İphone XR mı S10+ mı ???

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Mly

Asistan
Reaksiyon puanı
74
Arkadaşlar s10 plus ve iphone xr arasında kaldım yaklaşık 6000 6500 tl bütçem var.hangisi ne kadar süre güncelleme alır ? İlerde ne gibi sorunları olur ? S10 plus tasarım anklamıyla xr ın çok üzerinde ama kameraları arasında nasıl bir fark var? bemim için makro çekimler önemli , samsunglarda instagrama video atınca görüntü bozuluyormuş ama bu sorunu kameraya getirilen instagram moduyla çözmüşler bu çözüm ne kadar etkili olmuştur detaylı bilgisi olan yardımcı olabilirmi?

michuozawa

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
492
çok objektif olarak yaklaşmıyorum konuya.
ve en sevmediğim şu kadar daha koy al denmesi ancak, 6500 ile 7300₺ arasında aşırı bir uçurum yok. 11'e bir göz atın derim.
xr alt bir model. değer kaybı vs de göz önüne aldığımız da bu konuda iphone daha akıllı tercih olacak.
x kullanıcısıyım, instagram yada normal çekim modlarında oldukça başarılı bir sonuç alıyorum cihazım ile.
s10 için ise bir bilgim yok.

The Cyclist

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,906
Arkadaşlar s10 plus ve iphone xr arasında kaldım yaklaşık 6000 6500 tl bütçem var.hangisi ne kadar süre güncelleme alır ? İlerde ne gibi sorunları olur ? S10 plus tasarım anklamıyla xr ın çok üzerinde ama kameraları arasında nasıl bir fark var? bemim için makro çekimler önemli , samsunglarda instagrama video atınca görüntü bozuluyormuş ama bu sorunu kameraya getirilen instagram moduyla çözmüşler bu çözüm ne kadar etkili olmuştur detaylı bilgisi olan yardımcı olabilirmi?

İkisi arasından S10+ derim.

ahm@

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,379
Hocam aynı konuyu zaten açmışsınız kirlilik yaratmayıp burdan devam edelim bence

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,060
S10+ almanı öneririm. XR al diyenin Iphone Fanboy'u olduğunu düşünürüm.

4-5 ay sonra Iphone 12 tanıtılacak. XR'ın üstüne baya model çıkmış olacak. Ayrıca donanım olarakta 2020 yılına yakışmıyor XR bence o fiyat ile.

grbzz

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,769
Size bir önceki konuda bir sürü insan zaten fikirlerini bildirdi. Ben ve ahm@ arkadaşım da cihazları kullanan hatta o ikisini de kullanmış biri olarak mesajlarımıza alıntı yaparak aklınıza takılanların sorabilirdiniz. Aynı başlık aynı içerikle ona tane konu açmaya ne gerek var ?

Erenist2020

Müdavim
Reaksiyon puanı
7,299
S10 plus öneririm.

retired

Dekan
Reaksiyon puanı
9,988
Lütfen daha önce açmış olduğunuz konudan devam edin. İkinci bir konu açmayın. İyi forumlar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...