Bu konuyu okuyanlar

barik

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Kaliteli, güvenilir, sorunsuz, donmayan ve en az 5 yıllık geçmişi olan iptv tavsiye edecek arkadaşlar öneri ve yorumlarınızı yazarmısınız.
Çok şey soruyorum :))) ama gerçek tavsiye ihtiyacım var.

serayguler

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
Kullanacağınız ve izlemek istediğiniz ülke kanalları, izlemek istediğiniz içerikler neler? Hulu var Puluto TV var Zatto var var oğlu var yani kısacası tabi pek fazla açıklama yapmadığınız için bende genel olarak bir cevap olarak IPTV Box Pro tavsiye adına paylaşabilirim. Yazdıklarımı inceleyip ihtiyaçlarınıza ve bütçenize göre olanı kendiniz seçim yapabilirsiniz.

barik

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Paylaşım için teşekkürler. Saat şimdi geç yarın uygun bir saatte yazdıklarınızı inceleyeceğim 🙏

Asil Teknik Servis

Öğrenci
Reaksiyon puanı
17
Bana kalırsa benim 3 seneden uzun süredir kullandığım ve referans ile yıllık 200 küsür verdiğim bir IPTV servisi var. Geçmişi iyi yurt dışından servis yapıyor whatshapp üzerinden destek alabiliyoruz özelden ulaşırsanız numarasını verebilirim. Yardımcı olucaklarına eminim

barik

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Kullanacağınız ve izlemek istediğiniz ülke kanalları, izlemek istediğiniz içerikler neler? Hulu var Puluto TV var Zatto var var oğlu var yani kısacası tabi pek fazla açıklama yapmadığınız için bende genel olarak bir cevap olarak IPTV Box Pro tavsiye adına paylaşabilirim. Yazdıklarımı inceleyip ihtiyaçlarınıza ve bütçenize göre olanı kendiniz seçim yapabilirsiniz.

Seray hnm. Yazdığınız hulu ve puluta hakkında baktım ama ne yazık ki içerik detay ve neler var inceleme şansım olamadı yani sayfalarında bir test gibi birşey yok. Zatto dediğiniz sayfasında girdiğinizde bölgenize hizmet veremiyoruz diye yazmış. Bahsettiğiniz diğer firma ile de iletişime geçtim haftasonu ücretsiz test vermiyorlarmış ve daha önce kullanmamış kişilere de hizmet vermiyorlarmış. Kullandığım için sorun yok fakat ücretsiz deneyememek kurallarına göre kötü olmuş.

Ancak iş güç akşam genellikle eve yorgun geliyorum hafta sonu rahat olabiliyorum. O yüzden 1 haftalık test paketleri var onu satın aldım 2 saat önce içerik oldukça geniş ve kaliteli görünüyor. Akşam eve geçtiğimde evde ve bu hafta sonu akşam yoğun saatlerde deneme şansım olacak tabi ki. Testden sonra sonucu burada sizinle paylaşırım.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bana kalırsa benim 3 seneden uzun süredir kullandığım ve referans ile yıllık 200 küsür verdiğim bir IPTV servisi var. Geçmişi iyi yurt dışından servis yapıyor whatshapp üzerinden destek alabiliyoruz özelden ulaşırsanız numarasını verebilirim. Yardımcı olucaklarına eminim
Seray hanımın tavsiye ettiği yerden 1 haftalık test paketi aldım, eğer memnun kalmazsam sizinlede iletişime geçip bahsettiğiniz satıcının bilgileri rica ederim. Teşekkürler.

serayguler

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
Mantıklı davranış olmuş, şahsen ben alın haftalık test deneyin diyecektim ama o da ücretli tabi ki. Seçenekler arasında IPTV BOX PRO yanılmıyorsam 35-40 ülke yerel kanalları ile global çalışan bir firma. Çeşit de ona göre tabi ki. İlk mesajımda da olduğu gibi beklentilerinizin ne olduğunu bilmediğim için bildiğim olası en iyi olanları önerdim. Bir hatamız varsa affola.

