İphone SE 2020 vs Xiaomi Mi Note 10 Lite

Cvnmrt

Profesör
Neden sıfırlamamı söylediniz zaten sadece sosyal medya ve whatsapp indirdim gerek var mı sıfırlamaya ya
Büyük güncellemelerden sonra genelde batarya hızlı boşalıyor cihazı sıfırlayın sorun düzelecektir.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Cihaz o kadarda kötü değil gibi ya.Aşırı gömüldü sanki
Kötü bir cihaz değil zaten hatta forumda sıkça önerilen bir cihaz.

Neden sıfırlamamı söylediniz zaten sadece sosyal medya ve whatsapp indirdim gerek var mı sıfırlamaya ya
Mesaj otomatik birleştirildi:

Cihaz o kadarda kötü değil gibi ya.Aşırı gömüldü sanki
Cihaz kötü değil. iPhone SE ile kıyaslanınca kötü. SE son model işlemci ve donanım parçaları kullanırken Note 10 Lite orta segment parçaları kullanıyor.

merduino

Asistan
Ben şu an note 10 lite kullanıyorum. Yeni gelen miui 12 ile arada bir kafayı yiyor. Yani düzeltileceğini düşünüyorum ama ne kadar düzeltilirse düzeltilsin bir ios kadar stabil olmayacak. Bataryasına gelirsek ben sadece sosyal medya kullanarak 1.5 gün gibi sürelere ulaşıyorum. Yaklaşık 1 saat 10 dakikada da tam şarj oluyor. Ben fazla kamera kullanan birisi değilim ama bence güzel bir kamerası var tabi iphone lar kadar doğal renklerle çekmiyor( Daha çok yapay zeka kullanırken/ Gökyüzünü falan anladığında). Son olarak da amoled ekranı var ki benim alma sebebim bu. Bunları değerlendirerek karar verebilirsin. Ama bence küçük ekran ve bataryayla uğraşabilirim diyorsan SE derim.