Soru İphone Se Soket Sorunu Kaç Günde Yapılır

Bu konuyu okuyanlar

Artreverans

Asistan
Reaksiyon puanı
181
Merhaba arkadaşlar 2019 yılında. İphone se aldım son günlerde şarj ederken kabloyu oynattığımda şarj etmedini farkettim sonra arkadaşımın şarj aletini denedim acaba kablom mu bozuk diye onda da aynı sorun oldu. Şimdi size soru soracağım ben telefonu vatandan aldım vatana götürsem bir soket için teli istanbula yollarlar mı ve kaç günde yaparlar ne yapmalıyım bir fikir verirseniz sevinirim

vinsanity1525

Doçent
Reaksiyon puanı
444
soket girişinde biriken toz varmı kontrol et bende bozuldu sanmıştım meğerse çok toz birikmiş temizleyince düzeldi :D

Airbus

Profesör
Reaksiyon puanı
1,002
Soket girişinde toz olabilir onun dışında yaşadığınız ildeki Apple servis noktasına kendiniz götürerek süreci daha hızlı sonuçlandırabilirsiniz

Reaksiyon puanı
27
Vatan Bilgisayar ürün servise geldikten sonra 20 iş günü olarak kendilerine süre veriyor. Soket değişimi için telefonunuzu İstanbul'a yollamak biraz can sıkıcı bir süre olabilir. 2 yıldan eski olduğunu varsayarsak garanti kapsamında da olmadığınızı düşününce hem maliyetli hem de uzun süreli bir işleme dönüşebilir. Şehrinizde apple bayisi varsa oraya başvurmanız şahsen daha iyi olabilir

Artreverans

Asistan
Reaksiyon puanı
181
Sakaryada oturuyorum ama pek sanmıyorum burada apple bayyisi olduğunu yorumlarınız için teşekkürler arkasaşlar

Son mesajlar