıllarında tv ekranlarında idi.

benim bulamadığım film : zombiler var ama daha değişik hızlı bide bu zombilerle savaşan bi adam var köpeği var bide sonra köpek ölüyo bu adam da bi odada kalıyodu devamını bilmiyorum

stat counter