İphone SE Alınır mı?

Bu konuyu okuyanlar

dizigen

Asistan
Reaksiyon puanı
37
Eski telefonum,oyun vs oynamıyorsanız,multimedya çok kullanmıyorsanız se alabilirsiniz.Yağ gibi çalışır.1 yıldır s8 kullanıyorum çok memnun olduğumu söyleyemem.Android cambazlık istiyor,ios'ta daha huzurlu oluyorsunuz.

İnFlames07

Asistan
Reaksiyon puanı
13
Biliyorum ama ben online almayacağım işte

M

Murat Burç

SDN Okuru
Bilip bilmeden atıp tutan Huawei fanboylarının laflarına kanmayın. XZ, P smart'ı gömer tabiki de P smart diyenlerin hiçbirşeyden anladığı yok.
Yalnız 2000 civarlarına Nokia 8 ve Mİ6 var.

tedor

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Bilip bilmeden atıp tutan Huawei fanboylarının laflarına kanmayın. XZ, P smart'ı gömer tabiki de P smart diyenlerin hiçbirşeyden anladığı yok.
Yalnız 2000 civarlarına Nokia 8 ve Mİ6 var.

Hayır Huawei al diyen marka fanboyu oluyorda hiç bir yenilik getirmeyen 10 yıldır aynı tasarımı yapan takoz gibi telefonlar üreten sony diyen sen fanboy olmuyorsun öyle mi? Biz hiç bir şeyden anlamıyoruz sen anlıyorsun çünkü sen mobil bilişim uzmanısın değil mi? Açık konuşuyorum ben admin olsam seni bu üslupla bu forumda asla tutmam. Önce insanlara karşı nasıl konuşman gerektiğini öğren saygıyı öğren. Burada herkes birbirine yardımcı olmaya çalışıyor senin saldırgan mesajlarını okumak zorunda değil hiç kimse.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Hayır Huawei al diyen marka fanboyu oluyorda hiç bir yenilik getirmeyen 10 yıldır aynı tasarımı yapan takoz gibi telefonlar üreten sony diyen sen fanboy olmuyorsun öyle mi? Biz hiç bir şeyden anlamıyoruz sen anlıyorsun çünkü sen mobil bilişim uzmanısın değil mi? Açık konuşuyorum ben admin olsam seni bu üslupla bu forumda asla tutmam. Önce insanlara karşı nasıl konuşman gerektiğini öğren saygıyı öğren. Burada herkes birbirine yardımcı olmaya çalışıyor senin saldırgan mesajlarını okumak zorunda değil hiç kimse.
Ama admin değilsin ha şikayet serbest ama adm,n değilsin o yüzden asarım keserim falan boş laf. :D :D

Sony yıllardır aynı tasarımla geliyor diye XZ çöp P smart kral mı oldu? XZ eski de olsa Snapdragon 820'ye sahip, 820 Huawei P10'daki ve Mate 9'deki Kirin 960'dan daha güçlü bir GPU'ya sahipken kamerası gündüz video performansı olarak Mate 9 ve P10'dan daha iyi video stabilizsayonu sunarken kıytırık kirin 659'lu kamerası orta segmentin bie altında olan P Smart ile XZ'yi kıyaslayıp P smart'ı üstün çıkarmak ancak bilgisizlik.

tedor

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Ama admin değilsin ha şikayet serbest ama adm,n değilsin o yüzden asarım keserim falan boş laf.

Sony yıllardır aynı tasarımla geliyor diye XZ çöp P smart kral mı oldu? XZ eski de olsa Snapdragon 820'ye sahip, 820 Huawei P10'daki ve Mate 9'deki Kirin 960'dan daha güçlü bir GPU'ya sahipken kamerası gündüz video performansı olarak Mate 9 ve P10'dan daha iyi video stabilizsayonu sunarken kıytırık kirin 659'lu kamerası orta segmentin bie altında olan P Smart ile XZ'yi kıyaslayıp P smart'ı üstün çıkarmak ancak bilgisizlik.

Yalnız dikkat edin asarım keserim demedim o zaten sizin üslubunuz Kişi Kendinden Bilir İşi tam sizin için söylenmiş bir söz. Konuya sadece kendi ihtiyaçlarınız yönünden bakıyorsunuz ama herkesin ihtiyacı aynı değil. Herkes üst düzey özellikli cihaz aramıyor. iPhone SE almak isteyen bir adamın mesajına cevap verdiğinizi unutmayın. iPhone SE almak isteyen birinin oyunla bir ilgisi olmadığı bellidir ki o ekranda oyun oynamak işkence. Günlük kullanım için düşünülen bir cihazda sd 820 ler 835ler 845ler olmasına hiç gerek yok boşuna şarj tüketmesine neden olur. Siz üst düzey işlemci ram kamera isteyebilirsiniz ama çoğu kişi için büyük ekran uzun pil ömrü ve günlük ihtiyaçları karşılayacak kadar işlemci yani kirin 659 çok bile geliyor çoğu kullanıcıya. Ama bizim gibi bilgisizler yüzünden Sony yerlerde sürünürken Huawei yılda 200 milyon telefon sevkiyatı yapıyor ne çok cahil var Dünyada keşke siz herkese ulaşabilsenizde aydınlatsanız şu milyonlarca cahili.

