İş Verimliliğini Artıran Tarayıcı

Bu konuyu okuyanlar

Ecevit BIKTIM

Müdavim
Reaksiyon puanı
26
Canon, daha yüksek hız, geliştirilmiş ergonomik tasarım sunan ve ofislerde üretkenliği artıracak enerji verimliliğine sahip yeni A3 yüksek hacimli tarayıcılarını pazara sundu.

Canon imageFORMULA DR-9050C ve imageFORMULA DR-7550C, büyük beğeni toplayan imageFORMULA DR-9080C ve imageFORMULA DRâ��7580 tarayıcılarının yerine geçerken, imageFORMULA DR-6050C, düşük hacimli üretim tarayıcısı olarak ilk kez görev yapacak.
Kullanıcıların olumlu buldukları benzersiz önden besleme ve tarayıcı çıkışı özelliğini koruyan bu ürünler, operatör kontrol panelinin daha aşağıda konumlandırılmasıyla ilgi çekiyorlar. Çalışanlara oturdukları yerde pozisyon değiştirmeden dokümanları yükleme, besleme ve yerlerinden alma imkanı vererek bu ürünler, iş verimliliğini yükseltmekle kalmıyor aynı zamanda çalışanlarının yorgunluğunu da alt düzeye indiriyor.
canon1252500649.jpg
Cihazlar, yeni Energy Star Standartları'na tamamen uygun ve önceki modellere göre %20, başlıca rakip cihazlara göre %60 daha az enerji harcıyorlar.

Canon'un yeni üretim tarayıcılarının hepsinde daha yüksek verimlilik sağlayan geniş kapasiteli ve esnek doküman besleme üniteleri bulunuyor. Bunlar büyük çapta toplu dokümanları kusursuz bir şekilde besliyor ve birçok dokümanın kalınlık ve boyutunu otomatik olarak ayırabiliyor.
Bu tarayıcılar kağıdın çok kullanıldığı Finans, Sağlık, Devlet, Ulaşım ve Hizmet Büroları gibi endüstri kuruluşları için oldukça uygun. Sağlık kuruluşlarında çok rastlanan elektrokardiyogram gibi uzunlukları üç metreye varan uzun dokümanları da tarayabiliyor. Folyo Modu ayarı A1 boyutuna kadar dokümanların taranabilmesini sağlıyor.

::
En son ne zaman döküman taradınız?

Yazan
: Ecevit Bıktım
SDN - http://shiftdelete.net

onaryo

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Dökümanlarla işim yok ama.. bu sektöre bu lâzımdı..:)

İnternet

Doçent
Reaksiyon puanı
1
bir hafta öncesinde dökümanlarımı taradım bu çok güzel bir tarayıcı ama fiyatı da çok iyidir.