İrem Derici'nin Silikonları Kaç Paraya Oldu? Derici Silikon Hikayesini Anlattı

Dün akşam Beyaz Show'da konuk olarak yer alan İrem Derici'nin özellikle konuklar arasından gelen sorulara verdiği cevaplar dikkat çekti.

İrem Derici dobra konuşmaları ve açık sözlülüğüyle sanat camiasının dikkat çeken isimlerinden birisi olurken, özellikle geçtiğimiz aylarda estetik operasyonu olan ve göğüslerini büyüttüğünü açıklayan İrem Derici'ye gelen bir soru programda farklı anların yaşanmasına sağladı.

Silikonları Kaç Paraya Yaptırdı?

Özellikle program öncesinde stüdyodaki konuklar tarafından kağıtlara yazılan sorular program sırasında konuklara sorulurken İrem Derici için sorulan bir soru şarkıcıyı gülümsetti. Soruda İrem Derici'ye silikonlarının kaça mal olduğu sorulurken , İrem Derici yine esprili bir dille yanıt verdi.

Bari Büyüklüğünü Sorun!

“Fiyat yerine CC sorun bari Allah'ın cezaları diyen” Derici, zayıfladıktan sonra bazı bayansal gereklilikler için estetiğin zorunlu olabileceğini söyledi. Operasyonu gizlemek istediğini fakat bunu başaramadığını söyleyen İrem Derici, silikon taktırma konusunda hikayesini açık bir şekilde paylaştı.

Beyaz Show’da yayınlanan o anlar ise şöyle;
 
Dobralık değil bu. Bunun adı genişlik. At koşturmalık bir mezhep. Ha kimine göre düşünce tabiki değişir ama bana göre ters.
 

Aedon

Profesör
Bizene kardeşim ya isteyen istediğini taktırır. Kaça taktırdığını, boyutunu istediği yerde paylaşabilir. Umrumda değil. SDN neden bunu haber diye paylaşıyor.
 
Üst