İş fikirleri

Bu konuyu okuyanlar

rerere1

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
dışarıdan çoğu normal işlerde çalışamıyorum psikolojik rahatsızlıklarımdan ve kullandığım ilaçlardan ötürü.

yaşım 19 açık lise 3 öğrencisiyim. ömrüm bilgisiyarda geçti. Sizden 'para kazanmak' ile ilgili yer türlü fikir istiyorum. Merak ettiğiniz her şeyi sorun özeldende yazın konuşalım. iyi günler, iyi forumlar

barney

Asistan
Reaksiyon puanı
93
Oyun parasi satan siteler vs. var bilirsin. Onlara bir başvuruda bulunabilirsin

rerere1

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Güncel.

Son düzenleyen moderatör:

fragger

Exemplary Сasual Dating Genuine Females
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,060
İnternet üzerinden para kazanma konusu çok ucu açık bir konudur, sana önerim öncelikle internet üzerinden ne yaparak para kazanmak istediğini kararlaştırmak ve googleden aratarak konuyla alakalı daha detaylı bilgiye sahip olabilirsin

Yeşil Okçu

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,810
Yazılım işlerine girip, web tasarım derslerini izleyip para ile tasarım yapabilirsiniz . Grafik tasarım da olur ...

rerere1

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
her türlü fikire açığım gönül illegalden yana ama konuda bahsi bile geçmesi yasak sanırsam o yüzden illegal fikirleri olanlar özelden mesaj atsın bana.

Ayrıca uzun vadeli bir para kazanma yöntemide düşünmüyorum örn 6 7 ay öğrenip çalışıp 6 7 ayın sonunda kazanmak gibi buna karşıyım. Tüm fikirleriniz değerlidir benim için. iyi forumlar şimdiden

kmurat

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,709
Banka soyabilirsin. Sadece bir günlük iş. At yarışları da iyi bir iş. Bir oynuyorsun, topunu götürüyorsun. bir de torbacılık işi var. yertrince kazandıktan sonra birakabilirsin.

eSa

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
352
5 kere güncel yazmana gerek yok.

kmurat

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,709
Gündelikçi olarak ta çalışabilirsin. Mesela İnşaat sectörü. Veya Adana yada Antalya da yaşıyorsan, Pamuk tarlalarına gidebilirsin. Giresunda Fındık mevsimi bitmiş olabilir.

rerere1

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Gündelikçi olarak ta çalışabilirsin. Mesela İnşaat sectörü. Veya Adana yada Antalya da yaşıyorsan, Pamuk tarlalarına gidebilirsin. Giresunda Fındık mevsimi bitmiş olabilir.
fikrin için sağol önerdiğin işler bana uygun değil. daha farklı iş istiyorum

kmurat

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,709
Yöneticilik gibi şeyler mi düşünüyorsun ? Veya legal olmayan Hackerlik var.

rerere1

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Yöneticilik gibi şeyler mi düşünüyorsun ? Veya legal olmayan Hackerlik var.
iş fikirleri istiyorum ilham getirecek şeylerde olabilir. hackerlık derken CC ile uğraşıyorum. legal illegal fark etmez fikir olsun.

Apocalypse_

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
1,271
Php mysql css html öğren Web site tasarımı vs vs yap sat

kmurat

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,709
Babanın kredi kartının şifresini çöz ve çek istediğin kadar. Sonra ona "birisi hesabını hacklemiş" dersin, inanmak zorunda kalır.

rerere1

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Babanın kredi kartının şifresini çöz ve çek istediğin kadar. Sonra ona "birisi hesabını hacklemiş" dersin, inanmak zorunda kalır.
attığın tüm yorumlar boş ve gereksiz, senin gibi. yazma bir daha konuma ağır konuşurum

isyankar42

Müdavim
Reaksiyon puanı
806
Ohooo insan zorda kaldımı her işi seçer sen daha yolun başındasın

İlerde koşullarına göre iş bulamadığında(inşallah bulursun) bak nasıl çalışılıyor...

rerere1

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
konum günceldir her türlü fikire yoruma açığım

Bepob

Müdavim
Reaksiyon puanı
302
Yani ticaret yapayım dersen farklı anlarım ama ömrün bilgisayarda geçti diyorsun asosyelsin bilgisayardainsanlar para kazanıyor bir bilgisayar dili öğren kavra o 20 yaşına gelmişsin boşuna yaşama bilgisayardasın zaten öğren programlamayı..Veyahut instangram sayfası aç genişlet büyüt reklam yap vs

kmurat

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,709
Kısa süre çalışıp, bir yeni bilgisayar veya telefon parası kazanayım diyorsan, Yılbaşı geliyor, Milli piyango'da şansını deneyebilirsin. Veya kazancım garanti olsun diyorsan, ve batı'da veya güney illerinde yaşıyorsan, hediye satmak isteyen mağazalar önünde veya AVM'lerde Noel baba olabilirsin. Doğu veya anadolu illerinde yaşıyorsa, o kıyafetle yakaladıkları yerde döverler seni. Bu ülkede iş bulabilmek te, oturduğun yerden tavsiye dinleyerek olacak kadar kolay değil. Bir yerde iyi bir iş bilsem, gider kendim çalışırım. Sana neden söyleyeyim ?

Reaksiyon puanı
227
Hiçbir iş kolay değil. Kosgeb derslerine git kobi ol sonra devlet desteği ile birşeyler yap.
İnternet cafe, yada büfe iyi getirisi var, Satış sitesi yurt dışından al sat.

Pisikolojik sorunun varsa Vücut geliştirmeni öneririm sağlam lafa sağlam vücutta bulunur. Emin ol böyle. Kızlar bu nedenle zayıftır psikolojik olarak. Çalışan kızlarda durum daha iyidir. Beden ve zihin kullanımı gibi.

rerere1

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Hiçbir iş kolay değil. Kosgeb derslerine git kobi ol sonra devlet desteği ile birşeyler yap.
İnternet cafe, yada büfe iyi getirisi var, Satış sitesi yurt dışından al sat.

Pisikolojik sorunun varsa Vücut geliştirmeni öneririm sağlam lafa sağlam vücutta bulunur. Emin ol böyle. Kızlar bu nedenle zayıftır psikolojik olarak. Çalışan kızlarda durum daha iyidir. Beden ve zihin kullanımı gibi.

fikirlerin yorumun için sağol kosgebi araştırdım faydalılı buldum üni bitirmek lazınmış faydalanmak için bu sistemden lise okuyorum daha. vücut geliştirmeyi çok istiyorum ama hakkını vererek yapmak istiyorum beslenme programıyla ve protein tozlarıyla ama maliyetli oldugu için başlayamıyorum.

her söylediğin şey için sermaye lazım ama sağol yinede kosgeb olayını bilmiyordum bu arada işininiz bilişim ve teknoloji ise ne yaptıgınızı anlatırmısınız