İphone X mi iphone 8plus mı

Bu konuyu okuyanlar

Ytkocak

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
hakkı abi telefonları elinize aldınız gördünüz uzun zamandır kullanıyorsunuz iphone x mi iphone 8plus mı. Uzun süreli kullanım için

Durmuşkandemir

Profesör
Reaksiyon puanı
1,098
Iphone x hem tasarım hemde yenilikçi özelliği yüzünden

alcasar

Asistan
Reaksiyon puanı
51
İphone X bambaşka bi teknoloji. Sormaya bile gerek yok.

TeknoLee

Doçent
Reaksiyon puanı
135
X tabiki ama Türkiyeden asla alınmaz. Yurtdışından al.

WellTime54

Profesör
Reaksiyon puanı
1,000
iphone x o parayı haketmiyor bende iphone kullancısıyım fakat durum bu ülkemiz için söylüyorum tabi dışarıda gayet normal fiyatı.şuan alacak olsam 8 plus alırdım ben

TeknoBoss32

Profesör
Reaksiyon puanı
494
iphone x o parayı haketmiyor bende iphone kullancısıyım fakat durum bu ülkemiz için söylüyorum tabi dışarıda gayet normal fiyatı.şuan alacak olsam 8 plus alırdım ben
amerikalı asgari ücretle gitsin iphone x alsın yanına iphone se alcak para kalsın.oh ne güzel.

Mtn S

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,357
İphone 8 Plus derim hızlı şarj kılıf aksesuar derken 5000 tl harcayacaksın

...Görkem...

Profesör
Reaksiyon puanı
779
hakkı abi telefonları elinize aldınız gördünüz uzun zamandır kullanıyorsunuz iphone x mi iphone 8plus mı. Uzun süreli kullanım için

FaceID ve cercevesiz ekran gibi konular sizin icin cok onemli degil ise iphone 8 plus almak daha daha butce dostu bir tercih olur. Acikcasi en buyuk iki fark olan bu ikisi yuzunden fiyatin bu kadar yuksek olmasi oldukca dikkat cekici. Aslinda fiyati arttiran en buyuk etken x modelindeki amoled ekran paneli. Samsung biliyo isini ;). Neyse sonuc olarak iphone 8 plus daha uygun fiyat ile esdeger performansa ve gundelik kullanimda cokta fark yaratmicak bi kameraya sahip olursunuz. Bunlarin karsiliginda da cebinizde hatri sayilir bir para kalir.

Onumuzdeki sene cikacak olan yeni iphone modelinde apple iphone x'deki cercevesiz ekran tasarim anlayisini benimser ise standart iphone tipi olan modeller bir anda eskimis tavri gorur. Ama apple stanadart tip tasarima devam eder ise psikolojik olarak eski bir telefon kullaniyor hissine kapilmazsiniz. Performans olarak da iphone 8 plus ilse ios stabil kaldigi surece uzun sure kullanirsiniz. Ayrica cihazlari kutu icinden cikan defult surumden ne kadar uzaklastirirsaniz yani ne kadar en yeni surume guncellerseniz uzun vadede o kadar performans dususu yasarsiniz. Suanki iphone 6 modellerinde kullanicalarin yasadigi gibi.

Bareth Gale

Profesör
Reaksiyon puanı
300
X ama vereceğin fiyat farkına değmez. Nerdeyse aynı kamera, işlemci zaten aynı. 8 Plus alırdım ben.