iphone xs ten samsung s20

Bu konuyu okuyanlar

Reaksiyon puanı
7,999
Peki İphone 7 nin batarya performansını da konuşalım mı? İlk çıktığında 7,5-8 saat ekran süresi veren İphone 7 bugün kaç saat ekran süresi veriyor? Buyur cevapla.Planlı eskitme sadece performans veya akıcılıktan ibaret değildir.Planlı eskitmede donmalar,wifi kopmaları,batarya performansının düşmesi, mobil veride kopmalar, mağazadan uygulama yükleyememe, fotoğraf kalitesinin düşmesi, video kalitesinin düşmesi bunların hepsi planlı eskitmedir.2 yıl dan sonra gelen güncellemelerde bu hatalar olabiliyor.
Şu an iphone 7 kuşlanıyorum. Sabah 8 de şarjdan çektim. 13.00 da şarja taktım şu an şarjda. Dediğiniz gibi pili çok kötü 7’nin.

yika38

Asistan
Reaksiyon puanı
137
Bence geçilmez, iPhone XS hâlâ yıllarca idare edilebilecek bir telefon.

(Evo)lution

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,639
Şu an iphone 7 kuşlanıyorum. Sabah 8 de şarjdan çektim. 13.00 da şarja taktım şu an şarjda. Dediğiniz gibi pili çok kötü 7’nin.
Zamanla pil performansı her cihazın kötüleşir.4 yıl önce çıkan Galaxy S7 Edge 3-4 saat ekran süresini zor veriyor. İlk çıktığında normal s7 bile 7-8 saat ekran süresi veriyordu.

Erenist2020

Müdavim
Reaksiyon puanı
7,299
Bende 4S vardı ve bütün sosyal medya uygulamaları çalışıyordu.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Her telefonun batarya performansı zamanla kötüleşir. iPad Mini 4 kullanıyorum iOS 13 sürümünde ve A8 işlemcisi olmasına rağmen hala eskisi gibi çok iyi bir şekilde çalışıyor. Bu dediğiniz sorunlar iPhone 4s de bile olmamıştı (performansı çok kötü olmuştu iOS 9 da ama kamera ve video performansı kötüleşmedi).
Apple'ın güncellemeleri süper,android güncellemeleri berbat, rezil mutlu oldun mu? Bu konuda sizinle tartışmak istemiyorum.Madem insanları yanlış bilgilendirmek hoşunuza gidiyor.Aynen devam edin itirazım yok.

(Evo)lution

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,639
Apple'ın güncellemeleri süper,android güncellemeleri berbat, rezil mutlu oldun mu? Bu konuda sizinle tartışmak istemiyorum.Madem insanları yanlış bilgilendirmek hoşunuza gidiyor.Aynen devam edin itirazım yok.
Yanlış yönlendiren sizsiniz.Android in güncellemeleri mükemmel apple cihazı çöp ediyor 2 sene sonra diyen sizsiniz. Batarya konusu dediğim gibi zamanla her cihazın kötüleşir. Sizinle tartışmak istemiyorum iyi günler.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Üstteki yorumları okumana gerek yok, Erenist varsa az çok ne olduğunu tahmin ediyorsundur.
???????. Aynen.

Logithx

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,104
Şuan xs'in tek artısı daha uzun süre güncelleme alacak olması onun dışında ama çıkış tarihlerine bakılacak olursan iki cihazda aynı sayıda güncelleme alacak..

Erenist2020

Müdavim
Reaksiyon puanı
7,299
@Erenist2020 yazdığım yazıda komik olan şey nedir?
Benim yazdıklarımda komik olan neydi? Anlatta bilelim.Konuyu açan kişi ister S20 alır,ister xs le devam eder.Tercih onun.Burda amaç insanlara doğru bilgiyi sunmaktır.Bu forumda sen dahil birkaç kişi Apple konularında insanları yanlış yönlendiriyorsunuz.Xs güzel cihaz,benimde beğendiğim bir cihaz burda mesele xs değil.Sen oraya xs in artısı olarak güncelleme yazıyorsun.Bugün dışarıda anket yapalım diyelimki Apple'ın en çok neyinden rahatsız oluyorsunuz? Emin ol çoğu kişi ya fiyat der yada güncelleme der.

