İsimsiz Teknoloji Programı 1. Bölüm (TeknoHaberler) (Can Uzun)

Anima..!!

Üyecik
[video=dailymotion;xqu1ox]http://www.dailymotion.com/video/xqu1ox_ysimsiz-teknoloji-programy-1-bolum-teknohaberler-can-uzun_tech[/video]​

İlk programdır. Deneme aşamasında şu anda. Beğenilere göre kendimi geliştirmeye çalışacağım. Bakalım beğenecek misiniz? Lütfen artı ve eksilerini belirtiniz. Olumlu olumsuz eleştirilerinizi bekliyorum.

EnverYigit

Profesör
Yaka mikrofonu kullanırsan vede hd kayıt yaparsan izleyici çekersin. Birde intro çok uzun olmuş benden söylemesi ;)

ByEGT

Profesör
İlk deneyime göre oldukça başarılı. Birkaç önerim olacak. Fazla kasılma :) Haberleri okuyacağına göz gezdirip kendi cümlelerinle anlatım yapman daha iyi olur. Kullanacağın cümleler önceden belli olmalı. Kameraya bakarak konuşursan daha etkili olur. Video uzun. Daha kısa olsa ve çekimler parça parça olsa sıkmaz. Giriş gibi kısımlar da uzun. Başarılar. ;)

Anima..!!

Üyecik
İlk deneyime göre oldukça başarılı. Birkaç önerim olacak. Fazla kasılma :) Haberleri okuyacağına göz gezdirip kendi cümlelerinle anlatım yapman daha iyi olur. Kullanacağın cümleler önceden belli olmalı. Kameraya bakarak konuşursan daha etkili olur. Video uzun. Daha kısa olsa ve çekimler parça parça olsa sıkmaz. Giriş gibi kısımlar da uzun. Başarılar. ;)

Teşekkür ederim. Evet o giriş vs videoları kısalttım 2. bölümde. Şu anda Adobe Premiere'de video ya dönüştürüyorum. Ama yine bu 2. bölümde de okuma biraz ağırlıklı oldu. :) Biraz daha akıcı oldu ilkine göre sadece bu sefer samimiyet azaldı gibi hissettim. Yarın 2. bölümde burda olur :) Eğer uygun vakit bulabilirsem her cuma yeni bölümle karşınızda olmayı planlıyorum. Zaman içinde oturucaktır uyarılarınızı dikkate alıyorum :)

berinark

Asistan
Ben teknoseyir in incelemelerini çok beğeniyorum. Ordakine benzer birşey yapabilsen çok daha iyi olur. Arkadaşların tavsiyelerine bir ekleme yapayım, çekimi daha aydınlık bir ortamda yapmalısın bence. Ama uğraşın yeter tabi o ayrı konu :) İlke göre başarılı buldum :)

ktlpby

Doçent
Güzzel olmuş :) ama parça parça hazırlasan daha iyi olurdu bir Program gibi dğeilde Kendi sitende Parça parça her haberi farklı videoda anlatsan :D Ben mesela 10.dk da sıkıldım :D :D teknolojiyi ço ksevmeme rağmen :D Siten var mı ?

Anima..!!

Üyecik
Güzzel olmuş :) ama parça parça hazırlasan daha iyi olurdu bir Program gibi dğeilde Kendi sitende Parça parça her haberi farklı videoda anlatsan :D Ben mesela 10.dk da sıkıldım :D :D teknolojiyi ço ksevmeme rağmen :D Siten var mı ?

Kişisel blogum var sadece ama çok paylaşım yaptığım bir şey değil.
Bu arada pek çok uyarınızı dikkate almaya çalışarak 2. Bölüm Huzurlarınızda..

http://forum.shiftdelete.net/junior...bolum-teknohaberler-can-uzun.html#post2268336

xyz1234

Profesör
kameraya daha fazla bakarak, tablete daha az bakarak, haberleri yavaş okuyarak daha başarılı sonuçlar elde edebilirsin. ekrana okuduğun haberle alakalı çağrışım yapacak görüntüler koyarsan daha etkili olur. başarılar...

Anima..!!

Üyecik
1. Bölüm youtube versiyonu yayındadır.

[video=youtube;VvJ823CuJkc]http://www.youtube.com/watch?v=VvJ823CuJkc[/video]

Korpe

Rektör
hocam intro uzun olmus ve biraz ağır sekılde anlatirsan umarim iyi olur bide kamera ya biraz bak :) zamanla hersey istedğin gibi olur insallah