iPhone silinen fotoğrafları geri getirme

Bu konuyu okuyanlar

kullanıcı2105

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Merhaba. İphone kullanıyorum ve iPad aldım. Telefonumdaki yedeklemeleri hesabımı tablete aktardım. Telefonumdan tablete gelen fotoğrafları da sildim. Sonra fark ettim ki sildiğim tüm fotoğraflar telefonumdan da gitmiş. iCloud’un sitesine girip fotoğraflara tıkladığımda orda da hiçbir fotoğraf görünmüyor. Ama daha önce başka bir iPhone’a aktardığımda ve ordan sildiğimde asıl telefonumdaki fotoğraflar silinmemişti buna güvenerek böyle bi şey yaptım ancak şimdi hiçbir fotoğrafım ne tablette var ne de telefonumda. Onları geri getirmenin bir yolu var mı yardımcı olur munuz lütfen ?

Ali Cann

Asistan
Reaksiyon puanı
79
Merhaba. İphone kullanıyorum ve iPad aldım. Telefonumdaki yedeklemeleri hesabımı tablete aktardım. Telefonumdan tablete gelen fotoğrafları da sildim. Sonra fark ettim ki sildiğim tüm fotoğraflar telefonumdan da gitmiş. iCloud’un sitesine girip fotoğraflara tıkladığımda orda da hiçbir fotoğraf görünmüyor. Ama daha önce başka bir iPhone’a aktardığımda ve ordan sildiğimde asıl telefonumdaki fotoğraflar silinmemişti buna güvenerek böyle bi şey yaptım ancak şimdi hiçbir fotoğrafım ne tablette var ne de telefonumda. Onları geri getirmenin bir yolu var mı yardımcı olur munuz lütfen ?
Son silinenlerde yok mu?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Keşke iCloud fotoğraflarını kapatıp sonra silseydin.

kullanıcı2105

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Son silinenlerde yok mu?

Keşke iCloud fotoğraflarını kapatıp sonra silseydin.
Ordan da silmiştim tablette. Öyle bi şey de yapmadım önceden silinmiyor diye :( ama bu sefer silindi

Silinmiş malesef apple desteği aramanı öneririm yinede
Arayacağım teşekkürler

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
22,865
Cloud zaten bulut demektir. Bir işlemi diğerinde yaparsan genel olarak cihazlardan silinir.
Ben böyle bilip, böyle yaşarım
Ouuu oo ooo Ouuu oo ooo
O da seviyor Ouu oo ooo

Geçmiş olsun derim.
Hafıza kartlı android almak varken siz Cloudla felan uğraşın durun.

BehzatAmirim

Dekan
Reaksiyon puanı
6,982
Cloud zaten bulut demektir. Bir işlemi diğerinde yaparsan genel olarak cihazlardan silinir.
Ben böyle bilip, böyle yaşarım
Ouuu oo ooo Ouuu oo ooo
O da seviyor Ouu oo ooo

Geçmiş olsun derim.
Hafıza kartlı android almak varken siz Cloudla felan uğraşın durun.
Hafıza kartı bozulmuyor mu? Cloud hiç bozulmuyor :)

kullanıcı2105

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Apple ile görüşüp kurtardım böyle bir sorun yaşarsanız görüşmenizi öneririm

irsuya

beyond negative diff
Emektar
Reaksiyon puanı
2,929
Hafıza kartı düzgün kullandığın müddetçe bozulmuyor. Mesela birkaçkez arka arkaya çıkarıp hızlıca takarsan bozulabilir.
Ama öyle eli kaba insanda Telefon kullanmasın bir zahmet.
Verilerimi çin virüsüne vermekten iyidir zaur hocamın dediği :).

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
22,865
Apple ile görüşüp kurtardım böyle bir sorun yaşarsanız görüşmenizi öneririm
İnternetten mi mişlem yaptılar ney? Hayırlı olsun. Günü İyi kurtardın.

Ben hem cloud hemde hafıza kartı kullanmıyorum :) Telefon ve bilgisayar yetiyor.
Oysa bir bilsen hafıza kartında neler saklanır, neler gizlenilir? Hep kullanırsın. Zaten tırnak kadar bişey ama içine öyle bir arşivler depolanır ki oyşşşş :D
Sonra o minnacık belleği istediğin heryerde gizle.

Neyse sen anlamazsın böyle şeyleri.