İrem Derici ezan sesini duyunca röportajı yarıda kesti

Bu konuyu okuyanlar

Burak Özgen

Müdavim
Reaksiyon puanı
271
Ünlü sanatçı İrem Derici Bodrum’da konser öncesi verdiği röportajı, ezan sesini duyunca yarıda kesti. Ezanı dinleyen Derici, daha sonra açıklamalarına kaldığı yerden devam etti.
0

Önceki gün Bodrum'da sahne alan İrem Derici hayranlarına unutulmaz bir gün yaşattı. Yeni çıkardığı albümden şarkılar seslendiren ünlü sanatçı sahneye çıkmadan önce gazetecilerin sorularını yanıtladı.
0

Basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Derici, ezan sesini duyunca gazetecilere "Ezan bitsin ondan sonra röportajımıza kaldığımız yerden devam edelim. Üstüne konuşmayalım" dedi. Ezanı dinleyen Derici daha sonra röportajına kaldığı yerden devam etti.
0

İREM DERİCİ KENDİNİ EVE KAPATTI

Evden çıkmadığını ve bu yüzden hayatında biri olmadığını söyleyen İrem Derici "Dışarı çıkmıyorum. Dışarı çıkmayınca yeni bir insanla tanışmıyorum. Kimseyle tanışmayınca bir flört durumu olmuyor. Benim şu an kargo getiren biri ya da sipariş getiren birine ilk görüşte aşık olmam lazım. Dışarıdan gördüğüm tek insan genelde, eve kargo ya da sipariş getiren kargocular ve kuryeler oluyor. O yüzden aşık olacak vaktim bile yok. Kimseyi görmüyorum zaten" dedi.

Kaynak:Sabah

tuuruls

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Kaynak: Sabah hehehe :) Şöyle gayet saygılı yani olması normal olan şeylerin haberini görünce komiğime gidiyor sadece.

bilicimustafa12

Müdavim
Reaksiyon puanı
626
Kaynak: Sabah hehehe :) Şöyle gayet saygılı yani olması normal olan şeylerin haberini görünce komiğime gidiyor sadece.
Ya aslında haklısınız hocam olması gereken budur fakat, 2 yıl önce sela okuduğu için tekme tokat dövülen imam haberlerinide gördüğüm için bu habere gıpta ettim.

|Ⓢєччαh|

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,323
Bu ülke insanının maneviyatı, moral motivasyonu öylesine mefluç oldu ki ufacık bir hareket bile takdirle karşılanır oldu. Sosyolojik olarak bu türden sembolik hareket ve davranışlar iyi karşılansa da işin özünün pas geçilmesi gözlerden kaçıyor maalesef. Nedir o derseniz, ezanın bizatihi muhtevasındaki manâdır. Eğer itaatimizi, riyayetimizi, bağlılık ve muhabbetimizi o manaya tevcih edebilirsek işte o zaman işin özünü gerçekten yakalamış oluyoruz. Bütün bunlara rağmen kızcağıza yine de müteşekkirim, bu kadarına bile gösterdiği saygı yüzünden. Zira bunu bile gereksiz gören, aldırış etmeyen mebzul miktarda nasırlaşmış hanzo vardır.

Emir Timur

Doçent
Reaksiyon puanı
445
Sahnede namaz kılsa şaşırmam, dönemin koşulları belli. Her koşulda aynı tepkiyi gösteriyorsa eyvallah.

Reaksiyon puanı
5,172
Bu ülke insanının maneviyatı, moral motivasyonu öylesine mefluç oldu ki ufacık bir hareket bile takdirle karşılanır oldu. Sosyolojik olarak bu türden sembolik hareket ve davranışlar iyi karşılansa da işin özünün pas geçilmesi gözlerden kaçıyor maalesef. Nedir o derseniz, ezanın bizatihi muhtevasındaki manâdır. Eğer itaatimizi, riyayetimizi, bağlılık ve muhabbetimizi o manaya tevcih edebilirsek işte o zaman işin özünü gerçekten yakalamış oluyoruz. Bütün bunlara rağmen kızcağıza yine de müteşekkirim, bu kadarına bile gösterdiği saygı yüzünden. Zira bunu bile gereksiz gören, aldırış etmeyen mebzul miktarda nasırlaşmış hanzo vardır.
Sanırım bu metni anlayabilmem için Osmanlıca sözlük bulmalıyım:)

Akkara

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,363
İrem Derici ezan sesini duyunca röportajı yarıda kesti
Ve devam etmiş, flört durumlarından bahsetmiş. Yahu arkadaş sırf içeriği ilgi görsün diye böyle de başlık seçilmez ki. Magazin alt başlığımdaymış ya neyse artık. :cool:

|Ⓢєччαh|

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,323

Akkara

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,363
Söylemek istediğim tam da buydu işte! :)
Bilmiyorum, çoğu zaman bütünü göremiyoruz veya görmek istemiyoruz, görmek istediğimizi görüyoruz.
Ufacık şeyden nem kapıyoruz, olmadık tepkiyi kolayca gösteriyoruz; tepki göstermemiz gereken yerde de ya yeteri kadar tepki gösteremiyoruz yada hepten tepkisiz kalıyoruz. Dünya sadece bizim bakış açımızdan ibaret değil.

Reaksiyon puanı
5,172
Onuda yapmayabilirdi. Öncesinde sonrasında ne konuşursa konuşsun güzel bir davranış. Herkes herkesin kutsalına saygı duymalı...