(Evo)lution

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,639
Benim yazdıklarımda komik olan neydi? Anlatta bilelim.Konuyu açan kişi ister S20 alır,ister xs le devam eder.Tercih onun.Burda amaç insanlara doğru bilgiyi sunmaktır.Bu forumda sen dahil birkaç kişi Apple konularında insanları yanlış yönlendiriyorsunuz.Xs güzel cihaz,benimde beğendiğim bir cihaz burda mesele xs değil.Sen oraya xs in artısı olarak güncelleme yazıyorsun.Bugün dışarıda anket yapalım diyelimki Apple'ın en çok neyinden rahatsız oluyorsunuz? Emin ol çoğu kişi ya fiyat der yada güncelleme der.
Ben yanlış yada yalan birşeymi yazdım? Yanlış yönlendiren sizsiniz. Her telefonun bataryası zamanla kötüleşir. Android 2 yıl güncelleme alıyor, iOS ise 5-6 yıl. Bu yazdığım yanlış mı? Belki sizin için önemli değil ama bazı insanlar güncellemeye önem veriyor. Yanlış anlamayın android 2 yıl sonra çöp olmuyor ama güncelleme gelmiyor. Benim için güncelleme çok önemli değil dediğim gibi güncelleme konusu kişiden kişiye değişir. Ben neden yanlış veya yalan yazayım. iPad mini 4 kullanıyorum zamanla pil performansı kötüleşti ama onun dışında tablet ilk günkü gibi sorunsuz ve akıcı çalışıyor. 4 yıl önce çıkan Galaxy S7 nin bataryasıda iPhone 7 gibi çok kötü oldu. Eski isminiz Forever Huawei iken samsung u kötüleyip huawei yi övüp yanlış bilgi veriyordunuz. Şimdi ise Samsung u övüp diğer markaları kötülüyorsunuz. Lütfen sizinle daha fazla tartışmak istemiyorum. İyi günler.

Reaksiyon puanı
7,999
Konuya girmedim gene bugün de dolaylı da olsa laf yedim şükür ?

Erenist2020

Müdavim
Reaksiyon puanı
7,299
Ben yanlış yada yalan birşeymi yazdım? Yanlış yönlendiren sizsiniz. Her telefonun bataryası zamanla kötüleşir. Android 2 yıl güncelleme alıyor, iOS ise 5-6 yıl. Bu yazdığım yanlış mı? Belki sizin için önemli değil ama bazı insanlar güncellemeye önem veriyor. Yanlış anlamayın android 2 yıl sonra çöp olmuyor ama güncelleme gelmiyor. Benim için güncelleme çok önemli değil dediğim gibi güncelleme konusu kişiden kişiye değişir. Ben neden yanlış veya yalan yazayım. iPad mini 4 kullanıyorum zamanla pil performansı kötüleşti ama onun dışında tablet ilk günkü gibi sorunsuz ve akıcı çalışıyor. 4 yıl önce çıkan Galaxy S7 nin bataryasıda iPhone 7 gibi çok kötü oldu. Eski isminiz Forever Huawei iken samsung u kötüleyip huawei yi övüp yanlış bilgi veriyordunuz. Şimdi ise Samsung u övüp diğer markaları kötülüyorsunuz. Lütfen sizinle daha fazla tartışmak istemiyorum. İyi günler.
Forever Huawei ismini ben değil yiğenim açtı.Bu birincisi onun mesajlarından dolayı üzgünüm.Benim android tarafında desteklediğim marka Samsung dur.Samsung u kötülemedim.Kullandığım dönemlerde Bataryadan dolayı sitem ettiğim olmuştur.Arkadaşım S7 edge kullanıyor.İlk çıktığında almıştı.Şu anda android 7 de kullanıyor.Cihazdan 7 saat ekran süresi alıyor.Cihazın performansından ve akıcılığından memnun.Apple ın avantajları var buna itirazım yok ama 5 yıl güncelleme vermesi bir avantaj değil.Güncelleme konusunda insanları yanlış yönlendiriyorsunuz.Şu anda forumda İphone 11 kullanan bir kişi son güncellemeden sonra sorun yaşamış.Az önce konu açtı.

