İphone se2 kamerası?

Bu konuyu okuyanlar

emirhanvrl81

Asistan
Reaksiyon puanı
107
Ben telefonda fotoğraf çekmeyi, sosyal medyada dolaşmayı sevem biriyim. Kamera konusunda iphone modelleri androidden çok daha iyi iphone se2 almayı düşünüyorum kullananlar iphone se2'nin kamerası nasıl memnun musunuz?

KimBuGamzeli

Profesör
Reaksiyon puanı
1,821
Ben telefonda fotoğraf çekmeyi, sosyal medyada dolaşmayı sevem biriyim. Kamera konusunda iphone modelleri androidden çok daha iyi iphone se2 almayı düşünüyorum kullananlar iphone se2'nin kamerası nasıl memnun musunuz?

İphone iyi diye bir şey yok android telefonlarda da kamerası iyi olan modeller var.

Reaksiyon puanı
8,024
Gayet güzel başarılı bir kamerası var. Kullanıcısını ek geniş açı lensi olmaması dışında üzmez.
Mesaj otomatik birleştirildi:

İphone iyi diye bir şey yok android telefonlarda da kamerası iyi olan modeller var.
Sosyal medyada iOS çok daha iyi. Yanlış yönlendirmeye gerek yok.

Safa Calg

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
bence se2'nin kamerası gayet iyi zaten donanımından hiç bahsetmiyorum tek şüpheniz batarya olsun

emirhanvrl81

Asistan
Reaksiyon puanı
107
bence se2'nin kamerası gayet iyi zaten donanımından hiç bahsetmiyorum tek şüpheniz batarya olsun
Batarya konusunda ben genelde müzik dinlemeyi severim, sosyal medyada dolaşırım film izlemem oyun oynamam, kaç saati çıkarır?

KimBuGamzeli

Profesör
Reaksiyon puanı
1,821
Gayet güzel başarılı bir kamerası var. Kullanıcısını ek geniş açı lensi olmaması dışında üzmez.

Biz kamera yönünden bahsediyoruz sosyal medya değil. Konuyu farklı yöne çekmenin anlamı yok.

IDisaster

Profesör
Reaksiyon puanı
1,665

Sosyal medyada ios çok daha iyi ne ya ?

Bu ne saçma bi tabir ?

Ne oluyor ios instagramın hikaye bölümündeki kameradan daha iyi mi çekiyor. Cahil cahil konuşuyor. İphone telefonların sadece oturup izleyebileceği kaç tane telefon var android haberin varmı ?

Gelmiş boş yapıyor burda .

Huawei P30 Pro. adlı gerçekten haberin yok galiba senin ?

Reaksiyon puanı
8,024

Bu ne saçma bi tabir ?

Ne oluyor ios instagramın hikaye bölümündeki kameradan daha iyi mi çekiyor. Cahil cahil konuşuyor. İphone telefonların sadece oturup izleyebileceği kaç tane telefon var android haberin varmı ?

Cidden yazık. Fanboyluğun bu kadarına da pes. Sosyal medya uygulamalarında Android cidden vasat. Fotoğraf yükleyince kalite kaybı bariz belli. Hayatınızda iOS kullanmadıysanız böylesi yorumlar yapıp rezil olmayın.

Logithx

Profesör
Reaksiyon puanı
2,104
İnstagram'da ios cihazları artısı var buda yapılan anlaşma ile alakalı diye biliyorum genel olarak kamera konusunda kötü değil iphone cihazlar ama yarışamayacağı android cihazlar var..

Reaksiyon puanı
8,024
İnstagram'da ios cihazları artısı var buda yapılan anlaşma ile alakalı diye biliyorum genel olarak kamera konusunda kötü değil iphone cihazlar ama yarışamayacağı android cihazlar var..
Haklısınız ama arkadaş kabullenmek istemiyor. Sosyal medyada iOS cihazlar çok daha iyi fakat normal kamera ile çekilen fotoğraflarda dediğiniz gibi iPhone cihazlardan iyi çeken Android cihaz var bir sürü.

Erenist2020

Dekan
Reaksiyon puanı
7,299
Kamerada kriter video ise işlemcinin yüksek bitrateleri ve mükemmel yazılım sayesinde İphone tartışmasız en iyisi.Kriter Fotoğraf ise nasıl baktığına bağlı.Eğer ben fotoğrafta sadece renk doğruluğuna bakarım diyorsan İphone bu konuda en iyisi.İphone gözünle gördüğünü çekerken,android cihazlar renkleri olduğu gibi veremiyor.Android cihazda İphone lardaki gibi doğal fotoğraflara sahip olmak için pozlama yapman lazım.Ben fotoğrafta hdr,zoom, portre,ultra geniş açı,gece performansı gibi unsurlara bakarım diyorsan İphonedan daha iyi kameralar var.

Bu ne saçma bi tabir ?

Şaka yapıyorsun herhalde.???Sosyal medyada en iyi kaliteyi İphonelar sunuyor.Android cihazlarda çektiğin fotoğrafı Instagram storiese attığında kalite videodaki kadar düşmüyor.Bu doğru ama bu İphonenun sosyal medyada hem fotoğraf,hem de video tarafında en iyi kaliteyi sunduğu gerçeğini değiştirmez.

grbzz

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
9,768

Bu ne saçma bi tabir ?

