iPhone X mobilde beklentileri yükseltti

• Konbuyu başlatan Shiftdelete.Net
  • Başlangıç tarihi

Bu konuyu okuyanlar

Ah be SDN siz ne zamandan beri CEK CAK'lı haber yapar oldunuz yav?! :) Adam telefonu 7 bin liraya dayamış, daha ortada fol yok yumurta yokken kalkmış siz CEK CAK haber yapıyorsunuz. Eskiden Çinde ve bazı ülkelerde insanlar böbreklerini satar Iphone alırdı. Artık satılacak böbrek de kalmadı, neyle alacak vatandaş onu? Ya bir de konulan fiyata deyecek bir cihaz olsa bari. Çerçevesi dar diye sanki altın yumurtlayan tavuk gibi lanse ediyorlar. Tasarım zerafeti yönüyle Note8'in yanından bile geçemez.

Death Mark

Guru
Emektar
Nedir Bu OLED Ekran ya bugünlerde övülmeye başlandı noluyor o anı mı yaşatacak film izlerken uzun ömürlü diyorlar sanki 5 yıl dayanacakmış gibi

Bu telefonu gördükten sonra beklentilerimi resmen düşürdüm bırak yükseltmeyi çerçevesiz yapacam diye ucube tasarım yenilik yapamayınca 3.5mm jack kaldırmaları işlemcisi uçuyor maşallah ama ne fayda sistem kısıtlı sanki çok bir halta yarıyormuş gibi 6000 tl şaka gibi yani ederi en fazla 1850 tl oda oled ekranın hatrına.Ben beklentilerimi düşürdüm bu telefondan sonra çerçeveli 3.5mm jacklı xperia xz1 daha güzel

SDN Son Haberler

Son mesajlar