iPhone SE 2020 Kullananlar Kulübü

iPhon SE 2020 Modelini Begendinizmi ?

• Kullanılan toplam oy
    105

Bu konuyu okuyanlar

Kankalar size bir sorum olacak, telefonu kullanıyorsunuz artık oyun, sosyal medya vs derken diyelim şarjınız %60 veya %45 oran fark etmez, telefonu kenara koydunuz aradan kısa bir zaman geçtikten sonra telefonun şarjının %2-3-4 düştüğüne denk geldiniz mi hiç? Ben sırf bu yüzden telefonu ios 13.6 dan 14.2 e güncelledim düzelmedi, şarjı bir ara %80 e kadar yapıyordum bunu da %100'e çektim hani belki kalibrasyon vs ile alakalıdır dedim neyse işte güncelleme+%100 şarj yapmaya başladığımdan beridir baya bir düzeldi sorun hiç yaşamadım ama bugün tekrar benzer sorunu yaşadım. şarj %61 de iken 10 dk sonra %59'a düştü. telefonu alalı 2 ay oldu tam tamına, batarya sağlığı %100 sorun nerede çözemedim. acaba diyorum düşük güç modu ile alakalı olabilir mi? çünkü telefonu neredeyse 1-1,5 aydır full düşük güç modunda kullanıyorum. telefon beklerken yediği şarjdan tut çoğu uygulamada ekran süremi minimum %25 artırıyor sırf bu yüzden kullanıyordum acaba diyorum göstergeyi anlık yenilemesi de mi bozuyor bu düşük güç de bu yüzden bana %25 ekran süresi artışı varmış gibi gösterip de telefonu kenara koyunca o göstermediği düşüşü yapıyor telefon gerçekten zerre anlamadım ve çıldırmak üzereyim. Lütfen yardımcı olun, özellikle benzer sorunu yaşayan arkadaşlar, 1 cümlenizi eksik etmeyin rica ediyorum ve teşekkür ediyorum.
Ben böyle bir sorun yaşamadım hiç.

arada böyle oyuna yüklendiğinde bakar mısın telefona şarjı düşüyor mu anormal.
Among Us , COD gibi oyunlarda denedim anormal bir düşüş olmadı. Dengeli indi.

Ek olarak 20W Apple adaptörü ile yarım saatte %50 55 civarına geliyor şarjı. Acil bir işiniz çıkarsa gerçekten çok hızlı dolduruyor tavsiye ederim. Pilin daha hızlı bitmesi gibi bir sorun yaşamadım.

SDN Son Haberler

Son mesajlar