IPTV Tavsiyesi ve TV Box Tavsiyesi İstiyorum

Bu konuyu okuyanlar

tanertancer06

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
iptv tavsiyesi ve iptv izlemek için tv box tavsiyesi istiyorum. satın alacağım. önerileriniz nedir?
televizyonum 109 ekran beko ama smart tv değil o yüzden kullanışlı bir tv box önerirseniz sevinirim.

sametkartal35

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
iptv tavsiyesi için ... u önerebilirim. tv box tavsiyesi için ise xiaomi mi tv box önerebilirim.
ben bu cihaz üzerinde joymaxiptv üyeliği kullanıyorum hem cihazdan hem joymaxiptv den memnunum.

Son düzenleyen moderatör:

tanertancer06

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
iptv tavsiyesi için .......v.com u önerebilirim. tv box tavsiyesi için ise xiaomi mi tv box önerebilirim.
ben bu cihaz üzerinde joymaxiptv üyeliği kullanıyorum hem cihazdan hem joymaxiptv den memnunum.
tavsiyeniz için teşekkür ederim joymaxiptv yi bir arkadaşım da kullanıyor o da önermişti fiyatlarını inceleyeceğim
Mesaj otomatik birleştirildi:

iptv tavsiyesi için .....com u önerebilirim. tv box tavsiyesi için ise xiaomi mi tv box önerebilirim.
xiaomi mi tv box un kullanımı nasıl acaba kısaca bilgi verir misiniz?

Cihaz için bütçeniz nedir?
bütçem için üst fiyat belirlemedim iyi bir cihaz olsun

Ahmet_Dogan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
O zaman üstteki arkadaşın dediği cihazı düşünebilirsiniz fiyatına göre iyi bir cihazdır.

tanertancer06

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Evet öneririm google play olduğu için iptv oynatıcı çeşitliliği de çok
Teşekkür ederim sanırım bu cihazı satın alacağım.

cihazı nereden almalıyım acaba? bir de siz hangi modelini kullanıyorsunuz?

turksmart

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Benim tavsiyem yeni nesil IPTV Xiaomi Mi Box S 4k Android Tv Box bu cihazı tavsiye ederim.

emakin

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
redstar iptv i denemenizi tavsiye ederim. Kalitesi çok aşırı net. Ayrıca 9 taksit imkanı yapıyorlar. Diğerleri gibi kalitesi düşük değil. ve ve ve iade garantisi var daha ne olsun (:)

lotusadana

Doçent
Reaksiyon puanı
220
ben hepsiburadadan almıştım xiaomi mi tv box s 4k benim kullandığım model
Bu cihazın uzaktan kumanda alıcısı kablolu mu? Ben kutuyu tv arkasına koyacağım. O yüzden önemli. (Satış sayfalarında bilgi bulamadım.)
b60487738be25794f42e207070ccc71c.jpg

emrebektas

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
... tavsiye ederim 2 yıldır sorunsuz şekilde müşterisiyim fiyatlarıda çok uygun bence tv box için gerçekten xiaomi mi tv box öneririm.

Yasarhakki

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Evrimiptv diğer adları futboltv bulaşmayın arkadaşlar kesinlikle günlük link veriyorlar ve sonra sorunu sizde olduğunu söylüyorlar kesinlikle bulaşmayın +90 (552) 591 78 96 bu da onların numaraları

Sadio70

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
iptv tavsiyesi ve iptv izlemek için tv box tavsiyesi istiyorum. satın alacağım. önerileriniz nedir?
televizyonum 109 ekran beko ama smart tv değil o yüzden kullanışlı bir tv box önerirseniz sevinirim.
Arkadaslar merhaba ben size iptv tavsiye edebilirim
Ben 2 yildir bi arkadastan aliyorum ve ne zaman arasam ulasiyorum almak isteyen arkadaslar numarayi kayit etsinler
Whatsap +49 17694916393
+44 7867577484

Yesillik35

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Hiremco turbo plus gt modelini oneririm

Ayricq suan eurolife iptv kullaniyorun Bu adamlar bu işi aşmış. Cidden yayin kalitesi inanılmaz. Ulusal kanallar zaten çok iyi ve malum kanalda bol alternatif var. Hangi kaliteyi istersen izle ayrıca almanya icin diyorum Deutsch telekom diye ayrı 2 yayin var. Sky sports bundesliga kanallari kalitesi çok iyi. Ayrica cok ilgililer

mavi_genc

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Cihazı Xiaomi Mi Box Stick alacaksın yayınları da IPTVBOXPRO dan alacaksın.

Son mesajlar