iPhone X'in çıkıntısı sizi rahatsız eder mi ?

Bu konuyu okuyanlar

Mtn S

Onursal Üye
Emektar
Reaksiyon puanı
15,350
Evet beni rahatsız eder.

Kırmızı_iPhone

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Evet, Rahatsız eder. Çıkıntı nedeniyle fotoğraflarımı çekerken zorlanacağım. Fotoğraflarımı görüntülerken hayal kırıklığına uğrayacağım. Alacaksanız iPhone 8 öneririm. iPhone 10'unda piyasadan kaldırılacağını düşünürsek almamak daha mantıklı.

Durmuşkandemir

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,098
Hiç rahatsız etmez aksine çok hoşuma gidiyor Benim farklı duruyor

SONG JOONG KI

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
3,025
İlk başlarda rahatsız eder elbette ama bir süre sonra alışırım :)

EA14

Doçent
Reaksiyon puanı
190
ocak ayından beri kullanıyorum; tek şarj yüzdesi ekrana sığmadığı için memnun değilim; onun dışında sıkıntı yaratmıyor.

bulentaktepe

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
O kadar para verdiysem o çentik beni rahatsız eder

MrtAltg

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
12,066
Aslına bakarsanız başka bir görüş çıkıntı değil kenardaki alanı ekrana katma yaptılar şimdi ortada kaln kısımdaki kamera ve sensörü ekran içine almaları .Çoğunluğun sıkıntısı çeltik değil iphone olması o çeltiği iphone değilde samsung yapsa idi şu an androidcileri tamamı beğenirdi burasıda kesin

Kalenderadam

Doçent
Reaksiyon puanı
205
Aslına bakarsanız başka bir görüş çıkıntı değil kenardaki alanı ekrana katma yaptılar şimdi ortada kaln kısımdaki kamera ve sensörü ekran içine almaları .Çoğunluğun sıkıntısı çeltik değil iphone olması o çeltiği iphone değilde samsung yapsa idi şu an androidcileri tamamı beğenirdi burasıda kesin
Size katılıyorum beni asla rahatsız etmez çünkü iphone candır

salihbuldur

Doçent
Reaksiyon puanı
168
Göz alışana kadar rahatsız eder sonrasında sorun olmaz iphone 4 den iphone 7 plusa geçiş yaptığım zaman bile bir garip olmuştum ama artık göz alıştı ve plus olmayan bir iphone gördüğümde garip oluyorum artık :)

BALAXIS

Asistan
Reaksiyon puanı
55
Apple insanları salak yerine koymasa hiçbir şeyi rahatsız etmez

M

Murat Burç

SDN Okuru
Çöp Apple'ın çöp cihazlarını savunmak için elinizden ne gelirse yapıyorsunuz.
Samsung da yapsa Sony de yapsa kimse begenmeyecekti Android taraftarlari Apple taraftarları gibi fanboy değil elestirmesini biliyor.

---- Mesajlar birleştirildi ----

X hakkındaki yorumum: 6100 TL'lik var olan teknolojileri ısıtıp ısıtıp sunan ve bunun devrim olduğunu iddia eden Apple'ın 8 ve 8 Plusdan sonra piyasaya sunduğu en büyük kazık.

Yarın bir gün tuş çıkarıp tuşu satsalar Samsung yapsa elestirilmezdi Apple yaptı diye eleştirecek kadar taraftarlik yaparsınız artik

Son düzenleyen moderatör:

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,118
madem çentik rahatsız edicek,ediyor niye iphone x aldın? iphone 8 alsaydın...

Kalenderadam

Doçent
Reaksiyon puanı
205
Çöp Apple'ın çöp cihazlarını savunmak için elinizden ne gelirse yapıyorsunuz.
Samsung da yapsa Sony de yapsa kimse begenmeyecekti Android taraftarlari Apple taraftarları gibi fanboy değil elestirmesini biliyor.

X hakkındaki yorumum: 6100 TL'lik var olan teknolojileri ısıtıp ısıtıp sunan ve bunun devrim olduğunu iddia eden Apple'ın 8 ve 8 Plusdan sonra piyasaya sunduğu en büyük kazık.

Yarın bir gün tuş çıkarıp tuşu satsalar Samsung yapsa elestirilmezdi Apple yaptı diye eleştirecek kadar taraftarlik yaparsınız artik
Hocam bizler ne söylesek söyleyelim zevk meselesi kimi ios der kimi android.

Constantin87

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,933
Olmasa çok daha iyi ama rahatsız olmam

Mtn S

Onursal Üye
Emektar
Reaksiyon puanı
15,350
Alakası yok yine aynı şey söz konusu olacaktı
O çentik uyumsuzluğu yüzünden bazı yerlerde kenarlarda siyah band görülüyor sayfalar uygulamaların çoğu uyumlu olmayabiliyor tamamen engel söz konusu yeni tarz yapayım derken ne tür risklere bulaştıklarının farkına varamamışlar belliki