Bunu sağır sultan bile bilir. iOS'in sosyal medya optimizasyonu Android'den çok daha iydir.
Bilmişlik taslamayın. Ki bunu her iki ekosistemi kullanmış biri olarak söylüyorum.

Son düzenleme:
Reaksiyon puanı
8,024
Android amiral gemisi de kullandım iosda androidde hiçbir zaman galeride gözüken netlikte story atamadım. Bariz şekilde düşüyor. (S9+ ve Note 9), iOS da ise 7 de bile galeride nasıl görüyorsam hikayede de aynı şekilde görüyorum. Ayrıca aslanım falan uygun değil burada arkadaşın konusundayız ortamı germeyin.

KimBuGamzeli

Profesör
Reaksiyon puanı
1,821
Tek derdiniz story'e atılan resim olsun Allah başka dert vermesin.

Erenist2020

Dekan
Reaksiyon puanı
7,299
Android amiral gemisi de kullandım iosda androidde hiçbir zaman galeride gözüken netlikte story atamadım. Bariz şekilde düşüyor. (S9+ ve Note 9), iOS da ise 7 de bile galeride nasıl görüyorsam hikayede de aynı şekilde görüyorum. Ayrıca aslanım falan uygun değil burada arkadaşın konusundayız ortamı germeyin.
Hocam yazdıklarına katılıyorum.Annemin İphone 8 ile Beşiktaş iskelesinde 1080p 60 fps video çektim.Çektiğim videoyu Instagram storiese attığımda kalite kaybı görmedim.Video kalitesine hayran kaldım.Sosyal medyada kalite olarak İphone kesinlikle en iyisi.

26¥¥26

Profesör
Reaksiyon puanı
1,554
Bataryanın yeteceğini düşünüyor musunuz ?

26¥¥26

Profesör
Reaksiyon puanı
1,554

Bu ne saçma bi tabir ?

İphone SE 2 vs Huawei P30 Pro
Fanboyun kim olduğu belli oldu.
Amiral Gemisi Androidler fiyatlarını hak ediyor.Ama story yükleme kalitesi İOS da daha iyi.Bende Android kullanıcısıyım.İphone asla almam.Çünkü o kadar parayı bir arada görmedim.

Bilemiyorum.İOS ne kadar tüketir.Güncellemelrden sonra batarya sorun çıkartır mı ?

Reaksiyon puanı
8,024

KimBuGamzeli

Profesör
Reaksiyon puanı
1,821
Haksızken konuyu nasıl çevirebilirim falan mı

Oyunsuz kullanımda minimum 5 saat ekran süresi veriyor. Benim kullanımımda günü rahatça çıkartıyor yani.

Ne alaka haksızlıkla onu çözemedim ben? Bu kadar telefon manyağı olmanın anlamı nedir? İnstagrama story atarken azıcık kalite düşürse ne olur düşürmese ne olur. Youtube'a bile video atarken bir miktar da olsa kalitesini düşürüyor. Takıldığınız konular o kadar komik ki :)

sgselcuk

Asistan
Reaksiyon puanı
74
Aslında se kullanan arkadaşlar burda çektiği resimleri paylaşmalı en güzeli herkes ona göre karar verir. Benim en çok merak ettiğim portre modu arkayı bulanıklastırmayı falan nasıl yapıyor onu merak ediyorum. Hem küçük ilde olmamızdan hemde pandemiden dolayı daha storelere falan gidip inceleme şansım olmadı ?

Reaksiyon puanı
8,024
Ne alaka haksızlıkla onu çözemedim ben? Bu kadar telefon manyağı olmanın anlamı nedir? İnstagrama story atarken azıcık kalite düşürse ne olur düşürmese ne olur. Youtube'a bile video atarken bir miktar da olsa kalitesini düşürüyor. Takıldığınız konular o kadar komik ki :)
Telefon manyağı mı? Telefona adam akıllı bakmıyorum bile 2 günde 1 takıyorum neredeyse şarja. Siz üstte Android kamerası daha iyi dediniz ben de sosyal medyada iOS daha iyi dedim bunun telefon bağımlılığı ile alakası ne? Baktınız forumun çoğu karşı görüş belirtti hemen farklı yerlere çekiyorsunuz.

KimBuGamzeli

Profesör
Reaksiyon puanı
1,821
Telefon manyağı mı? Telefona adam akıllı bakmıyorum bile 2 günde 1 takıyorum neredeyse şarja. Siz üstte Android kamerası daha iyi dediniz ben de sosyal medyada iOS daha iyi dedim bunun telefon bağımlılığı ile alakası ne? Baktınız forumun çoğu karşı görüş belirtti hemen farklı yerlere çekiyorsunuz.

Dostum ben kimsenin yorumlarını okumadım bile bildirim gelip duruyor kim ne yazmış okumadım umrumda da değil zaten. Farklı yerlere çekmiyorum. Boş boş konuşmaya gerek yok.