iPhone X i bırakıp iPhone 8 Plus’a Geçme Sebeplerim

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Arkadaşlar x kesinlikle kötü bir telefon değil fakat sürekli mesajlaşan, sosyal medya veya grafik tasarım işleri ile uğraşıyorsanız X size göre değil.

Neden mi

1- ekran ne kadar büyük deseler de Plus kadar büyük değil ve bir kare içinde olmaması kullanışsız kılıyor.
2- klavye plus kadar geniş değil ve zorlaniyoruz
3- madem grafik ve yazışma işi ile uğraşıyoruz o zaman neden dar bir alanda çalışmak yerine geniş bir iPhone olan Plus seçilmesin. Üstelik özellikler birebir ayni iken
4- Plus da bil çok daha fazla gidiyor neredeyse %25 kadar fazla
5- çektiğiniz fotoğrafları Plus da çok daha keyifle görüyoruz.
6- x de on seldi modu çok iyi ama ne önemi var ki kaç kere selfi cekiyorsunuz

Sizin Seçiminiz neden Plus ?

Inan Yetmen

Profesör
Hocam bence şuan apple markasının en iyi telefonu 8 plus. X e para vermeyi gereksiz buluyorum. Ama param olsa bile şuan plus almam çünkü öğrenciyim, okulda falan taşıması zor.

İnan bana 2 kere X denedim ve bu 3. Kez Plus’a dönüyorum. Kesinlikle telefon Plus ve Plus serisidir. X Plus da hoşuma gitmeyecek bence çünkü dikdörtgen olmayan herşey bana saçma geliyor. Sol kulaktan çek o geliyor, sağ kulaktan cek bu geliyor. Saçma. Şu anda Plus da herşey önümde ve apaçık

Inan Yetmen

Profesör
İnan bana 2 kere X denedim ve bu 3. Kez Plus’a dönüyorum. Kesinlikle telefon Plus ve Plus serisidir. X Plus da hoşuma gitmeyecek bence çünkü dikdörtgen olmayan herşey bana saçma geliyor. Sol kulaktan çek o geliyor, sağ kulaktan cek bu geliyor. Saçma. Şu anda Plus da herşey önümde ve apaçık
Hayırlı olsun (ne zaman aldınız bilmiyorum ama :D)

Hakkı Alkan

Administrator
Yönetici
Admin
Klavye meselesi benim için de çok önemli. Ekran kasa oranı önceden benim için önemliydi ama artık değil.

---- Mesajlar birleştirildi ----

X'in tasarımı bile sevmemem için yeterli bir sebep.
Adamların tasarım fena değil. Birçok marka da kopyalıyor. Ama tasarım, deneyimin sadece bir parçası. Tamamı değil! Bu deneyim değişimine alışmak biraz sıkıntılı geldi bana. iPhone X de çok güçlü ama iPhone 8 Plus bana daha cazip geliyor.

Son düzenleme:

Inan Yetmen

Profesör
Klavye meselesi benim için de çok önemli. Ekran kasa oranı önceden benim için önemliydi ama artık değil.

---- Mesajlar birleştirildi ----

Adamların tasarım fena değil. Birçok marka da kopyalıyor. Ama tasarım, deneyimin sadece bir parçası. Tamamı değil! Bu deneyim değişimine alışmak biraz sıkıntılı geldi bana. iPhone X de çok güçlü ama iPhone 8 Plus bana daha cazip geliyor.
Geçen ay telefon aldığımda ordaki bir çalışan bana p20 lite satmaya çalıştı iphone x tasarımı diye ???

HH_87

Üyecik
Bence şu anda en iyi klavye Samsung S9 Plus ile Note 8 de,klavye iOS a göre büyük olduğu için çok rahat yazılıyor

Bareth Gale

Profesör
8 Plus çok kalas bir telefon. Buzdolabını andırıyor bana. 7 Plus kadar zarif değil. Bir iPhone alınacaksa X olması görüşündeyim.

stat counter