İphone umdaki Tüm Dosyaları Pc me Aktaramıyorum

Bu konuyu okuyanlar

WitaLOL

Asistan
Reaksiyon puanı
18
İphone mu Pc Ye Bağlayınca Tüm Dosyalar Gözükmüyor Ve Hepsini İndiremiyorum Bütün Dosyalarıma Nasıl İndirebilirim Yardımcı Olurmusunuz

rover_xp

Profesör
Reaksiyon puanı
2,230
İphone mu Pc Ye Bağlayınca Tüm Dosyalar Gözükmüyor Ve Hepsini İndiremiyorum Bütün Dosyalarıma Nasıl İndirebilirim Yardımcı Olurmusunuz
jailbreak yaparsanız tüm dosyalara erişebilirsiniz. ama sanırım jailbreak cihazın garanti dışı kalmasına sebep oluyor.

WitaLOL

Asistan
Reaksiyon puanı
18
cihazı garantisi yanlış hatırlamıyorsam bitmişti 4 yıldır kullanıyorum 2 yıldır garantisi bitmiş
Mesaj otomatik birleştirildi:

jailbreak yaparsanız tüm dosyalara erişebilirsiniz. ama sanırım jailbreak cihazın garanti dışı kalmasına sebep oluyor.

rover_xp

Profesör
Reaksiyon puanı
2,230
cihazı garantisi yanlış hatırlamıyorsam bitmişti 4 yıldır kullanıyorum 2 yıldır garantisi bitmiş
Mesaj otomatik birleştirildi:
garantiyi götürmesi dışında bir dezavantajı yok sanırım jailbreak'ın.

Lisans Bul

Doçent
Reaksiyon puanı
593
Bu programi deneyin isterseniz :) Kampanya sayfasindan ücretsiz lisans anahtarina sahip olabilirsiniz.

veya

Redlonmas

Spectator
Reaksiyon puanı
3,093
Çok basit aslında İtunesi bilgisayarına indir o şekilde dene veya bir program vardı onla dene
Hatırlarsam ismini atarım.

mvdgn0

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
hayır jailbreak yapmanıza gerek yok artık i mazing diye mükemmel bi program var iphonun herşeyini (anlatamam çok şey var) yönetebiliyorsunuz usb ve wifi üzerinden mutlaka deneyin derim