iphone xr 2022'de alınır mı

Bu konuyu okuyanlar

asamettkayar

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
yeni bir telefon almayı düşünüyorum ve iphone olmasını istiyorum uzun süredir android ekosistemindeyim 1 yıldır 20fe kullanıyorum ve kırıldığı için yeni telefona ihtiyacım var eskidende iphone 8 plus kullanıyordum şuan xr almak istiyorum sizce 2022 yılında yurtdışı sıfır xr almak mantıklıı mı bütçem 5k yada başka modeller var mı önerebilceğiniz xiaomi olmasın lütfen

Mly

Asistan
Reaksiyon puanı
41
knk yurtdışı tel alıp napacaksın 1 yıl geçici açtırılıyor sonra 2500 tl verip kayıt ettirmen şart onun içinde yurtdışından yeni gelmiş olman lazım pasaport sorcaklar hemde sadece pasaporta sahip kişi kullanabiliyor yani pasaport senin olmakta zorunda başkasının pasaportuylada olmaz

H3N

Öğrenci
Reaksiyon puanı
13
Yurt dışı cihaz alıp uyguna getirmek istiyorsanız yapacağınız en mantıklı şey cihazı alıp Gevey sim ile etkinleştirip kullanmanız olur. Fakat her ne kadar işe yarar bir sistem olsa dahi genel olarak tavsiye ettiğim bir kullanım değildir. Bütçenizi zorlamayacak f/p ürünü bir cihaz almanız daha mantıklı olabilir. 2.El Yurtiçi İphone X Cihazlara göz atabilirsiniz, veya sıfır Xiaomi - Oppo - Realme cihazlarına bakabilirsiniz.

Applemania

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
1,042
yeni bir telefon almayı düşünüyorum ve iphone olmasını istiyorum uzun süredir android ekosistemindeyim 1 yıldır 20fe kullanıyorum ve kırıldığı için yeni telefona ihtiyacım var eskidende iphone 8 plus kullanıyordum şuan xr almak istiyorum sizce 2022 yılında yurtdışı sıfır xr almak mantıklıı mı bütçem 5k yada başka modeller var mı önerebilceğiniz xiaomi olmasın lütfen
Alınır,uzun yıllar kullanılır.