İptv önerisi olan?

Bu konuyu okuyanlar

Kirkpinar

Öğrenci
Trioniptv.com
+90 537 252 4774
+90 531 813 57 71
Yasak değil hocam ben yazdım memnun olduğumu ama başka firmaların daha iyi olduğunu yazanlar oldu ve dün akşam maçta gördüm ki övdükleri firmada yayın yoktu
Bunların WhatsApp varmı
Mesaj otomatik birleştirildi:

Trioniptv.com
+90 537 252 4774
+90 531 813 57 71
Yasak değil hocam ben yazdım memnun olduğumu ama başka firmaların daha iyi olduğunu yazanlar oldu ve dün akşam maçta gördüm ki övdükleri firmada yayın yoktu

efekentli76

Öğrenci
Hocam bırakın evrim, teos vesaire gibi çok bayiliği olan ve çamur görüntü verenleri. Bunlar dolandırır ve diğer yayınların kanal kodlarını bile çalarlar. Parayı vurduktan sonra da sırra kadem basarlar...

Gerçekten görüntü kalitesi ve stabilite arıyorsanız ve verdiğim para çöpe gitmesin diyorsanız önereceğim bir firma mevcut. Almanya da yaşıyorum ben ve çevrem de dahil 3 senedir bu yayıncı arkadaştan yayın alıyoruz. 1 kere bile sorun yaşamadım çok şükür.
Hangi ip tv acaba

ali ata

Öğrenci
Hocam bırakın evrim, teos vesaire gibi çok bayiliği olan ve çamur görüntü verenleri. Bunlar dolandırır ve diğer yayınların kanal kodlarını bile çalarlar. Parayı vurduktan sonra da sırra kadem basarlar...

Gerçekten görüntü kalitesi ve stabilite arıyorsanız ve verdiğim para çöpe gitmesin diyorsanız önereceğim bir firma mevcut. Almanya da yaşıyorum ben ve çevrem de dahil 3 senedir bu yayıncı arkadaştan yayın alıyoruz. 1 kere bile sorun yaşamadım çok şükür.
bende kullndığın ip tv yi alabiilirmiyim

rugan035

Öğrenci
arkadaşlar kampanyalı iptv almak isterseniz yardımcı olabilirim 12 ay 100 tl 05538676464 iletişime geçebilirsiniz test yayını için

Son düzenleme:

rugan035

Öğrenci
İptv nedir ne işe yarar ücretli mi bilgilendirir misiniz?
İnternet üzerinden tv izleme imkanı sunan teknolojik platform diyebiliriz. Dijitürk , d-smart , tivibu gibi bir çok seçenekler ile tv izleme imkanını sunuyor yani illegal yayınlar da denilebilir. Diğer dijital platformlara göre fiyatların cazip olması sebebiyle daha çok tercih ediliyor.

ese57

Öğrenci
Kullandığım yerden memnunum. Özellikle spor ve belgeselden. İkisini de 50FPS veriyorlar. Vod ve yabancı kanalların durumu nedir nasıllar bilmiyorum 22.000 kadar kanal var toplam ancak o konuda bir şey diyemem. Düşünen varsa pm atıp bilgi alabilir buraya yazmayacağım.

mei

Profesör
Herkese merhaba ;

Yaklaşık 5 yıldır ip tv izlerim.Sizlere devrim niteliğinde yenilikleri olan bir iptv den bahsetmek istiyorum.
4k orjinal yayınları,7/24 teknik desteği,hatta sorun kendilerinden kaynaklı ise para iadesi yapacak kadar kurumsal bir firma olduğunu söylemeden geçemeyeceğim.
Kendilerine aşağıda ki linkden ulaşabilirsiniz.Siteleri hem çok basit hem çok kullanışlı.İster whatsapp dan ister chat den ulaşılabilir ve anında cevap alabilirsiniz.
Deneyin zaten farkı göreceğinizden eminim...!!!
Yanlız kuracağınız tv veya cihaz uyumu önemli aynı zamanda link olarak bu adamlardan alamazsınız ,burada kilit nokta ise internet hızınız söylemeden geçmek istemedim.

Ayrıca soru sormak isterseniz chrome da whatsapp açıp bilgilendirme için kurdukları guruba dahil olabilirsiniz.

5 yıldır aynı yerden mi alıyorsun hizmeti ?

Yeni üyeler kendi ip tv sattıkları yerleri öve öve bitirememişler :) siz siz olun almadan önce çok çok iyi araştırın.

ese57

Öğrenci
5 yıldır aynı yerden mi alıyorsun hizmeti ?

Yeni üyeler kendi ip tv sattıkları yerleri öve öve bitirememişler :) siz siz olun almadan önce çok çok iyi araştırın.
Beni kast ettiyseniz yeni üye olarak zaten kimse zorla almıyor. Benim olası durumda önereceğim kişiler yıllardır yapıyor ben yıllardır üyesi miyim hayır zaten buraya da açık açık yazmadım insanlar ilgilenirse söylerim dedim test alır bakar sevip sevmez karışamam önerimi yaparım ben tabi beni kast ettiyseniz.

mei

Profesör
kimseyi şahsen göstermedim mesajlar incelenerek anlaşıla bilir önerenlerin hemen hemen hepsi önermek için üye olmuş.

ese57

Öğrenci
kimseyi şahsen göstermedim mesajlar incelenerek anlaşıla bilir önerenlerin hemen hemen hepsi önermek için üye olmuş.
Evet ben önermek için üye oldum da zaten bu konunun amacı da o değil mi :/ 10. mesajdan sonra mı övmek gerekiyor. Gidip reklam yaparsın tamam o ayrı da ben bu konuya fikrimi belirttim.

rugan035

Öğrenci
Sezon başlarken son fırsatlar shiftdelete üyelerine özel yıllık iptv 100,00 TL test yayını için ulaşabilirsiniz.
aylık 20,00 tl
3 aylık 50,00 tl
6 aylık 70,00 tl
12 aylık 100,00 tl

Son düzenleyen moderatör:

mertalpsoylu

Öğrenci
Benim birçok iptv deneyimim oldu çoğundan memnun kalmadım son 8 aydır kullandığım iptvfirstclass.vip tavsiye ederim 100bini aşkın içerikleri var görüntü kaliteside güzel sorunum oldumu karımdan daha ilgililer valla denemenizi tavsiye ederim

jack68

Öğrenci
iptv satmak isteyen bayilik yapmak isteyen varsa ozelden yazabilir avrupa lokasyonlu 7000 live kanal 60 bin uzeri yerli yabanci film ve dizi arsivi 6 senelik tecrube

Ahmetkalan

Öğrenci
Arkadaşlar geçen hafta fener gs derbisini arkadaşın yanında izledim oda ip tv den izliyormuş meğer nasıl oluyor felan dedim bana aldıgı adamın no sunu verdi normal yayından hiç bir farkı yok donma felan da yok gayet yağ gibi akıyor bende aldım herkese de tavsiye ederim. Samba Iptv | Kaliteli İptv Yayıncılığı

SDN Son Haberler

Son mesajlar