İphone SE home tuşu bazen çalışmaması

Bu konuyu okuyanlar

ietemyalim52

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Arkadaşlar iphone SE alalı 2 ay olacak home tusu kullandıkca bazen (günde 1 yada 2 kez)çalışmaması normal mi? Bunun yüzünden 2 kere garanti verdim 2 kere değişim yapdılar. Yeni cihazımdada oluyor.

stinghardyzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
747
iPhonelarda home butonu çabuk bozuluyor. Bilindik bişey oyuzden i7 home tuşu kalkdı

Bloother

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,327
Normal olsa değişim yaparlar mı?

Eski hesap22

Müdavim
Reaksiyon puanı
801
Kesinlikle normal değil iPhone'larda bütün modellerde (7 hariç) kronik sorun olarak home tuşu bozulabiliyor servise gidip değişim isteyin.

ietemyalim52

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Kesinlikle normal değil iPhone'larda bütün modellerde (7 hariç) kronik sorun olarak home tuşu bozulabiliyor servise gidip değişim isteyin.
Değişim isteye isteye bıkdım 2 kere daha verdim değişim buda değişim telefondan soğudum.

fragger

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,061
Arkadaşlar iphone SE alalı 2 ay olacak home tusu kullandıkca bazen (günde 1 yada 2 kez)çalışmaması normal mi? Bunun yüzünden 2 kere garanti verdim 2 kere değişim yapdılar. Yeni cihazımdada oluyor.
Merhaba dostum,

daha önceki swap ( değişim olan ) cihazların belgesi var ise doğrudan THH'( Tüketici Hakem Heyetine ) gitmeni öneririm konuyla ilgili en kısa sürede sonuç alırsın.

ietemyalim52

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Merhaba dostum,

daha önceki swap ( değişim olan ) cihazların belgesi var ise doğrudan THH'( Tüketici Hakem Heyetine ) gitmeni öneririm konuyla ilgili en kısa sürede sonuç alırsın.
Kardeşim Cihazın değişim belgesini imza attırıp alıyolar yani yok

fragger

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,061
Kardeşim Cihazın değişim belgesini imza attırıp alıyolar yani yok

iPhone 5s / 6s cihazlarım için swap uygulandı ve belgeleri bende duruyor, çok saçma bi durum bu swap yapıldığına dair belge alınamaz sana verilir ki ileride o belgeyi kanıt olarak kullanabilesin.

ietemyalim52

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
iPhone 5s / 6s cihazlarım için swap uygulandı ve belgeleri bende duruyor, çok saçma bi durum bu swap yapıldığına dair belge alınamaz sana verilir ki ileride o belgeyi kanıt olarak kullanabilesin.
Arkadaş bugün yine garantiye gittim 2 değişim olduğuna dai kağıt aldım ve yine verdim telefonu thk başvursam para iadesi alabilirmiyim?

fragger

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,061
Arkadaş bugün yine garantiye gittim 2 değişim olduğuna dai kağıt aldım ve yine verdim telefonu thk başvursam para iadesi alabilirmiyim?

Kendim Özel bir markanın çağrı merkezinde çalışmaktayım, Tüketici kanununa göre, 6 ay içerisine tamir / değişim gören cihaz olursa doğrudan iade işlemi yapabilirsin, senin cihazın 2 kere swap uygulanmış para iadesi için THH'ye başvur, para iadesi alırsın.

ietemyalim52

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Peki nekadar sürer THH başvurursak para iadesi