iPhone SE 2020 vs Poco F2 Pro vs Mİ 10?

Merhabalar iPhone SE 2020 vs POCO F2 PRO vs Mİ 10? Kamera açısından bakıyorum siznce hangisini daha iyi?
Her türlü Se 2020.Poco f2 Pro nun Kamera yazılımı iyi değil.Mi 10 Kamerası donanım olarak iyi olsada yazılım ve kalite olarak Apple ın gerisinde.Kamerada Se 2020 seni fazlası ile memnun eder diye düşünüyorum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

S10+ öneririm. SE 2020 Rakiplerine kıyasla tasarım ve pil olarak geride.
Pil konusunda S10 plus hariç haklısın.Tasarım göreceli bir kavram.Se 2020 de eski tasarım olması kötü olduğu anlamına gelmez.Kamerada video tarafında Se 2020 hepsinden iyi.Forumdaki S10 plus takıntısına anlam veremiyorum.Cihaz güncel olsa hak vereceğim ama cihaz 1,5 yaşında.

iPhone SE 2020 kamerası iyi mi Peki ben Mİ 9T'den geçeceğim.
Se 2020 Kamerası ve Forumdakilerde takıntı haline gelen 1,5 yaşındaki S10 plus Kamerası iyi izle kararını ver.İyi forumlar.

Son düzenleme:
Tek öncelik kamera mı peki?
Yani evet

Bunlar arasından kamera için tasarımı küçük ekranı sorun değilse SE 2020 ama bataryadan çok bir beklentiniz olmasın
Batarya çok
Bunlar arasından kamera için tasarımı küçük ekranı sorun değilse SE 2020 ama bataryadan çok bir beklentiniz olmasın
Bataryası çok mu kötü anlamıyorum bazıları berbat diyor bazıları harika diyor biri bana şunun gerçeğini söylesin ona göre alacağım.