İptv önerisi olan?

Bu konuyu okuyanlar

KimBuGamzeli

Profesör
İP TV benim bildiğim suç hatta bununla alakalı bir yaptırım ve cezai işlemi de vardı. Aklınızda olsun.

giresunlu_28

Asistan
Merhaba arkadaşlar iptv işi gerçekten ciddi bir iş eğer bu işi bilmiyorsanız dolandirilma ihtimaliniz fazla. O yüzden en iyisi araştırmak ve en iyisine karar vermek. Bende çok araştırdım burada ki yorumlarada baktım başka sitelerdekine de telegramda da iptv grupları var özelikle iptv firmaları Telegram da oldukça güzeli bir grup herkes işini en iyi şekilde yapıyor ve çok yardımcı oluyorlar özelikle güvenilir satıcılar var grupta sizlerde yardımcı olması için grubun davetiyesini buraya bırakıyorum gruba gelirseniz çok yardımcı olacaklardır

Ahmetkalan

Öğrenci
Arkadaşlar merhaba avrupadan yeni geldim bu corona muhabbetilerine almanya da da kullanıyordum türkiye de ip tv olayı çok iyi değil geçen bir arkadşımba gördüm derbiyi izledik beraber Samba Iptv | Kaliteli İptv Yayıncılığı dan almış derbiyi mükemmel bir şekilde izledik bu hafta fenerin maçınıda sıkıntısız izledim vod konusunda biraz sıkıntıları var ama güzel yani içerikleri fena değil.

hdiptv

Öğrenci
arkadaşlar araştırmadan sağa sola paranızı kaptırmayın ucuz diye alırsınız sonra 1 ay sonra uçar gider bu işin çakalı çok artık yazık etmeyin paranıza

giresunlu_28

Asistan
İptv almadan kesinlikle buradan danışarak alın. Onaylı yayıncılar var ve bu gruba her iptv yayıncısı alınmıyor ilk baş test ediliyor kaliteye bakılıyor ondan sonra gruba alınıyor. Aklınıza gelen her şeyi sorabilirsiniz burada muhakkak cevabı vardır.

apili

Öğrenci
ben seyrediyorum çok şükür ne donma ne takılma yıllardır her türlü destek de var isteyene önerebilirim çok tavsiye ettim eş dost hepside memnun

apili

Öğrenci
adamlar yıllık 100 tl ip tv satıyorlar insanlar nasıl bunlara güvenip alır anlamıyorum
görüntü donar yayın gelmez maç seyredemezsin karşında muhattap olcak kimseyi bulamazsın
bu tür satanlardan uzak durun ucuz alacam diye paranızı boşa vermeyin.
ben dört yıldır aynı yerden alıyorum benden sonra 9 kişiye daha aldık çok şükür sorunumuz yok
herkes memnun 250 tl ye veriyordu 230 tl ye düşürtdürdüm paramız helal olsun adam işini iyi
yapıyor

ghost_of_sparta

Profesör
Arkadaşlar bu IPTV işinin en iyileri ortada olmazlar. Siteleri yoktur ama kral yayın verirler. Bu bir suç olduğu için buradan öneri/anlatım yapamam ama DC den yapabilirim. Daha fazla bilgi için özel mesaj atın.