barik

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Mantıklı davranış olmuş, şahsen ben alın haftalık test deneyin diyecektim ama o da ücretli tabi ki. Seçenekler arasında IPTV BOX PRO yanılmıyorsam 35-40 ülke yerel kanalları ile global çalışan bir firma. Çeşit de ona göre tabi ki. İlk mesajımda da olduğu gibi beklentilerinizin ne olduğunu bilmediğim için bildiğim olası en iyi olanları önerdim. Bir hatamız varsa affola.
Seray hanım teşekkür ederim. Tavsiyeniz gerçekten oldukça işe yaradı ve doğru bir seçim yapmamda yardımcı oldu. Hafta sonu en yoğun zamanlarında test etme ve izleme imkanım aldığım 1 haftalık test ile oldu. Firmadan memnun kaldım heleki bugün 90+1 de gelen Diego Rossi golü ile mest oldum :) Maç biter bitmezde süre dolmasına gerke dolamdan hemen 1 yıllık paket satın aldım. İyi hafta sonları diliyorum.

serayguler

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
Rica ederim, faydam olduysa ne mutlu. Teşekkür ederim ben de size iyi haftalar dilerim.

kudretcelebi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Geçen hafta iptvboxpro dan haftalık paket satın aldım bir hafta sorunsuz geçti. 1 ay soınra tekrar denemek için 1 haftalık daha almayı planlıyorum. Çünkü o zaman malum dünya kupası bitecek ve genel olarak bakacağım yoğunluğa. Değişen bir şey olurmu olmaz mı bilmiyorum ama şu andaki tecrübe edişime göre diğer satıcılara göre dünyalarca kalite farkı var. Diğer aldıklarımdan çok çok iyi yani. O yüzden 1 ay sonra bir daha deneyip on göre yıllık almayı planlıyorum.

sepiti

Asistan
Reaksiyon puanı
132
yaklaşık 5 aydır alidayı ip tv kullanıyorum telegramda grup var ben çok memnunum bir deneyin isterseniz.

kudretcelebi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
iptv box pro hayatımın hatası oldu.germany ip tv kullanırken sizin gibi allandıra ballandıra anlatanlar yüzünden gittim germany iptv ye 250 tl vermek yerine bu saygısızlara 500 tl verdim.hep donma kapanma sorunları yaşadım.tutturdular vpn kullan.500 tl iptv aylık 5 dolar vpn ne anlamı kaldı ki.saygısızlar küfürbaz bir şekilde tavır içinde 8.5 aylık üyeliğimi iptal ettiler.ücret iadesi de yapmadılar.250 tl ye germany ip tv aldım mis.ne vpn derdi nede donma var.mükemmel kaliteli hatta kullanıcı paneli sayesinde istemediğin içeriği kendin çıkarıyorsun.iptv box pro da kullanıcı paneli yok.50 bin kanalı playerde görmek işkence zaten.ayrıca germany yetkilileri son derece beyefendiler bu pu şt lar gibi küfür de etmiyorlar.bana inanmıyorsanız şikayetvar.com a bakın.paranızı kaptırıp üstüne de küfür yemeyin.benim almama sebep olanların kulaklarını da ben çınlatıyorum.
28 Kasımda bir yorum yazmıştım anımsarsanız. Bunun üzerine satın alma işlemlerimi yaptım ve sorunsuz devam ettiğimi burada tam yazacakken bu yorumu gördüğümde bu kişinin yorumunu gördüm. Görmem ile gülmem bir oldu çünkü bu kişi istanbulda çekmeköyde oturan erdal doğan isimli hem iptv satıcısı olan hemde polis memuru olan bir kişinin olduğunu farkettim. Asıl komik olan durum da kendisinden de yayın almış olmam ve beni polis olarak tehdit etmesi! :) Bu çünkü kendisi doganer1977 yada doganer77 gibi abonelik ismi kullanmasıdır. Şimdi demek germaniptv ile çalışmaya başlamış. Rahatlıkla yazıyorum çünkü daha önce kendisinden aldığım sırada farklı bir üyelik ismi kullanmıştım. Rahat rahat yazıyorum. Paramı gönderdiğim hesabı incelediğimde polis oluğunu farkettim. Şimdide burada doğru bir karar ile banlandığını görmekteyim. Çok iyi olmuş. :))

Neyse benim kendi iptvboxpro yu deneyinimime göre yukarıdaki gibi meyve veren ağacı taşlayan bir durum göremedim. VPN konusu için P-UPLINK önerdiler ve satın aldım hiç VPN vs gerek kalmadı. Rahatlıkla istediğim yerde izliyorum. Tavsiye edermiyim? 100% kesinlikle evet ama ben kendim test ettim kendim beğendim. Sizde yapın testinizi beğnirsiniz beğenmezsiniz sizin bileceğiniz iştir!

