İşlemci fan önerisi

Bu konuyu okuyanlar

Deli_yazilimci

Asistan
Reaksiyon puanı
107
Ben mini bir sistem toplamak istiyorum içerisinde ekran kartı olmayacak bu hazır olanları var ama ya işlemcileri eski ya hafızası yada ram az kalıyor bana oyuzden toplama yapacam ama fan konusunu bilmiyorumyuksek ihtimal AMD nin son çıkan işlemcileri den alacam rayzen 9 4. Nesil olanlarından bana mümkün olduğunca küçük ve iyi bir fan önerisinde buluna bilecek kimse varmı

met 35

Mak. Müh.
Reaksiyon puanı
9,078
Kasa ne olacak.

Deli_yazilimci

Asistan
Reaksiyon puanı
107
Kasa bilmiyorum daha ona bakmadım kasa benim için önemli olan fanin mümkün olduğu kadar küçük ve canavar gibi olması uzay montaj bile olur kasa çok dert değil

STB

Profesör
Reaksiyon puanı
740
Ben mini bir sistem toplamak istiyorum içerisinde ekran kartı olmayacak bu hazır olanları var ama ya işlemcileri eski ya hafızası yada ram az kalıyor bana oyuzden toplama yapacam ama fan konusunu bilmiyorumyuksek ihtimal AMD nin son çıkan işlemcileri den alacam rayzen 9 4. Nesil olanlarından bana mümkün olduğunca küçük ve iyi bir fan önerisinde buluna bilecek kimse varmı
sıvı soğutma almalısın, çünkü amd nin üst seviye işlemcileri çok performanslı ama çok ısınıyorlar o yüzden sıvı soğutma almalısın.

KovboyBey

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
2,001
ş
intel p 4 fanı idealdır ben onu kullanıyorum simdiki fan cooler masterın fanı