_X_

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,544

Onca İnsan Konuşuyor Herkesi Fanboy Diye Yaftalıyorsun

Ayrıca Sorun Senin Doğrularında Yani Sadece Senin Doğrularının En Üstün Oluşunu Düşünmende ve Tarafsızlıktan Uzak Oluşunun ve Cihazları Yeteri Kadar Tanımadan Ezber Yorumlar Yaptığının Farkında Olmaman.
Yoksa Kimsenin Her 2 Platformla Alıp Veremediği Yok.
Sürekli Aynı Şeyleri Konuşup Duruyorsun, İnsanlar Senin Yorum Yaptığın Post Kastığın Konularda Yorum Yapmaktan Tiksinir Oldu Bunun Farkında Değilsin.

Pahalılık Türkiyemize Has Bir Durum Olsada iPhone'lardan Çokça Geride Olan Cihazlar (Amiraller) Yok Maalesef. Kaldıki İlk Çıktıklarında iPhone'lardan Yüksek Fiyatlara Satılıyorlar.

Güncellemeden Şikayet Edenide Şimdiye Dek ne Duydum Ne Gördüm.
Ezber Konuştuğun ve Tarafsız Düşünmediğin Yukarıdaki 2 Paragrafla Seni Özetliyor.

Yazmamaya Özen Göstersemde Resmen İnsanı Fıtık Ediyorsun.

ALLAH Bu Akıl ve Görüşünden Dolayı Sana Sabır Versin.

Bu da Sana Telefonlar Konusunda Son Mesajım veya Cevabım Olsun.

İyi Forumlar ...

Reaksiyon puanı
6,381

Ayrıca Sorun Senin Doğrularında Yani Sadece Senin Doğrularının En Üstün Oluşunu Düşünmende ve Tarafsızlıktan Uzak Oluşunun ve Cihazları Yeteri Kadar Tanımadan Ezber Yorumlar Yaptığının Farkında Olmaman.
Yoksa Kimsenin Her 2 Platformla Alıp Veremediği Yok.
Sürekli Aynı Şeyleri Konuşup Duruyorsun, İnsanlar Senin Yorum Yaptığın Post Kastığın Konularda Yorum Yapmaktan Tiksinir Oldu Bunun Farkında Değilsin.

Pahalılık Türkiyemize Has Bir Durum Olsada iPhone'lardan Çokça Geride Olan Cihazlar (Amiraller) Yok Maalesef. Kaldıki İlk Çıktıklarında iPhone'lardan Yüksek Fiyatlara Satılıyorlar.

Ezber Konuştuğun ve Tarafsız Düşünmediğin Yukarıdaki 2 Paragrafla Seni Özetliyor.

ALLAH Bu Akıl ve Görüşünden Dolayı Sana Sabır Versin.

Bu da Sana Telefonlar Konusunda Son Mesajım veya Cevabım Olsun.

İyi Forumlar ...
Ellerinize sağlık (Ya da ağzınıza sağlık mı demem gerekiyor bilemedim). Ama bu dedikleriniz arkadaş pek umursamıyor. Çünkü daha önce de bu denilmişti ama hala sadece kendi ezber yorumlarının, ve Samsung'u her konuda, her yönden savunmanın doğruluk olduğunu, bu doğruların da en üstün olduğunu düşünüyor. Yani biz bunları desek de yarın başka bir konuda bize tekrar "Ben doğruyum, ben doğruları söylüyorum, Apple avukatlığını yapmayın" falan diyecek. Çok doğru ve güzel yazmışsınız ama nafile.

