iPhone X kılıf önerileri (Video)

  • Konbuyu başlatan Shiftdelete.Net
  • Başlangıç tarihi

Bu konuyu okuyanlar

S

Shiftdelete.Net

SDN Okuru

iPhone X, dünyada satışa çıktı, Türkiye'de de 24 Kasım'da satışa sunulacak. 6099 TL fiyata sahip iPhone X için kılıfların önemi büyük. Bu videomuzda iPhone X kılıf önerileriyle karşınızdayız.

https://shiftdelete.net/iphone-x-kilif-onerileri-video
 
Son düzenleme:

ADR3NaLiN

Öğrenci
Bugün spigenin 8 . Yıl dönümü sebebiyle indirim vardı resmî sitesinde iphone x neo hybrid crystal satin silver modelinden sipariş verdim ama açıkçası müşteri memnuniyetini hiç beğenmedim 1 gün kampanya yapıyorlar ama kapıda ödeme seçeceğini kaldırıyorlar iletişime gectim sistemde sorun var diyor ozaman kampanyayı uzatıcak zar zor sosyal medya hesabından ulaşarak sipariş verdim ondada anlaşmalı olduğumuz kargo şirketiyle ilgili sorun var denilerek ücretsiz kargo olan ürüne 10 lira kargo bedeli ekledi.
 

ADR3NaLiN

Öğrenci
Aldığım kılıf Hakkı abinin telefona takmış olduğu şeffaf olan model bugün elime ulaştı şeffaf olan kısmın malzeme kalitesi gayet iyi sert bi plastik tarzı malzemeden üretilmiş güven hissi veriyor ama kenardaki alüminyum tarzı olan parça biraz basit cıt kırılıcak tarzda bi ürün birde telefona kılıfı takarken ilk kenardaki alüminyum parçayı çıkartıp sonra kılıfı telefona takıyorsun ardından alüminyum olan kısmı takıyorsun videoda yanlış uygulanmış takarken sorun olmazda çıkartırken ilk alüminyum parçayı cıkartmadan kılıf çıkmaz fiyat 149.90 tl ben indirim ile 123.50 ödedim yinede bu parayı edeceğini düşünmüyorum
 

SDN Son Haberler

Son mesajlar

Üst