İptv önerisi olan?

KimBuGamzeli

Profesör
İP TV benim bildiğim suç hatta bununla alakalı bir yaptırım ve cezai işlemi de vardı. Aklınızda olsun.

giresunlu_28

Asistan
Merhaba arkadaşlar iptv işi gerçekten ciddi bir iş eğer bu işi bilmiyorsanız dolandirilma ihtimaliniz fazla. O yüzden en iyisi araştırmak ve en iyisine karar vermek. Bende çok araştırdım burada ki yorumlarada baktım başka sitelerdekine de telegramda da iptv grupları var özelikle iptv firmaları Telegram da oldukça güzeli bir grup herkes işini en iyi şekilde yapıyor ve çok yardımcı oluyorlar özelikle güvenilir satıcılar var grupta sizlerde yardımcı olması için grubun davetiyesini buraya bırakıyorum gruba gelirseniz çok yardımcı olacaklardır

Ahmetkalan

Üyecik
Arkadaşlar merhaba avrupadan yeni geldim bu corona muhabbetilerine almanya da da kullanıyordum türkiye de ip tv olayı çok iyi değil geçen bir arkadşımba gördüm derbiyi izledik beraber Samba Iptv | Kaliteli İptv Yayıncılığı dan almış derbiyi mükemmel bir şekilde izledik bu hafta fenerin maçınıda sıkıntısız izledim vod konusunda biraz sıkıntıları var ama güzel yani içerikleri fena değil.

hdiptv

Üyecik
arkadaşlar araştırmadan sağa sola paranızı kaptırmayın ucuz diye alırsınız sonra 1 ay sonra uçar gider bu işin çakalı çok artık yazık etmeyin paranıza

meannari

Üyecik
yaklasık 2 yıldır redoiptv den kullanıyorum yayınlar içerik açısından cok iyi gunluk dizileri ertesi gun direkt izleyebiliyosun ayrıyetten maçların kalitesi cok iyi sorunsuz sekilde izliyorum 16 mb internet ile onerebilirim
redoiptv.com
0534 834 24 38 numarası
Mesaj otomatik birleştirildi:

yaklasık 2 yıldır redoiptv.com dan kullanıyorum sorunsuz içerikler geniş ve zengin diziler filmler otomatik guncelleniyor arkadas da cok ilgili musteri memnuniyeti iyi her yazdıgımda yardımcı oluyor

Son düzenleme:

giresunlu_28

Asistan
İptv almadan kesinlikle buradan danışarak alın. Onaylı yayıncılar var ve bu gruba her iptv yayıncısı alınmıyor ilk baş test ediliyor kaliteye bakılıyor ondan sonra gruba alınıyor. Aklınıza gelen her şeyi sorabilirsiniz burada muhakkak cevabı vardır.

giresunlu_28

Asistan
Dolandirilmak istemeyen kaliteli yayın arayan herkes bu gruba gelsin kesinlikle. Gerçekten işini hakkıyla yapan yayıncılar var piyasanın en iyileri burada. Ayrıca güzel sohbetlerde oluyor.