(Evo)lution

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,639

Aynen öyle. Çok güzel yazmışsınız.

anonimbey

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Ben galaxy note 8 kullanıcısıyım ve telefondan hiç memnun kalmadım.İlk başta aldığım çok severek aldım ama sonrasında pişman oldum verdiğim paraya yazık.İphoneda çok iyisin eğer değiştirmeyi çok istiyorsanız iphone 11i tavsiye ederim.Ekran okadar abartıldığı kadar kötü değil.Youtubeda videoları izlerken videonun dışında olan siyah görüntüyü tam gösteremiyor bende denedim sadece o yanlışı gördüm.İphonedan şaşmanı tavsiye etmem ama yinede siz bilirsiniz.

rtakak

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,459
Android 5-6 Yil Kullandigi ve Apple'in Yazilim Sürümüne Bagli Olarak 3 Yil Sonra Kullanamadigi Bir Cihaz
ve Uygulama Söyle.
Önceki yorumunu da tam anlamadım bunu da.
Sen ne diyorsun anlayamadım ama diğer arkadaş haklı bence. Benzer şeyleri iPad'imde deneyimledim. Örnek mi istiyorsun, üzgünüm 2-3 yıl oldu hatırlamıyorum ama eminim.

Tommy Vercetti

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,629
Sürüm nedir ve pc den mi yoksa safariden mi kurulum gerçekleştirdiniz yardımcı olursan sevinirim
Sürüm 13.5 Pc den altstore ile yapılıyor.

Şu konuya da bakmanızı tavsiye ederim

Son düzenleme:

reisemre57

Doçent
Reaksiyon puanı
307
Konuda @Erenist2020 var, @ahm@, @_X_ boşuna tartışmayın, zaten @Erenist2020'nin dediklerinin asla değişmeyeceğini ve hep bizim Apple avukatlığı yaptığımızı zannedeceğin i biliyorsunuz.

@reisemre57 Xs'ten S20'ye geçmek isteme nedenin nedir?
açıkçası iphone xs in bataryasından muzdaripim ve s20 deki batarya performansı ve 120hz lik dynamic amoled ekranada meraklıyım. çoğu kişi iphone11 e geçmemi tavsiye ediyor ama ben oled ekranlı bir telefon arıyorum iphone 11 in ekranı bana yetersiz.

Erenist2020

Müdavim
Reaksiyon puanı
7,299
açıkçası iphone xs in bataryasından muzdaripim ve s20 deki batarya performansı ve 120hz lik dynamic amoled ekranada meraklıyım. çoğu kişi iphone11 e geçmemi tavsiye ediyor ama ben oled ekranlı bir telefon arıyorum iphone 11 in ekranı bana yetersiz.
S20 güzel cihaz ama xs den sonra bataryada çağ atlamayacaksın onu bil.120 hz akıcılık olarak harika bir teknoloji ama biraz bataryayı sömürüyor.Youtube da Sakitech isimli teknoloji kanalı 120 hz da batarya performansìnı iyi hale getiren bir video yayınladı.Bakmanı tavsiye ederim.Sana tavsiyem bu forumdakileri.ciddiye almak yerine maskeni tak bir mağazaya yada telefoncuya git.S20 yi eline al incele.Kafana yatarsa al.Bu forumda Apple dan hissesi olan o kadar çok insan var ki Apple güncellemeler ile cihazları bozduğunu söylemesine rağmen hala utanmadan,sìkìlmadan Apple ın beş para etmez güncellemelerini savunabiliyorlar.Burdaki yorumları ciddiye alma derim.

reisemre57

Doçent
Reaksiyon puanı
307
S20 güzel cihaz ama xs den sonra bataryada çağ atlamayacaksın onu bil.120 hz akıcılık olarak harika bir teknoloji ama biraz bataryayı sömürüyor.Youtube da Sakitech isimli teknoloji kanalı 120 hz da batarya performansìnı iyi hale getiren bir video yayınladı.Bakmanı tavsiye ederim.Sana tavsiyem bu forumdakileri.ciddiye almak yerine maskeni tak bir mağazaya yada telefoncuya git.S20 yi eline al incele.Kafana yatarsa al.Bu forumda Apple dan hissesi olan o kadar çok insan var ki Apple güncellemeler ile cihazları bozduğunu söylemesine rağmen hala utanmadan,sìkìlmadan Apple ın beş para etmez güncellemelerini savunabiliyorlar.Burdaki yorumları ciddiye alma derim.
tavsiyen için teşekkürler?