IrfanView Yenilendi!

Bu konuyu okuyanlar

Hakkı Alkan

Rektör
Admin
Reaksiyon puanı
2,152
En başarılı resim görüntüleme yazılımı olan IrfanView, yenilendi ve indirilmeye hazır. Bu arada IrfanView'in bir Türk tarafından geliştirildiğini mi düşünüyorsunuz?

Bir zamanların popüler resim görüntüleme yazılımı olan ACDSee'yi tarihi tozlu sayfalarına gömen, Windows'un varsayılan resim görüntüleyicisini unutturan, temel resim düzenleme işlemleri için Adobe Photoshop'u kullananların aklını başına getiren IrfanView, yeni sürümü 4.22 ile indirilmeye hazır. Eklenen özellikler arasında; rastgele slayt şov için geçmiş listesi görüntüleme, resimleri çoklu sayfalar halinde PDF yapabilmenin yanı sıra, panorama ve duvar kağıdı özelliklerinde ve daha birçok fonksiyonda geliştirmeler mevcut.

:: IrfanView'i indirmek için buraya tıklayın.

İrfan Abi!

Bu arada, ülkemizde yazılımın giderek daha çok kullanılmasının nedenlerinden biri de "Türkler yapmış, yerli malı yurdun malı, her Türk bunu kullanmalı" düşüncesi. Ama gelin görün ki, her ne kadar Türkçe desteği olsa da yazılımı yapan kişi Türk değil Irfan Skiljan adında bir Bosnalı. Sağda solda bunu söyleyenleri duyarsanız, yine de duymazdan gelin.

:: Resim görüntüleme ve temel düzenleme işlemleri için, var mı IrfanView'den iyisi?

Yazan
: Hakkı Alkan
SDN - http://shiftdelete.net

kerdi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Kardeşim Troy;çok hoş çalışmalarınız var.Tebrik ediyorum.Bu programın türkçe yamasını ilave etmeniz mümkün mü?Pc ve yabancı dil özürlüleri unutmayalım:)

erkek2

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Irfan Skiljan bu projeyi viyana teknik üniversitesinde yapmisti galiba. bir keresinde irfanview kullanirken "hakkinda" yerine bakmistim. ben de viyanadanim.

ta2ccc

Asistan
Reaksiyon puanı
16
Kardeşim Troy;çok hoş çalışmalarınız var.Tebrik ediyorum.Bu programın türkçe yamasını ilave etmeniz mümkün mü?Pc ve yabancı dil özürlüleri unutmayalım:)

BURADAN indirip Türkçe olarak kullanabilirsiniz.Sevgi ile kalın.:)

by_erdal21

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Bu arada, ülkemizde yazılımın giderek daha çok kullanılmasının nedenlerinden biri de "Türkler yapmış, yerli malı yurdun malı, her Türk bunu kullanmalı" düşüncesi. Ama gelin görün ki, her ne kadar Türkçe desteği olsa da yazılımı yapan kişi Türk değil Irfan Skiljan adında bir Bosnalı. Sağda solda bunu söyleyenleri duyarsanız, yine de duymazdan gelin.

Millet ne güzel övünüyordu naptın sen :).Kullanan sayısı azalabilir saysende söyliyim:D.

PRoMeTuS

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
iview hata veriyodu giflerde fln;) sinir oldum picassayı yükeldim taş giib arayüzü çok hoşuma gidiyo öneririm herkese..

balcis

Doçent
Reaksiyon puanı
0
irfan view bindir yenileniyor ama o simge orada 15 sürüm daha kalır :)