ircforumlari.com.tr Üye Yavaşlatma Rezaleti

Coolumsu

Üyecik
Adam forumunda istemediği üyelerin hesaplarını kasıtlı olarak yavaşlatıyor. Ve yönlendirmelere sokuyor. Hayatımda gördüğüm en ucuz site ve ucuz zihniyet..
Kalitesiz yer çok gördüm ama bu kadar aşağılanını hiç görmedim.

Ben bu siteye eskiden üyeydim. Orada böyle nasılım tarzı sorular paylaşırdım o dönem sahibi başkaydı ortaam güzeldi.. İki tane fotoğrafım kalmış sitede onları sildirmek için konu açmak için yeni bir hesap açtım. Şimdi hesabımı multiden banlamışlar üstelik söylediğim halde neden açtığımı eski hesaplarımı ise yavaşlatıyorlar.. Nasıl gözlerini korkuttuysam artık.. :)

Mahkemeye versem ceza alırlar haberleri yok. :)
Ban atmak bile daha onurlu bir davranıştır. Üye yavaşlatmak basitliğin zirvesi :D
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kendime ait özel fotoğrafların siteden kaldırılması için ne yapayım arkadaşlar illa savcılığıma basvurmak gerekiyor. Forumun sahibi gerçekten zeka ve anlayış eksiği birisi..

CapScroLL

Profesör
Yasaklı
Postları görmek için üye olun :D
ID: admin
Şifre: admin

Screenshot_1.jpg

Zhell The Coder

Asistan
Yasaklı
Postları görmek için üye olun :D
ID: admin
Şifre: admin

Ekli dosyayı görüntüle 111703
Doğanın Dengesini Korumak İçin Asla Öldürmemeniz Gereken 10 Böcek Türü
Yaşam alanlarımızı böceklerle ya da örümceklerle paylaşmayı istemesek de onları öldürmek, doğru bir çözüm yolu değil. İşte evlerimizde rastladığımızda öldürmememiz gereken 10 böcek türü!
(böcük resimleri)

Coolumsu

Üyecik
Neden içeriğinin silinmesi için mail yolunu kullanmıyorsun? Üye yavaşlatma olayı yıllardır forum sistemlerinde olan bir özellik. Haklı mı haksız olarak mı yapıyorlar bilmiyorum ama kalitesiz bulduğunuz yerde durmayın zaten.
Vbulettin de yok sanırım ya da ben bilmiyordum. Xenforo da varmış. Sırf bu özellik için xenforoya geçmedilerse ben de bir şey bilmiyorum. Ama cidden ucuz bir hareket.. :)

Szayel

Profesör
Şuan bu başlığı açarak reklam yapıyorsun, bedava backlink veriyorsun. Varsa şikayetin sil mesajlarını çık git :)

Anivia

Asistan
Allah Allah beni de yavaşlatmış olabilirler mi sayın yöneticilerimiz 50 mbps de forumda yavaş yavaş geziyorum

Usain

Efendiler yarın Cumhuriyet'i ilan edeceğiz
Yönetici
Moderatör
Ona yavaşlatma denmiyor. Üye yıldırma özelliği deniyor diye biliyorum. :D
Xenforo ile geliyor. O özellik bizde de var ama kullanılmıyor sanırsam merak etmeyin.
Bizdeki yavaşlık teknik aksaklıklar sonucu oluyor ve yakında sorunlar çözülecek. :)