Iphone SE alınırmı 32 gb 128 gb versiyonuda gelecekmi?

Bu konuyu okuyanlar

tolga26esk26

Asistan
Reaksiyon puanı
43
Iphone SE almayı düşünüyorum 16 gb kesınlıkle almayacağım fakat iphone 16 ve 64 gblık üretimini durdurdu diye bir duyum aldım 32 gb 128 gb gelecek diye bu nekadar doğru 64 gb alsammı bu telefonu seçmekde tercihim ben kesinlikle 2 elle telefon kullanamıyorum tek elle kullanacağım ve hız performansı 6s ile aynıymış sanırım şuan bu telefonun 32 gb geldiyse fiyatları nedir 64 gb fiyatı nedir sıfır olarak almalımıyım? yardımcı olursanız çok sevinirim Teşekkürler

stttntnzn

Asistan
Reaksiyon puanı
2
iP-SE, uçak motoru takılmış tofaş gibi. ne tofaşın kendisi o kadar hızlı gider ne de o koca uçak o motorla o hızda gider :D
işin espirisi bi yana, 6s le aynı donanım olduğu için bence gelecek bikaç ios güncellemesini de alır o.
performans sorunu olmadığı kesin.
senin soracağın tek bir soru var; bu küçük ekran bana yeter mi? (daha önce ne kullandın bilmiyorum ama büyük ekrana alıştıysan 4inç baya bi değişik gelecek. yine de PPI değerinden kazanıyor en azından çamur görüntüsü yok. baya net ve keskin. renkleri de canlı.)

tolga26esk26

Asistan
Reaksiyon puanı
43
çok teşekkürler hiç büyük tel kullanmadım için sorun olmaz 2 elle kullanamayacağım için o yönden sorun yok tek sıkıntım hafıza 16 gb yetmez diye düşünüyorum :)

garmel.373

Asistan
Reaksiyon puanı
120
Iphone SE almayı düşünüyorum 16 gb kesınlıkle almayacağım fakat iphone 16 ve 64 gblık üretimini durdurdu diye bir duyum aldım 32 gb 128 gb gelecek diye bu nekadar doğru 64 gb alsammı bu telefonu seçmekde tercihim ben kesinlikle 2 elle telefon kullanamıyorum tek elle kullanacağım ve hız performansı 6s ile aynıymış sanırım şuan bu telefonun 32 gb geldiyse fiyatları nedir 64 gb fiyatı nedir sıfır olarak almalımıyım? yardımcı olursanız çok sevinirim Teşekkürler
Bence İphone SE 6 GB'lık al.
iPhone SE
APPLE iPhone SE 64GB ROSE GOLD AKILLI TELEFON | Teknosa Alışveriş Sitesi - Herkes İçin Teknoloji
Birde GSM firmalarına sor.