İphone whatsabb ını note 8 e nasıl atarım ?

Bu konuyu okuyanlar

Yiğit Çimen

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
İyi Akşamlar iphone severler. Öncelikle belirtmeliyimki şuana kadar İphone ve macbook tan şaşmadım beni yarı yolda bırakmadılar.Fakat hayatımda değişiklik yapmaya karar verdim ve yarın öğlen gidip iphone 6 mı verip yerine samsung galaxy note 8 alacağım.

Tek problemim Whatsapp sohbetlerini ve medyasını note 8 e aktarmak.
İphone 5 ten 6 ya geçerken 5 i yedekleyip 6 ya yüklediğimde bunu rahatça yapmıştım peki bunu note 8 e yapmamın bir yolu varmı ? Samsung smart switch ile icloud yedeği yükleniyormuş peki whatsabb ın yedeğinide yüklüyormu bir bilginiz varmı ?
şuan bilgisayara iphonemi yedekledim ayrıca icloudada whatsabb ı yedekledim.

Bu arada note 8 i alırken iphoneyi aldığım yere vereceğim cihaz değişim kampanyası gibi birşey yani birazdan iphoneyi 0 layacağım.Elimde sadece yedekler kalacak (başka bir iphoneye yükleyebilirim yani sonrasında işlemleri ondan yapabilirim başka prosedür varsa)

bu konuyu hem iphone hemde android kısmına açacağım forumda yeniyim bulamadım benzerini beni mazur görün.

burakaltun

Asistan
Reaksiyon puanı
43
İyi Akşamlar iphone severler. Öncelikle belirtmeliyimki şuana kadar İphone ve macbook tan şaşmadım beni yarı yolda bırakmadılar.Fakat hayatımda değişiklik yapmaya karar verdim ve yarın öğlen gidip iphone 6 mı verip yerine samsung galaxy note 8 alacağım.

Tek problemim Whatsapp sohbetlerini ve medyasını note 8 e aktarmak.
İphone 5 ten 6 ya geçerken 5 i yedekleyip 6 ya yüklediğimde bunu rahatça yapmıştım peki bunu note 8 e yapmamın bir yolu varmı ? Samsung smart switch ile icloud yedeği yükleniyormuş peki whatsabb ın yedeğinide yüklüyormu bir bilginiz varmı ?
şuan bilgisayara iphonemi yedekledim ayrıca icloudada whatsabb ı yedekledim.

Bu arada note 8 i alırken iphoneyi aldığım yere vereceğim cihaz değişim kampanyası gibi birşey yani birazdan iphoneyi 0 layacağım.Elimde sadece yedekler kalacak (başka bir iphoneye yükleyebilirim yani sonrasında işlemleri ondan yapabilirim başka prosedür varsa)

bu konuyu hem iphone hemde android kısmına açacağım forumda yeniyim bulamadım benzerini beni mazur görün.
Bende aktarmayi yapamadim yeniden kurup 0 dan basladim

Yiğit Çimen

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Smart switch İ cloud yedeğini aktarıyorsa wpyi iclouda yedekleyip aktarabilirsin.
internette gördüğüm videolarda kişiler apple kimliği ve şifresi ile butun rehberlerini fotoraflarını vs aktarıyor ama whatsabb ı aktaranını görmedim bakalım yarın akşam deneyeceğim :)

burakaltun

Asistan
Reaksiyon puanı
43
internette gördüğüm videolarda kişiler apple kimliği ve şifresi ile butun rehberlerini fotoraflarını vs aktarıyor ama whatsabb ı aktaranını görmedim bakalım yarın akşam deneyeceğim :)
İcloud a giris yap bilgisayardan rehber yedegini google a yukleyebiliyorsun

burakaltun

Asistan
Reaksiyon puanı
43
İcloud a giris yap bilgisayardan rehber yedegini google a yukleyebiliyorsun
Google drive a da iphone dan butun resimleri yedekleyebiliyorsun onlarda geliyor ama google drive yedek alirken rehberi secme rehberde 1 kiside turkce karakter varsa hata veriyor rehber haric herseyi yedekleyebilirsin note 8 e hepsi otomatik geliyor ancak drive programi acik olmali iphone da yedekleme yaparken otomatik klit falan kapat baya suruyor gece yatarken ayarlar yedekten bas yedege devam

Son mesajlar