Iphone Se 2020 Pi̇ksel Hatası

Bu konuyu okuyanlar

kadir0606

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Arkadaşlar ortalama 9 ay önce aldığım se telefonumda sağ orta kısımda beyaz bir leke oluştu sadece beyaz ekranda anlaşılıyor ve göze çok fazla batıyor garantiye vermeyi düşünüyorum sizce kullanıcı hatası mı derler?

wittroc

44
Reaksiyon puanı
11,155
Cihazda herhangi bir kozmetik kusur bulunmuyorsa, sıvı kaçmadıysa ve garanti kapsamı dışına çıkmasına sebep olacak bir kusur / sorun bulunmuyorsa ücretsiz ekran değişimi yapıyorlar.

Çözüm

Onur_0168

Asistan
Reaksiyon puanı
93
Arkadaşlar ortalama 9 ay önce aldığım se telefonumda sağ orta kısımda beyaz bir leke oluştu sadece beyaz ekranda anlaşılıyor ve göze çok fazla batıyor garantiye vermeyi düşünüyorum sizce kullanıcı hatası mı derler?
Fotoğrafını atabilir misiniz ne demek istedin anlayamadım bende de sanki öyle bir şey var bir bakalım anlayalım.

Utku92

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,839
Benim samsung tabletimde olmuştu. Böyle tam anlaşılmıyor. Beyazın en açık tonu gibi nokta nokta gözüküyor. Neyseki garantide değişti ekranı.

kadir0606

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Fotoğrafını atabilir misiniz ne demek istedin anlayamadım bende de sanki öyle bir şey var bir bakalım anlayalım.
evde de tekim çekecek başka cihaz yok :D beyaz bir leke ya bembeyaz ekranda belli oluyor ve hiçbir su falan alma olmadı koruma da vardı + kılıfta vardı bilmiyorum şu yasaklardan sonra göndereceğim bakalım ne olacak