İşlemci 90 Derece

Bu konuyu okuyanlar

EminBatuhan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
Merhabalar, Msi GL65 Core i7 10750h notebook fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, Msi GL65 Core i7 10750h uygun fiyat seçenekleriyle Vatan Bilgisayar’da. bilgisayarini kullanıyorum. GTA 5 de düşük ayarlarda 120 FPS ye sabitleyince işlemci 85- 93 derece kadar ısınıyor. CS: GO da full ayarlarda 250 Fps de islemci 90 derece, 120 FPS ye sabitleyince ise 75 derecye düşüyor. Oyunda Cooler Boost yani en yüksek fan hızında iken bu sıcaklığa ulaşıyor. Sizce GTA 5 de 90 derece normal mi ? Youtube den baktımda benim pc nin 17 inç olan laptop inceleme videosunda da baktım. Aynı sıcaklık değerleri onda da var.

LifeStyle

Müdavim
Reaksiyon puanı
802
termal macunlarını yenilet, toz varsa ızgaralarda ve bilgisayarın parçalarında onları da temizlet ve kaliteli bir laptop soğutucu kullan. değerin biraz yüksek geldi bana.

ısı, bilgisayarın en büyük düşmanıdır, transistörler şişebilir, anakart yada rame zarar verebilir..

Yunus57

Optimal Сasual Dating - Authentic Damsels
Reaksiyon puanı
7
Termal macun eski olabilme ihtimali varmı
Aklıma tek bu gelio başka bişe gelmio

EminBatuhan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
Termal macun eski olabilme ihtimali varmı
Aklıma tek bu gelio başka bişe gelmio
Bilgisayarı alalı 2 hafta oldu.
Mesaj otomatik birleştirildi:

termal macunlarını yenilet, toz varsa ızgaralarda ve bilgisayarın parçalarında onları da temizlet ve kaliteli bir laptop soğutucu kullan. değerin biraz yüksek geldi bana.

ısı, bilgisayarın en büyük düşmanıdır, transistörler şişebilir, anakart yada rame zarar verebilir..
Bilgisayarı 2 hafta önce aldım. Termal macun ve ızgaralar iyi durumda yani.

EminBatuhan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9

Videodaki kişi de inceleme için gelen yeni pc de aynı ısı değerlerini alıyor. Oyunlarda işlemci en fazla kac derece olmalı?

LifeStyle

Müdavim
Reaksiyon puanı
802
o zaman fps yi biraz düşük tutup fazla ısınmasını engelleyeceksin, bir de laptop soğutucu olsa fena olmaz.

malum havalar sıcak, çok yormamak lazım.

Yunus57

Optimal Сasual Dating - Authentic Damsels
Reaksiyon puanı
7
Sıcak olduğu için hava bu yüzden fazla yüksektir kışın daha az ısınır ama büyük ihtimalle

EminBatuhan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
FPS
o zaman fps yi biraz düşük tutup fazla ısınmasını engelleyeceksin, bir de laptop soğutucu olsa fena olmaz.

FPS düşür
Sıcak olduğu için hava bu yüzden fazla yüksektir kışın daha az ısınır ama büyük ihtimalle
Erzurumda yaşıyorum. Havalar batıdaki gibi çoksa sıcak değil. FPS düşürme ile ısı düşürmeyi planlıyorum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Oyunda işlemci en fazla kac derece olması sizce ?

lordare

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,594
Anakart sorunu olabilir. Teknik servis ile görüşün üretimsel olarak olabiliyor ilk aldığımda ben de aynı sorunu yaşamıştım ilk hafta teknik servise gönderdim hallettiler

Mehmet Aldemir

Müdavim
Reaksiyon puanı
712
Yükte 80 en fazla 85 normal işlemci çok güçlü ısınması normal laptop olduğu için ama 90 çok

mrsdytech

Asistan
Reaksiyon puanı
326
Merhabalar, Msi GL65 Core i7 10750h notebook fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, Msi GL65 Core i7 10750h uygun fiyat seçenekleriyle Vatan Bilgisayar’da. bilgisayarini kullanıyorum. GTA 5 de düşük ayarlarda 120 FPS ye sabitleyince işlemci 85- 93 derece kadar ısınıyor. CS: GO da full ayarlarda 250 Fps de islemci 90 derece, 120 FPS ye sabitleyince ise 75 derecye düşüyor. Oyunda Cooler Boost yani en yüksek fan hızında iken bu sıcaklığa ulaşıyor. Sizce GTA 5 de 90 derece normal mi ? Youtube den baktımda benim pc nin 17 inç olan laptop inceleme videosunda da baktım. Aynı sıcaklık değerleri onda da var.
Bir laptop için normal