Soru İslamiyet İnancının Dışındaki Herhangi bir İnanca Mensup Olupta Kadınlara ve Çocuklara sarkan var mı?

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

MadResister

Doçent
Reaksiyon puanı
394
Arkadaşlar başlıkta da belirttiğim şekilde şimdiden tepkilerinizi almak istiyorum.

Nixc0r

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
15,613
Arkadaşım böyle soru mu olur?

Kötülük; din, ırk, millet, coğrafya ayırt edilmeksizin her yerde vardır.
Kötülük insanın içinde vardır. Sorduğun soruyla birlikte Müslüman insanları aşşağılamış oluyorsun. Kötülük insana özgüdür, dine değil.

MadResister

Doçent
Reaksiyon puanı
394

Kötülük insanın içinde vardır. Sorduğun soruyla birlikte Müslüman insanları aşşağılamış oluyorsun. Kötülük insana özgüdür, dine değil.
Hocam Müslümanları aşağılamaktan ziyade bu konuyu açmamdaki ana fikir ülkemizdeki kaçak Suriyeli, Afgan ve Pakistanlı sığınmacılar üzerine.

Bkz. Bacha Bazi geleneği.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kısacası hocam Müslümanları aşağılamak istemedim. Ama sizde haklısınız bildiğiniz üzere Özgecan Arslan'ı katleden zat Suphi Altındöken Türk'tü, Ceren Özdemir'i katleden zat Özgür Arduç Türk'tü, Aleyna Çakır'ı katleden zat Ümitcan Uygun Türk'tü. vs. Babası da bildiğiniz üzere Sedat Peker'in anlattığı şekilde Soylu'nun yakın arkadaşı.

Not: Suphi Altındöken'in ateşi bol, zebaniler yoldaşı olsun.

Son düzenleme:

Nixc0r

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
15,613
Kısacası hocam Müslümanları aşağılamak istemedim. Ama sizde haklısınız bildiğiniz üzere Özgecan Arslan'ı katleden zat Suphi Altındöken Türk'tü, Ceren Özdemir'i katleden zat Özgür Arduç Türk'tü, Aleyna Çakır'ı katleden zat Ümitcan Uygun Türk'tü. vs. Babası da bildiğiniz üzere Sedat Peker'in anlattığı şekilde Soylu'nun yakın arkadaşı.
Bak arkadaşım Türkiye'de yaşanan cinayeti işleyen zaten çoğunlukla Türk olur bunu böyle düşünmek yanlış olur.
İnsan insan değilse, dini, ırkı fark etmeksizin her türlü kötülüğü yapar.

Yahya Furkan

contravolta
İçerik Editörü
Reaksiyon puanı
2,484
Yahu bu konu resmen hakarettir. Raporladım.
Kötülük ile dinin alakası ne? Biri bir kötülük yapınca sorumlusu İslam mı? Kişinin kendi mi? Farklı dine mensup insanlar yapmıyor mu sanıyorsun bunları?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...