Son düzenleme:
M

Murat Burç

SDN Okuru
Yalnız dikkat edin asarım keserim demedim o zaten sizin üslubunuz Kişi Kendinden Bilir İşi tamam sizin için söylenmiş bir söz. Konuya sadece kendi ihtiyaçlarınız yönünden bakıyorsunuz ama herkesin ihtiyacı aynı değil. Herkes üst düzey özellikli cihaz aramıyor. iPhone SE almak isteyen bir adamın mesajına cevap verdiğinizi unutmayın. iPhone SE almak isteyen birinin oyunla bir ilgisi olmadığı bellidir ki o ekranda oyun oynamak işkence. Günlük kullanım için düşünülen bir cihazda sd 820 ler 835ler 845ler olmasına hiç gerek yok boşuna şarj tüketmesine neden olur. Siz üst düzey işlemci ram kamera isteyebilirsiniz ama çoğu kişi için büyük ekran uzun pil ömrü ve günlük ihtiyaçları karşılayacak kadar işlemci yani kirin 659 çok bile geliyor çoğu kullanıcıya. Ama bizim gibi bilgisizler yüzünden Sony yerlerde sürünürken Huawei yılda 200 milyon telefon sevkiyatı yapıyor ne çok cahil var Dünyada keşke siz herkese ulaşabilsenizde aydınlatsanız şu milyonlarca cahili.
Uzun pil ömrü büyük ekran için çok çok daha iyi modeller var piyasada P Smart nedir? Ayrıca konudaki kişi SE alınır mı dediğine göre uzun pil ömrü ve büyük ekranla zaten işi yok. Küçük ekran ve yüksek performans istiyor :D :D Performans konusunda zaten XZ ezer geçer. Ezip geçmesi bir kenara K659'lu P smart'a hiçbir şekilde o para verilmez. Kısaca yine ben haklıyım. :D

dizigen

Asistan
Reaksiyon puanı
37
2 senelik se var bizde,elimdeki s8'den daha iyi çalışıyor :) Android cihazları android cihazlarla kıyaslamak lazım,ios farklı bir kategori açıkçası.Şu işlemci bu ram olduğuna bakmayın android cihazlarda,yazılımla doğru dürüst optimize edilmediği için ios cihazların yanına bile yaklaşamıyorlar.

tedor

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Siz acaba ilk mesajı okumadan mı cevap yazıyorsunuz ? Bakın adam ne yazmış:::::>Arkadaşlar orta segment güçlü bir telefon almak istiyorum huawei p smart isiyorum ama stabil olurmu? Ama onun yerine iphone se almak geldi aklıma sizce alınır mı önerilerileriniz nelerdir?

Eveet arkadaş Huawei P almak istiyor ama iPhone SE mi alsam acaba diyor. Bende Huawei P almanızı öneririm diyorum yani çok mantıklı bir cevap. Peki Sony XZ nereden çıkıyor ? Sizin bu konuda olmanız bile yanlışken haklı olduğunuzu düşünmeniz ilginç bir düşünce. Neyse ben sizi anlıyorum sizde haklı olma Egosu var tamam o zaman siz haklısınız ama yanlış konudasınız SONY XZ FAN KLUP isimli konuda olmanız gerekiyor.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Siz acaba ilk mesajı okumadan mı cevap yazıyorsunuz ? Bakın adam ne yazmış:::::>Arkadaşlar orta segment güçlü bir telefon almak istiyorum huawei p smart isiyorum ama stabil olurmu? Ama onun yerine iphone se almak geldi aklıma sizce alınır mı önerilerileriniz nelerdir?

Eveet arkadaş Huawei P almak istiyor ama iPhone SE mi alsam acaba diyor. Bende Huawei P almanızı öneririm diyorum yani çok mantıklı bir cevap. Peki Sony XZ nereden çıkıyor ? Sizin bu konuda olmanız bile yanlışken haklı olduğunuzu düşünmeniz ilginç bir düşünce. Neyse ben sizi anlıyorum sizde haklı olma Egosu var tamam o zaman siz haklısınız ama yanlış konudasınız SONY XZ FAN KLUP isimli konuda olmanız gerekiyor.
İlk mesajı okumadım. :D Direk sana cevap verdim. P Smart gibi bir cihazı XZ'den üstün tutan bir bilgisize cevap vermek istedim sadece.
XZ nerdeyse her konuda ezici üstünlüğe sahip. Gerisi yalan. :D

Goktug14

Asistan
Reaksiyon puanı
128

Sen konuyu okuduğuna emin misin?

Şu anda apple dan vazgeçmiş durumdayım. Ve karşımda iki seçenek var. Bunlar sony xperia xz ve huawei p smart Sizce?