iPhone X alacağım ama aklımda bazı soru işaretleri?

M

Murat Burç

SDN Okuru
Sen herşeyi abartarak söylüyosun kardeş. Öyle bişey yok yakın bir arkadaş ip6 aldı hiçte öyle kasım kasım kasılma yok. Üstelik telefon 4 aylık. İos 11 yüklü. Gayet normal. Jet gibi çalışıyor demiyorum ama kasım kasım da kasılmıyor...
Herkesin yavaş çalışma kriterleri farklı demek ki bir akrabamda iPhone 6 var 2 aylık. iOS 11.2.2 yüklü. İthalatçı garantisi ile satılan 900 TL'lik SD625'li FHD ekranlı Mİui9 yüklü Redmi Note 4'den çok çok daha yavaş çalışıyor.

Obliviate

Asistan
Reaksiyon puanı
26
Herkesin yavaş çalışma kriterleri farklı demek ki bir akrabamda iPhone 6 var 2 aylık. iOS 11.2.2 yüklü. İthalatçı garantisi ile satılan 900 TL'lik SD625'li FHD ekranlı Mİui9 yüklü Redmi Note 4'den çok çok daha yavaş çalışıyor.
Belki de... Normal bir devlet memuruna ip6 yeter hatta üstüne artar. Hackerlik gibi bir yeteneğin varsa ip6 kesmez tabi.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Belki de... Normal bir devlet memuruna ip6 yeter hatta üstüne artar. Hackerlik gibi bir yeteneğin varsa ip6 kesmez tabi.
iPhone 6 ancak hızdan anlamayan insanlara yeter. Şuan iPhone 6'dan çok çok daha kaliteli ve ondan daha ucuz 5 tane android cihazı çok rahat sayarım . Daha hızlı, daha iyi kameraya daha iyi bataryaya, daha iyi ekrana sahip cihazlar. iPhone 6 alınmaz alınmamalı uzak durulmalı. Şuanki durumu fiyatıyla da birleştirildiğinde tam bir çöp konumunda. Ederinden 500-600 TL daha pahalıya satılıyor. Çöp kelimesi bile iPhone 6 için bir iltifat.

Siz sormadan söyleyeyim işte 6'dan daha kaliteli cihazlardan sadece biri
Asus Zenfone 3 64 GB ZE552KL Akıllı Telefon (Beyaz) | Teknosa

Son düzenleyen moderatör:

Obliviate

Asistan
Reaksiyon puanı
26
iPhone 6 ancak hızdan anlamayan insanlara yeter. Şuan iPhone 6'dan çok çok daha kaliteli ve ondan daha ucuz 5 tane android cihazı çok rahat sayarım . Daha hızlı, daha iyi kameraya daha iyi bataryaya, daha iyi ekrana sahip cihazlar. iPhone 6 alınmaz alınmamalı uzak durulmalı. Şuanki durumu fiyatıyla da birleştirildiğinde tam bir çöp konumunda. Ederinden 500-600 TL daha pahalıya satılıyor. Çöp kelimesi bile iPhone 6 için bir iltifat.

Siz sormadan söyleyeyim işte 6'dan daha kaliteli cihazlardan sadece biri
Asus Zenfone 3 64 GB ZE552KL Akıllı Telefon (Beyaz) | Teknosa
Asustan telefon mu alınır kardeş Allah aşkına şu örnek verdiğin telefona bakar mısın kaç kere kullandın zenfone

M

Murat Burç

SDN Okuru
Asustan telefon mu alınır kardeş Allah aşkına şu örnek verdiğin telefona bakar mısın
OFF illa örnek istiyorsanız. İthalatçılara da laf bulursunuz özellikle TR garantili seçiyorum
Lenovo Moto Z Fiyatları & Moto Z Özellikleri ve İncelemesi
Snapdragon 820'li 7 ve 6S'e rakip çıkmış bir cihaz

ZTE Axon 7 Gri Çift Sim Akıllı Telefon Yine 7 vs 6S'e rakip çıkmış bir cihaz. Dünya ağ pazarının Huawei ile birlikte lideri ZTE'nin amirali ses performansı ile benchmark değişttiren bir cihaz SD820'li

Sony Xperia XZ (Sony Türkiye Garantili) Fiyatı - Taksit Seçenekleri Sony'nin 2016'daki Amiral gemisi 7 ile aynı zamanda çıktı direk 7 ve 7 Plus rakibi

Lenovo Moto Z Play (Lenovo Türkiye Garantili) Fiyatı
Saf adnroidli aynı Moto Z gibi pili çok iyi 3400 olması lazım SD625 ile akıcı çalışıyor kamerası çok iyi 4K vb destekliyor zaten yukarıdaki her cihaz 4K, FHD 60FPS video çekebiliyor hepsinin bir şekilde video stabilizasyonu var (OIS, Sony'nin çok iyi çalışan Steady Shot'u, EIS vb) (sanırım Moto Z Play'De hiç biri yok)

İthalatçı dünyasına girersek buraya cihaz yığarım.

Deffall

Doçent
Reaksiyon puanı
42
Ya arkadaşım benım telefon 5000mah değerinde bir telefon. ilk yıl yalan yok 2 gün rahat gidiyordu 3. günü zorluyordu ancak şuan da 1 gün anca gidiyor. 5s takılan diyen insanlarda gitsin bi fabrika ayarlarna güncellesin telefonu. sizin akrabalarınızın ki takılınca örnek oluyorda bizimkiler takılmayınca örnek olmuyor mu ?

Ok@N_

Öğrenci
Reaksiyon puanı
12
Apple’ın eski stabilitesi kalmadı. Onu geçelim. Bende 5s var şu an rehbere 10 saniyede kameraya 20 saniyede giriyor daha bir kere garanti görmemiş cihazdır. Kasma yok diyen varsa yalandır o kasmaya alışmıştır ona öyle geliyordur ama deli gibi kasıyor netim bu konuda. 3.5 yıldır kullanıyorum.

abi 3,5 yıldır kullanıyorum diyorsun telefon daha ne yapsın sana bırak da o kadar olsun ben 3,5 yıl önce hangi telefonu kullandığımı hatırlamıyorum

stinghardyzz

Profesör
Reaksiyon puanı
747
Öncelikle herkese merhabalar, herkese iyi geceler dilerim...
1-2 gün sonra iPhone X 64 gb beyaz alacağım ama telefon hakkında aklıma takılan yerler var? Şu an da 6 plus kullanıcısıyım memnunum aslında fakat telefon iyice eskidi için güncellemek istiyorum şarjı nasıl? aranızda kullanan varsa deneyimleriniz neler? telefon sağlam mı yani bir düşüşte çatlar mı veya zedelenir mi? teşekkürler saygılar.
Sarj da sikinti yaşamasın dusurursen her telefon catlar iyi kilif her zaman telefonu korur