Askados78

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
28 Kasımda bir yorum yazmıştım anımsarsanız. Bunun üzerine satın alma işlemlerimi yaptım ve sorunsuz devam ettiğimi burada tam yazacakken bu yorumu gördüğümde bu kişinin yorumunu gördüm. Görmem ile gülmem bir oldu çünkü bu kişi istanbulda çekmeköyde oturan erdal doğan isimli hem iptv satıcısı olan hemde polis memuru olan bir kişinin olduğunu farkettim. Asıl komik olan durum da kendisinden de yayın almış olmam ve beni polis olarak tehdit etmesi! :) Bu çünkü kendisi doganer1977 yada doganer77 gibi abonelik ismi kullanmasıdır. Şimdi demek germaniptv ile çalışmaya başlamış. Rahatlıkla yazıyorum çünkü daha önce kendisinden aldığım sırada farklı bir üyelik ismi kullanmıştım. Rahat rahat yazıyorum. Paramı gönderdiğim hesabı incelediğimde polis oluğunu farkettim. Şimdide burada doğru bir karar ile banlandığını görmekteyim. Çok iyi olmuş. :))

Neyse benim kendi iptvboxpro yu deneyinimime göre yukarıdaki gibi meyve veren ağacı taşlayan bir durum göremedim. VPN konusu için P-UPLINK önerdiler ve satın aldım hiç VPN vs gerek kalmadı. Rahatlıkla istediğim yerde izliyorum. Tavsiye edermiyim? 100% kesinlikle evet ama ben kendim test ettim kendim beğendim. Sizde yapın testinizi beğnirsiniz beğenmezsiniz sizin bileceğiniz iştir!
Kusura bakma ama 6 aydır germany ip TV kullanıcısı olarak yazıyorum mükemmel iş çıkartıyorlar 6 ayda daha bir kez müşteri hizmetleri ile iletişim dahi kurma gereği duymadım dün akşam derbide ara ara kopmalar oldu ama maçın neredeyse sadece 10 dk sı ya izlemedim o yüzden germany ip TV candır

kudretcelebi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Kusura bakma ama 6 aydır germany ip TV kullanıcısı olarak yazıyorum mükemmel iş çıkartıyorlar 6 ayda daha bir kez müşteri hizmetleri ile iletişim dahi kurma gereği duymadım dün akşam derbide ara ara kopmalar oldu ama maçın neredeyse sadece 10 dk sı ya izlemedim o yüzden germany ip TV candır
LÜTFEN! KUSURA BAKACAK HİÇ BİRŞEY YOK! Burada sizde benim gibi deneyimlerimizi paylaşıyoruz amaç bu. Paylaşım için yine teşekkür ederim ama şu anki halime yine bereket ediyorum :) IPTV kullanıcılar savaşı gibi olacak ama tenzih ederim niyetim öyle bir şey değil. Ben Derbiyi SIFIR DONMA ile izledim iptvboxpro ile. Daha önce german da alıp böyle donmalar yaşadığım için zaten arayış içindeyim. Zaten bir önceki mesajımda yazmıştım. Siz benim mesajımı alıntılayarak mesaj yazdığınız için bende tecrübemi aktarayım dedim.
En azından bir haftalık paket ile deneyin derim :) Ha satıcı ile sorun yaşadım mı hayır gittim siparişi verdim aldım çıktım. Zaten satın aldıktan sonra hizmet beni satıcı ile yüz göz ettirmiyorsa daha ne işim olur ki satıcıyla ticaret yapmaktan başka. Ahbap gibi sohbet etmeninde yeri yok ki müşteri hizmetleriyle sohbet muhabbete gireyim? :)

LORD_

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba iyi günler.Sizi Azerbaycandan selamlıyorum.Arkadaşlar bana güvenli ip tv lazım.Bayilik işin server ip izni verse yeterli.Bildiğiniz her hangi firma varmı?Güvenli

kudretcelebi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Merhaba iyi günler.Sizi Azerbaycandan selamlıyorum.Arkadaşlar bana güvenli ip tv lazım.Bayilik işin server ip izni verse yeterli.Bildiğiniz her hangi firma varmı?Güvenli
Teşekkürler benden de selamlar. Yukarıda paylaşılan bir firma bilgisi mevcut iptvboxpro diye incele istersen arkadaşım.