İşlemci Fan Önerisi Yedek Olarak Alıncak.

Bu konuyu okuyanlar

emir000

Profesör
Reaksiyon puanı
910
Arklar Selamın Aleyküm Öncelikle Hayırlı Bayramlar Hepinize Bütçe 3000 3500 civarı yedek olarak eski bilgisayar için birtane daha işlemci fanı alacağız güzel birtane tavsiye edermisiniz?

tb2dlh

Doçent
Reaksiyon puanı
194
Arklar Selamın Aleyküm Öncelikle Hayırlı Bayramlar Hepinize Bütçe 3000 3500 civarı yedek olarak eski bilgisayar için birtane daha işlemci fanı alacağız güzel birtane tavsiye edermisiniz?
Merhaba,
Dostum Ve Aleyküm Selam. Senin'de bayramın mübarek olsun. Aşağıya bırakıyorum linkleri beğendiğini alabilirsin.

emir000

Profesör
Reaksiyon puanı
910
Merhaba,
Dostum Ve Aleyküm Selam. Senin'de bayramın mübarek olsun. Aşağıya bırakıyorum linkleri beğendiğini alabilirsin.

Hocam işlemci fanı eski kasa cooler master kasa bu fanlar kasanın içine sığarmı?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Merhaba,

Merhaba,

Güzele benziyorlar babama önereceğim kasanın içime sığarsa 3 ünden birini alabiliriz yedek olarak sağolun.

tb2dlh

Doçent
Reaksiyon puanı
194
Hocam işlemci fanı eski kasa cooler master kasa bu fanlar kasanın içine sığarmı?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Güzele benziyorlar babama önereceğim kasanın içime sığarsa 3 ünden birini alabiliriz yedek olarak sağolun.
Sen böyle bir şey istiyorsun o zaman.
Kasanın soğutucu desteğinin ölçülerini biliyorsan daha iyi yardımcı olabiliriz.

met 35

Mak. Müh.
Reaksiyon puanı
9,078
Her halukarda bu sığar.4 ısı borulu,düzgün soğutur.

emir000

Profesör
Reaksiyon puanı
910
Sen böyle bir şey istiyorsun o zaman.
Kasanın soğutucu desteğinin ölçülerini biliyorsan daha iyi yardımcı olabiliriz.
Hocam fanların yerlerinin nereye konulu olduğunu söyleyebilirim 1 üstte kocaman bir fan var ekran kartı soğutmak için sonra onun arkasında siyah fan var sonra kasanın arkasında bir tane daha kocaman cooler master fan var birde kasa kapağının yanında fan var bukadar yani toplamda 4 fan var.

tb2dlh

Doçent
Reaksiyon puanı
194
Hocam fanların yerlerinin nereye konulu olduğunu söyleyebilirim 1 üstte kocaman bir fan var ekran kartı soğutmak için sonra onun arkasında siyah fan var sonra kasanın arkasında bir tane daha kocaman cooler master fan var birde kasa kapağının yanında fan var bukadar yani toplamda 4 fan var.
Anladım. Bir önceki cevabımda ki fan sığar anladığım kadarı ile.

emir000

Profesör
Reaksiyon puanı
910
Dostum ısı değerlerin iyi olur fazla ısınmaz ikisini de alabilirsin iki fan da işini görür.
Hocam eski fan yaprağı birde kırıktı 1 ucu oyüzden fanın bir kısmını çıkarmak zorunda kalmıştık ama tek yapraklada gayet iyi idare etmişti.

LifeStyle

Profesör
Reaksiyon puanı
802
ne yapacaksın tek yaprak, çift yaprağı... ısı değerlerin nedir? aida64 ile ısı değerlerini kontrol et. eğer çok yüksek değilse değerleri kaliteli termal macun alıp macunu değiştir. boşu boşuna soğutucuya para vermemiş olursun.

her soğutucu illa 2 fanlı olacak diye birşey yok. hala çoğu insanlar stok fan kullanıyor.

emir000

Profesör
Reaksiyon puanı
910
ne yapacaksın tek yaprak, çift yaprağı... ısı değerlerin nedir? aida64 ile ısı değerlerini kontrol et. eğer çok yüksek değilse değerleri kaliteli termal macun alıp macunu değiştir. boşu boşuna soğutucuya para vermemiş olursun.

her soğutucu illa 2 fanlı olacak diye birşey yok. hala çoğu insanlar stok fan kullanıyor.
Yeni degiştirdik yükte işlemci max 48 46 derece boşta ise 34 35 oluyor.

LifeStyle

Profesör
Reaksiyon puanı
802
e tamam gayet normal değerlerin. yükte kaç olsun istiyorsun ki? 10-15 derece mi? paranı boş yere harcamamış oldun işte. böyle kullanmaya devam..