Haber iPhone SE 3, Ucuz Android telefonlar için tehdit olacak

Bu konuyu okuyanlar

mismiyav

SDN
SDN
Reaksiyon puanı
0
Önümüzdeki 2 ay içinde çıkması beklenen iPhone SE 3 için fiyatlandırma, ucuz Android alıcılarını düşündürecek gibi gözüküyor. Android telefonların yanında pahalı olsa da Apple'ın kalite düzeyi göz önünde bulundurulunca fiyat/performans açısından mantıklı bir seçim olabilir. Cihazın fiyatlandırması ve özellikleri hakkında bilgi edinmek için ShiftDelete.Net sitesini ziyaret edip iPhone SE 3, Ucuz Android telefonlar için tehdit olacak! haberini okuyabilirsiniz.

lordare

Moderatör
Moderatör
Reaksiyon puanı
1,753
400 dolarmış

Applemania

Profesör
Reaksiyon puanı
3,460
Önümüzdeki 2 ay içinde çıkması beklenen iPhone SE 3 için fiyatlandırma, ucuz Android alıcılarını düşündürecek gibi gözüküyor. Android telefonların yanında pahalı olsa da Apple'ın kalite düzeyi göz önünde bulundurulunca fiyat/performans açısından mantıklı bir seçim olabilir. Cihazın fiyatlandırması ve özellikleri hakkında bilgi edinmek için ShiftDelete.Net sitesini ziyaret edip iPhone SE 3, Ucuz Android telefonlar için tehdit olacak! haberini okuyabilirsiniz.
8000-9000 bandında piyasaya sunulsun peynir ekmek gibi satar.

vinsanity1525

Doçent
Reaksiyon puanı
444
ben küçük ekran telefon seviyorum bu yüzden se 2020 kullanıyorum alalı 2 yıl oldu ve çok memnunum se3 istediğim gibi olursa ona geçiş yaparım