İşlev bulunamadı.

Bu konuyu okuyanlar

NightWishw

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Merhaba, Discord Botumu açıyorum çalışıyor fakat bağzı kodlarının çalışmamasının bir sebebi var.

Kod :
console.log(`[${moment().format('YYYY-MM-DD HH:mm:ss')}] BOT: Şu an ` + client.channels.size + ` adet kanala, ` + client.guilds.size + ` adet sunucuya ve ` + client.guilds.client((a, b) => a + b.memberCount, 0).toLocaleString() + ` kullanıcıya hizmet veriliyor!`);

Hata : TypeError: client.guilds.client is not a function

.client yerine gelmesi gereken bir durum var fakat bulamadım yardım edebilirmisiniz?

defacerGLD

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,068
Merhaba, Discord Botumu açıyorum çalışıyor fakat bağzı kodlarının çalışmamasının bir sebebi var.

Kod :
console.log(`[${moment().format('YYYY-MM-DD HH:mm:ss')}] BOT: Şu an ` + client.channels.size + ` adet kanala, ` + client.guilds.size + ` adet sunucuya ve ` + client.guilds.client((a, b) => a + b.memberCount, 0).toLocaleString() + ` kullanıcıya hizmet veriliyor!`);

Hata : TypeError: client.guilds.client is not a function

.client yerine gelmesi gereken bir durum var fakat bulamadım yardım edebilirmisiniz?
Kodu sen mi yazdın

Dili bilmiyorum ama tip hatası bir tipi yanlış girmmisn yani int olacak olanı chr vs gibi

NightWishw

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Kodu sen mi yazdın

Dili bilmiyorum ama tip hatası bir tipi yanlış girmmisn yani int olacak olanı chr vs gibi
Kodu ben yazmadım internetten bulduğum için böyle oldu zaten yani hatanın vb. ne olduğunu biliyorum ama oraya ne yazmam gerektiğini hala çözemedim botu açarken bu işlevi gerçekleştiremediği için böyle bir hata alıyorum.