İsimsizler dizisi Kanal D'de

Bu konuyu okuyanlar

Fragger

Dekan
Katılım
21 Eki 2016
Mesajlar
9,623
Reaksiyon puanı
3,625
Puanları
113
Vatanına sevdalı bir kaymakam ve 7 kişilik ekibinini hikayesini anlatacak olan İsimsizler dizisinin ilk fragmanı yayınlandı. Dizi, Kanal D'de yayınlanacak.

upload_2017-1-25_15-3-1.png


Kendi isteğiyle, terör mağduru bir beldeye atanan Fatih isimli bir kaymakamın ve 7 kişilik ekibinin hikayesini işleyecek olan İsimsizler dizisinin tanıtım fragmanı yayınlandı.

Senaryosunu Mustafa Burak Doğru, Serkan Birlik, Ayça Mutlugöl ve Hale Çalap'ın yazdığı dizinin yapımcılığını ise TRT 1'de yayınlanan iddialı yapımlar Filinta, Zeyrek ile Çeyrek ve yayın tarihini bekleyen Payitaht Abdülhamid dizilerinin yapımcısı Yusuf Esenkal ile Ahmet Kayımtu ve Serdar Öğretici üstleniyor. Dizinin yönetmeni ise, yine Filinta yapımıyla ekranlarda ses getiren Osman Kaya.

Dizinin kadrosuna dair herhangi bir açıklama yapılmazken; Kanal D'de yayınlanacak olan dizinin, Mart ayında ekranlara gelmesi bekleniyor.

Dizinin fragmanını izleyenler sosyal medyada, "Yeni Kurtlar Vadisi olabilir"yorumu yaptı.

'BİR AVUÇ VATAN SEVDALISI'

Teröre karşı mücadele edecek olan 8 kişinin hikayesini ekranlara yansıtacak dizinin konusu ise şöyle:

"Fatih, genç, başarılı, umut vaat eden bir diplomat adayıdır.

Türkiye’nin yurt dışı temsilciliklerinden birine atandığı ve görevine başlamaya hazırlandığı sırada, Virankaya’dan gelen acı haber hayatını değiştirir. Çünkü Virankaya Kaymakamı şehit edilmiştir. Fatih, şehit edilen kaymakamın yerine geçmeye gönüllü olur.

Ülkesi için masa başında rahat bir görev yapmaktansa ateş altında olmayı tercih etmiştir. Yüreği vatan sevgisi ile dolu, devletini ana babası yerine koyan 7 kişilik ekibiyle birlikte at izinin it izine karıştığı Virankaya’ya gider.

İsimlerini ancak tarihin satır aralarından okuyup yüreklerinde hissedecek olanların bildiği bu ekip, görünmez düşmanlarıyla savaşırken önce o düşmanların maskelerini düşürmek zorundadır. Çünkü düşman onlar gibi mert değildir. Kullandığı kuklaları vardır."

İsimsizler Fragmanı İzle

KanalD - Haber10
 

Son mesajlar

Üst