İsimsiz Teknoloji Programı 1. Bölüm (TeknoHaberler) (Can Uzun)

Bu konuyu okuyanlar

Anima..!!

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
[video=dailymotion;xqu1ox]http://www.dailymotion.com/video/xqu1ox_ysimsiz-teknoloji-programy-1-bolum-teknohaberler-can-uzun_tech[/video]​

İlk programdır. Deneme aşamasında şu anda. Beğenilere göre kendimi geliştirmeye çalışacağım. Bakalım beğenecek misiniz? Lütfen artı ve eksilerini belirtiniz. Olumlu olumsuz eleştirilerinizi bekliyorum.

EnverYigit

Müdavim
Reaksiyon puanı
11
Yaka mikrofonu kullanırsan vede hd kayıt yaparsan izleyici çekersin. Birde intro çok uzun olmuş benden söylemesi ;)

Anima..!!

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Yaka mikrofonu kullanırsan vede hd kayıt yaparsan izleyici çekersin. Birde intro çok uzun olmuş benden söylemesi ;)

Teşekkür ederim yorumun için. 2. Bölüm hazır şu anda yaka mikrofonu kullanmadım yine ama hd düşüncenizi değerlendirdim. Umarım Güzel bir bölüm bizi bekliyordur :)

ByEGT

Müdavim
Reaksiyon puanı
15
İlk deneyime göre oldukça başarılı. Birkaç önerim olacak. Fazla kasılma :) Haberleri okuyacağına göz gezdirip kendi cümlelerinle anlatım yapman daha iyi olur. Kullanacağın cümleler önceden belli olmalı. Kameraya bakarak konuşursan daha etkili olur. Video uzun. Daha kısa olsa ve çekimler parça parça olsa sıkmaz. Giriş gibi kısımlar da uzun. Başarılar. ;)

Anima..!!

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
İlk deneyime göre oldukça başarılı. Birkaç önerim olacak. Fazla kasılma :) Haberleri okuyacağına göz gezdirip kendi cümlelerinle anlatım yapman daha iyi olur. Kullanacağın cümleler önceden belli olmalı. Kameraya bakarak konuşursan daha etkili olur. Video uzun. Daha kısa olsa ve çekimler parça parça olsa sıkmaz. Giriş gibi kısımlar da uzun. Başarılar. ;)

Teşekkür ederim. Evet o giriş vs videoları kısalttım 2. bölümde. Şu anda Adobe Premiere'de video ya dönüştürüyorum. Ama yine bu 2. bölümde de okuma biraz ağırlıklı oldu. :) Biraz daha akıcı oldu ilkine göre sadece bu sefer samimiyet azaldı gibi hissettim. Yarın 2. bölümde burda olur :) Eğer uygun vakit bulabilirsem her cuma yeni bölümle karşınızda olmayı planlıyorum. Zaman içinde oturucaktır uyarılarınızı dikkate alıyorum :)

berinark

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Ben teknoseyir in incelemelerini çok beğeniyorum. Ordakine benzer birşey yapabilsen çok daha iyi olur. Arkadaşların tavsiyelerine bir ekleme yapayım, çekimi daha aydınlık bir ortamda yapmalısın bence. Ama uğraşın yeter tabi o ayrı konu :) İlke göre başarılı buldum :)

ktlpby

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Güzzel olmuş :) ama parça parça hazırlasan daha iyi olurdu bir Program gibi dğeilde Kendi sitende Parça parça her haberi farklı videoda anlatsan :D Ben mesela 10.dk da sıkıldım :D :D teknolojiyi ço ksevmeme rağmen :D Siten var mı ?

Anima..!!

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Güzzel olmuş :) ama parça parça hazırlasan daha iyi olurdu bir Program gibi dğeilde Kendi sitende Parça parça her haberi farklı videoda anlatsan :D Ben mesela 10.dk da sıkıldım :D :D teknolojiyi ço ksevmeme rağmen :D Siten var mı ?

Kişisel blogum var sadece ama çok paylaşım yaptığım bir şey değil.
Bu arada pek çok uyarınızı dikkate almaya çalışarak 2. Bölüm Huzurlarınızda..

http://forum.shiftdelete.net/junior...bolum-teknohaberler-can-uzun.html#post2268336

xyz1234

Müdavim
Reaksiyon puanı
13
kameraya daha fazla bakarak, tablete daha az bakarak, haberleri yavaş okuyarak daha başarılı sonuçlar elde edebilirsin. ekrana okuduğun haberle alakalı çağrışım yapacak görüntüler koyarsan daha etkili olur. başarılar...

Anima..!!

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
1. Bölüm youtube versiyonu yayındadır.

[video=youtube;VvJ823CuJkc]http://www.youtube.com/watch?v=VvJ823CuJkc[/video]

Korpe

Müdavim
Reaksiyon puanı
16
hocam intro uzun olmus ve biraz ağır sekılde anlatirsan umarim iyi olur bide kamera ya biraz bak :) zamanla hersey istedğin gibi olur insallah

Anima..!!

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
hocam intro uzun olmus ve biraz ağır sekılde anlatirsan umarim iyi olur bide kamera ya biraz bak :) zamanla hersey istedğin gibi olur insallah

Teşekkür ederim 2. videomu da izlemenizi tavsiye ederim. Giderek daha iyiye umudumuz :)

Korpe

Müdavim
Reaksiyon puanı
16
inşallah Allah (cc) yardımcın olsun