İphone ve Aşk acısı ..

Bu konuyu okuyanlar

denissMDTV

Asistan
Reaksiyon puanı
127
itiraf etmeliyim ki .. biraz ama gerçek.
2008 yılında ilk iphone um ilk gözağrım ilk elmam adeta birbirimize çok bağlandık ta kii ..Berna lise aşkım beni telefondan kıskandı ve kırmızı silikon kılıflı yumuşak hatlı elmamı yere vurdu ve acı son .. itiraf ediyorum iphone a aşıktım

☺️Berna ile ayrıldık ve iphone kırıldı.. aradan uzuuuun zaman geçti. Bu olayı hatırladım çünkü berna bana dün beats kulaklık göndermiş

Mr.Unknown

Asistan
Reaksiyon puanı
43
2008 yılında ilk iphone um ilk gözağrım ilk elmam adeta birbirimize çok bağlandık ta kii ..Berna lise aşkım beni telefondan kıskandı ve kırmızı silikon kılıflı yumuşak hatlı elmamı yere vurdu ve acı son .. itiraf ediyorum iphone a aşıktım

☺️Berna ile ayrıldık ve iphone kırıldı.. aradan uzuuuun zaman geçti. Bu olayı hatırladım çünkü berna bana dün beats kulaklık göndermiş
dostum öncelikle merhaba benimde böyle bir anım oldu fakat bana geri dönüş olmadı yani sen yine iyisin tabi telefonu kıskanmak ayrı bir delilik bunuda unutmamak lazım :tearsofjoy::tearsofjoy:

F1kan

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,882
İbret alıyorum kardeşim bi dakka... :D Loading %96... gg

denissMDTV

Asistan
Reaksiyon puanı
127
:D:Dkorkulası şeylere kadirşu elmaşk o_O

sonerooz

Doçent
Reaksiyon puanı
216
Teknolojik aletlere çok bağlanıyor olabiliriz. Fakat bu aşık olmak demek değil ki. Sadece onlara zarar gelmesini istemiyoruz. Kimisi cidden pahalı oyuncaklar sonuçta...

Mr.Unknown

Asistan
Reaksiyon puanı
43
Teknolojik aletlere çok bağlanıyor olabiliriz. Fakat bu aşık olmak demek değil ki. Sadece onlara zarar gelmesini istemiyoruz. Kimisi cidden pahalı oyuncaklar sonuçta...
yani insan bir serçe parasına telefon alınca ister istemez bir sahipleniyor, hee o kadar pahalı makineye gerek varmı yokmu konusu halka açık bir tartışma konusu :)

denissMDTV

Asistan
Reaksiyon puanı
127
yani insan bir serçe parasına telefon alınca ister istemez bir sahipleniyor, hee o kadar pahalı makineye gerek varmı yokmu konusu halka açık bir tartışma konusu :)
Malesef bu apple sevgisi 'yasaklı elma'gibi oldu :):rolleyes:

sonerooz

Doçent
Reaksiyon puanı
216
Malesef bu apple sevgisi 'yasaklı elma'gibi oldu :):rolleyes:

Yasak elmayı kadın da yedi diyip buradan bir tefsir tartışmasına yol açmak istemiyorum. :D Fakat bu elma sizi cennetten çıkarmaz rahat olun :D He kadın "ihbitu" derse, kaçacak delik arayın o ayrı :D

KNMX

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,747
off çok kötü bi olay :(:(:(

Son mesajlar