iPhone Yeni Rekor 24 Saatte 4 Milyon

Bu konuyu okuyanlar

ErwinSmith

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
344
Apple 9 Eylül’de tanıttığı iPhone 6 ve iPhone 6 Plus‘ın iPhone tarihinde bir rekor kırdığına dair, az önce bir duyuru yayınladı. Şirketin açıklamasına göre, iPhone 6 ve iPhone 6Plus ön siparişe sunulduğu ilk 24 saat içinde toplam 4 milyondan fazla sipariş aldı. 2012’de ön siparişe sunulan iPhone 5 için aynı sayı 2 milyon adetti.

6f38e2987666ccbb961de8fefbe79417.jpg

iPhone 6 ve 6 Plus’ı iPhone tarihindeki en büyük ilerleme olarak niteleyen Apple, iki ürüne gelen talebin, ön sipariş için belirlenen arzı aştığını belirtiyor. Bunun için mağazalarına ek tedarik yönlendirdiğini söyleyen Apple, iPhone kullanıcılarını fazla bekletmeyecek.

Daha önce belirttiğimiz gibi iPhone 6 ve iPhone 6 Plus, 26 Eylül’de Türkiye’de piyasaya çıkacak.

Kaynak : http://webrazzi.com/2014/09/15/apple-iphone-6-satis-rekor/

Sizin bu konuda duygu ve düşünceleriniz neler?

x10minirom

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Bazıları adıyla satar,bazıları özellikleriyle.

Lazzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,278
Arkadaş satıyor mu satıyor adamların satış politikası çatır çatır işliyor işte önemli olan da bunu yapmak , adamlar malını iyi pazarladi zamanında kalıp bir müşterisi oturdu, bu sayede adamlar kötü tanıtım yapsalar bile müşterileri hazır .

KaptaPrism

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Sadece satış stratejisi değil. Adamlar gerçekten telefon yapıyor.

serdarsilivri

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
Samsung yada diğerleri gibi senede 10 tane tel yapıp hangi birine güncelleme vereceğini düşünmüyor. Yapıyor senede 2 tane mis gibi hem fiyatı düşmüyor hem yıllarca destek veriyor.

DarKeN

Müdavim
Reaksiyon puanı
88
Allah akıl fikir versin. Bi de alabilmek için 2 gün önceden sıraya girip kuyruk oluşturuyorlar bu insanlığın gidişatını merak ediyorum. Dün Lady GaGa gelmiş delirdiler bi tanesi lady gaga ya dokundum diye çığlık atıp ağlıyodu cidden tek ihtiyacımız olan şey akıl başka bişey demiyorum Alt tarafı telefon ne bu kıyamet anlamadım seneye yine yenisi çıkacak işte

x10minirom

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Ne oluyor bu foruma!!
iPhone 6 tanıttıktan sonra herkes çöp derdi şimdi satıyor mu satıyor falan diyorsunuz.Amacınız ne?

kemal_ksk

Asistan
Reaksiyon puanı
1
adamlar yapıyor arkadas baska soze gerek yok. Ilk defa subatta iphone aldım arkadaslarımın tavsıyeseyıyle ıyıkıde aldım. 5S bozulsun en ıyı neyse o zamanın onuda alırım adamlar cunku yapıyor.

What The Hell

Müdavim
Reaksiyon puanı
9
Ne oluyor bu foruma!!
iPhone 6 tanıttıktan sonra herkes çöp derdi şimdi satıyor mu satıyor falan diyorsunuz.Amacınız ne?

Foruma bir şey olduğu falan yok. Asıl çöpler apaçık ortada zaten.
O çöp diyenlerde tabiri caizse kedi uzanamadığı ciğere mundar diyen kitle. :dirol:

Son olarak kaldı 76 milyon :lol:

Lazzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,278
Foruma bir şey olduğu falan yok. Asıl çöpler apaçık ortada zaten.
O çöp diyenlerde tabiri caizse kedi uzanamadığı ciğere mundar diyen kitle. :dirol:

Son olarak kaldı 76 milyon :lol:
Sonuna kadar katılıyorum. Forumda bir çok kişi kendi kullanmadigi cihazı ve ya kendisinin kullandığından daha üstün bir cihaz çıkınca kötüleyen çok kişi var . Ysziniza katılıyorum.

x10minirom

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Hayır bakın ben ona laf atmıyorum adamlar satıyor iyi fakat tanıtımdan sonra herkes o ne ya bu ne ya deniliyordu fiyat falan şimdi ise ilginç.